نمونه کارهای طراحی سایت

نمونه کارهای تهران سایت در حوزه طراحی سایت بصورت اختصاصی ؛ برای مشاهده هریک ، روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید :

لیست سایت نمونه‌کارهای طراحی سایت

الیت

سایت الیت یک وب‌سایت فروشگاهی است که خدمات مربوط به شیشه و پنجره را ارئه می‌دهد. در طراحی این سایت از قالب وردپرس استفاده شده است و شامل تمامی ویژگی‌های یک سایت فروشگاهی اعم از : گالری تصاویر، محتوا، درگاه پرداخت و... می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

دیجی بست

دیجی بست یک وب‌سایت فروشگاهی در زمینه فروش و ساخت  شیشه، درب و پنجره می‌باشد. در طراحی این سایت از قالب وردپرس استفاده شده است و شامل تمامی ویژگی‌های یک سایت فروشگاهی اعم از : گالری تصاویر، محتوا، درگاه پرداخت و... می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

آفتاب

سایت پنجره دوجداره UPVC آفتاب، یک وب‌سایت فروشگاهی در زمینه فروش آنلاین شیشه و پنجره می‌باشد. در طراحی این سایت از قالب وردپرس استفاده شده است و شامل تمامی ویژگی‌های یک سایت فروشگاهی اعم از : گالری تصاویر، محتوا، درگاه پرداخت و... را دارا می‌باشد. برای طراحی سایتی مشابه می‌توانید با مجموعه تهران سایت در ارتباط باشید.
اطلاعات بیشتر

تترا گلس

تترا گلس یک وب‌سایت فروشگاهی در زمینه فروش آنلاین شیشه و پنجره می‌باشد. در طراحی این سایت از قالب وردپرس استفاده شده است و شامل امکانات یک سایت فروشگاهی اعم از : گالری تصاویر، محتوا، درگاه پرداخت و... می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

برنا پنجره

سایت برنا پنجره یک وب‌سایت فروشگاهی در زمینه فروش آنلاین شیشه و پنجره می‌باشد. در طراحی این سایت از قالب وردپرس استفاده شده است و شامل تمامی ویزگی‌های یک سایت فروشگاهی اعم از : گالری تصاویر، محتوا، درگاه پرداخت و... می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

افق پیما

وبسایت شرکت افق پیما اصفهان یکی از نمونه‌های طراحی سایت آسانسور با قالب وردپرس است که در شرکت تهران سایت قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

الماس آسانسور

طراحی وبسایت الماس آسانسور بر مبنای طراحی سایت فروشگاهی برای ارائه خدمات و محصولات به مشتریان است که در قالب وردپرس انجام شده و در تهران سایت قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

آذر جام

شرکت آذر جام با نگاهی نو به طراحی و اجرای ساختمان های جدید وبسایت خود را در راستای فروش و جذب مخاطب جدید با امکانات جامع یک سایت فروشگاهی آموزشی پیش برده است که در تهران سایت قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

جیم سنتر

طراحی وب سایت جم سنتر بر پایه آموزش نحوه صحیح حرکات ورزشی و معرفی مربی‌ها و باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی اطراف شما است که بسیاری از آنها دارای تخفیف هستند، چنین وبسایتی با امکانات متفاوت در تهران سایت قابل اجرا می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

مجموعه ورزشی رشد

مجموعه ورزشی رشد از سال 1379 شروع به فعالیت کرده است وبسایت این مجموعه با وردپرس طراحی شده است و نمونه‌ای قابل اجرا در تهران سایت می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

مجموعه ورزشی دزاشیب

مجموعه ورزشی دزاشیب با طراحی وبسایت ورزشی با داشتن تور مجازی و امکانات دیگر یکی از مجموعه های کاملی است که در تهران سایت قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

آریا ساز و کار

طراحی سایت آریا ساز و کار یکی از نمونه‌های طراحی سایت در زمینه شیشه و پنجره به صورت فروشگاهی با قالب وردپرس برای فروش محصولات و استعلام به روز قیمت است که در تهران سایت قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

آوان صنعت

وب سایت آوان صنعت نمونه‌ای از یک وبسایت فروشگاهی همراه با وبلاگ و درگاه پرداخت و ... امکانات دیگر است که در زمینه طراحی سایت شیشه، درب و پنجره در تهران سایت قابل اجرا است.
اطلاعات بیشتر

پیرامید وین

طراحی سایت گروه صنعتی پیرامید، طراح و تولید کننده انواع درب و پنچره دوجداره یو پی وی سی (UPVC) نمونه‌ای از یک فروشگاه موفق آنلاین است که از امکانات طراحی و سئو سایت برخوردار است، چنین نمونه‌هایی با امکاناتی تخصصی در تهران سایت قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

آکاتولز

آکاتولز با سابقه فعالیت از سال 1372 یکی از نمونه‌های طراحی سایت در زمینه پخش قطعات یدکی تراکتورها و ادوات کشاورزی است که به صورت طراحی سایت فروشگاهی قابل اجرا است.

 
اطلاعات بیشتر

باسکول

مبنای طراحی سایت باسکول بر اساس خرید و فروش عمده محصولات غذایی و کشاورزی در کشور است، در اصل باسکول بازاری برای دسترسی بدون واسطه به تولیدکنندگان و کشاورزان است چنین نمونه‌های طراحی، با توجه به خواست و نظر شما در شرکت تهران سایت قابل اجرا است.   
اطلاعات بیشتر

بهاران

طراحی وب‌سایت بهاران، وب‌سایتی برای فروش آنلاین محصولات و تجهیزات کشاورزی
اطلاعات بیشتر

فامکو

طراحی سایت فامکو که یک طراحی موفق فروشگاهی با دسترسی سریع به گالری ویدیوها و تصاویر و امکان خرید آنلاین و مقایسه  ماشین آلات کشاورزی و انواع کمپرسور و انواع پمپ و... با در نظر گرفتن قواعد و اصول طراحی بر مبنای نیاز کاربر در زمینه طراحی سایت کشاورزی و ماشین آلات وابسته است که در تهران سایت قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

ارژن گرین

نمونه طراحی وب سایت فروشگاهی تجهیزات کشاورزی ارژن گرین که قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

راشا ماشین

راشا ماشین، وب‌سایت فروشگاهی تجهیزات کشاورزی و از نمونه سایت‌های قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

فارم کالا

در وب‌سایت فارم کالا لوازم و ادوات کشاورزی بصورت آنلاین به فروش می‌رسد. در واقع یک سایت فروشگاهی بر روی سیستم مدیریتی وردپرس می‌باشد و از نمونه کارهای طراحی سایت قابل اجرا در مجموعه تهران سایت می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

کشمون

طراحی وبسایت محصولات کشاورزی کشمون از پروژه‌های طراحی سایت در زمینه محصولات و صنایع کشاورزی است که به صورت وبسایت فروشگاهی بهینه‌سازی شده است و در تهران سایت قابل اجرا می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

کشاورزی آنلاین

طراحی سایت کشاورزی آنلاین یکی از نمونه طراحی‌های موفق در زمینه محصولات کشاورزی و صنایع وابسته مواد غذایی به صورت ریسپانسیو شده فروشگاه آنلاینی با درگاه پرداخت ایمن و امکان عضویت کاربران با ده‌ها امکان ویژه از پروژه‌هایی است که در شرکت تهران سایت قابل اجرا می‌باشد. 
اطلاعات بیشتر

کشاورزی ایران

طراحی وبسایت فروشگاهی لوازم و ادوات کشاورزی مانند سایت کشاورزی ایران در این مجموعه قابل اجرا می‌باشد. همچنین سئو وب‌سایت خود را نیز می‌توانید به مجموعه تهران سایت بسپارید.
اطلاعات بیشتر

پوشاک عمده

وبسایت پوشاک عمده بازار بزرگ ، در سال 1395 در زمینه فروش انواع پوشاک اعم از مردانه ، زنانه و بچگانه در حوزه وب و اینترنت آغاز کرد. این وبسایت بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس اجرا شده و سئو این مجموعه نیز از نمونه کارهای سئو تهران سایت می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

وبسایت رسمی دوو Daewoo

وبسایت رسمی کمپانی دوو با هدف ایجاد بستر آنلاین معرفی و فروش لوازم خانگی در سال 1392 توسط تهران طراحی و در سال 1396 ریدیزاین شد.طراحی سایت لوازم خانگی ، یکی از محبوب‌ترین سرویس انتخاب شده توسط مشتریان تهران‌سایت می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

لیزینگ و رفاه فرهنگیان

وبسایت شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان با هدف برندینگ مجموعه و همچنین ارائه خدمات مرتبط با فروش لوازم خانگی در سال 1396 توسط تهران طراحی شد.قابل توجه است که طراحی سایت لوازم خانگی ، یکی از محبوب‌ترین سرویس انتخاب شده توسط مشتریان تهران‌سایت می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

املاک تهرانپارس سبل

طراحی سایت املاک تهرانپارس سبل ، یک سایت فوق سئو میباشد که بر پایه وردپرس و با تم اختصاصی وب آریو پیاده سازی و اجرا شده است.
اطلاعات بیشتر

رابین هوم

طراحی وبسایت شرکت خدمات بازسازی منزل و ساختمان رابین هوم ، یک وبسایت کاملا شرکتی با سئو بسیار عالی و تمام میباشد که بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی و اجرا شده است.
اطلاعات بیشتر

سیستم مشاوره املاک سبل

طراحی سایت سیستم مشاوره املاک تهران پارس سبل ، یک سیستم مشاوره املاک است که تمامی مشاورین میتوانند فایل خود را درون سایت بارگذاری نمایند. این سیستم بصورت اختصاصی و به زبان PHP پیاده سازی شده است.
اطلاعات بیشتر

آوا کادو

طراحی وبسایت فروشگاه لوازم کادویی آوا کادو ، فروش لوازم کادویی برای سنین مختلف و لوازم التحریر بصورت آنلاین
اطلاعات بیشتر

دانشگاه قبرس شمالی

طراحی وبسایت دانشگاه بین المللی قبرس شمالی با نام تجاری ciuuni ، یکی از افتخارات وب آریو در زمینه طراحی سایت بین المللی است.
اطلاعات بیشتر

املاک 66 قبرس

املاک 66 قبرس شمالی ، یکی از پروژه های بین المللی وب آریو در زمینه املاک ، خرید و فروش و اجاره ملک در قبرس شمالی است.
اطلاعات بیشتر

دکتر بدن

طراحی وبسایت تغذیه و سلامت دکتر بدن ، یکی از نمونه کارهای برجسته و پرقدرت وب آریو می‌باشد. دکتربدن ، بعنوان یک استارتاپ می‌تواند شما را برای رسیدن به اندامی ایده‌آل آماده کند. وبسایت دکتر بدن و اپلیکیشن دکتر بدن ، در حقیقت یک سوپراپ هستند که شما با استفاده از آن و تکمیل فرم های تخصصی در مورد تغذیه خود ، میتوانید از بهترین مربی های تناسب اندام و تغذیه کشور ، بهترین و سالم ترین رژیم غذایی را بگیرید و در زمانی کوتاه به خواسته خود برسید. 
اطلاعات بیشتر

کلینیک کار درمانی شرق

طراحی سایت کلینیک کار درمانی شرق با پنل مخصوص برای بیماران و ارائه سرویس ارسال پرونده پزشکی بدون نیاز به ثبت نامدارای لندینگ مقالات آموزشی و وبلاگ خبری
اطلاعات بیشتر

آموزشگاه سی رنگ

آموزشگاه کنکور هنر سی رنگ ، یک وبسایت با طراحی اختصاصی و مطابق با آخرین الگوریتم های سئو گوگل طراحی شده است. این وبسایت بر بستر وردپرس و با قالب رسمی وب آریو پیاده سازی شده است.
اطلاعات بیشتر

رهاسیر

طراحی وبسایت آژانس گردشگری رهاسیر ، یکی دیگر از پروژه های موفق وب آریو می‌باشد که دز زمینه تور های گردشگری ، اخذ ویزا فعالیت دارد/
اطلاعات بیشتر

آف ترای

وبسایت آژانس گردشگری آف ترای ، یکی دیگر از نمونه کارهای آژانس خلاقیت وب آریو می‌باشد که زیر مجموعه آژانس گردشگری رهاسیر می‌باشد. این وبسایت بر بستر وردپرس پیاده سازی شده است
اطلاعات بیشتر

وب اپلیکیشن دکتر بدن

وب اپلیکیشن دکتر بدن ، جزئی از وبسایت دکتر بدن است که با استفاده از آن میتوانید به سادگی در دستگاه های موبایل ، وبسایت را بعنوان اپلیکیشن باز کرده و درخواست خود را ثبت کنید. در این سیستم از تکنولوژی های React.js برای فرانت و PHP برای بک استفاده شده است.
اطلاعات بیشتر