استراتژی سئو

تدوین استراتژی سئو با تهران سایت

خدمات تدوین استراتژی سئو سایت شامل استراتژی سئو محتوا، استراتژی سئو داخلی و خارجی و سئو تکنیکال می‌باشد. در شرکت تهران سایت خدمات سئو سایت بصورت حرفه ای و تضمینی انجام می‌شود. برنامه ریزی سئو، نقشه و مسیر راه سئو، اولین قدم در شروع بهینه سازی و حضور در صفحه یک گوگل است. اگر سئوکار دارید یا خودتان شخصی سایتتان را سئو می‌کنید و نیاز به برنامه ریزی کوتاه و بلند مدت توسط یک متخصص سئو دارید تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید این خدمات برای شما بهترین است. همچنین می‌توانید از خدمات مشاوره سئو و آنالیز سئو سایت تخصصی ما نیز بصورت جداگانه بهره بگیرید.

استراتژی سئو حرفه ای تهران سایت

تعیین اهداف کسب و کار

در گام اول یک جلسه مشاوره با کارفرما و نیاز اهداف کسب و کار تعیین می‌شود.

آنالیز رقبا و سایت

رقبا و وبسایت از نظر سئو داخلی، محتوا، خارجی و تکنیکال، آنالیز و گزارش ها ارائه می‌شود.

تحقیق کلمه کلیدی

کیورد ریسرچ و تحقیق کلمه کلیدی اصولی با توجه به اهداف کسب و کار و افزایش ورودی سایت انجام می‌شود.

استراتژی سئو داخلی

استراتژی و برنامه ریزی برای سئو داخلی سایت شامل عنوان مقالات، لینک سازی داخلی، رفع خطاهای ارورهای سئو محتوا و … بصورت یک تا شش ماه تدوین می‌شود.

استراتژی سئو تکنیکال

گزارش و راه حل رفع ارورها و خطاهای فنی سایت و سرچ کنسول ارائه می‌شود.

استراتژی سئو خارجی

پس از سه ماه اول اجرای سئو، برنامه سئو خارجی با توجه به بودجه کارفرما و آنالیز رقبا ارائه می‌شود.

تدوین استراتژی 3 تا 6 ماهه

خدمات تدوین استراتژی سئو در تهران سایت از سه ماه تا شش ماه ارائه می‌شود. همچنین می‌توانید استراتژی را بصورت ماهیانه دریافت کنید.

مشاوره سئو و پرسش و پاسخ

یک جلسه مشاوره پرسش و پاسخ بصورت آنلاین برگزار می‌شود تا هر ابهام و سوالی در مسیر راه داشته باشید برطرف شود.

افتخار همکاری با بهترین برند ها
انسیتو
قفل گیرا
صندوق ملی
صندوق ملی
ابادراهان
مشاورین صنعتی ایران
ظریف بار
دریا کاو
مشاوره رایگان تهران سایت

مشاورین حرفه‌ای ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند

نمونه کار سئو سایت
سبد کابل سیدک loading=
سبد کابل سیدک
سبد کابل
رتبه 2
سبد کابل رنگی
رتبه 2
تولید کننده سبد کابل
رتبه 1
برش سبد کابل
رتبه 1
فروشگاه اینترنتی دریاکاو loading=
فروشگاه اینترنتی دریاکاو
سونتو
رتبه 1
ساعت سونتو
رتبه 2
لوازم غواصی
رتبه 3
لوازم جانبی سونتو
رتبه 1
شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت loading=
شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت
همیار سالمند
رتبه 1
شرکت پرستاری
رتبه 2
مراقب سالمند
رتبه 1
پرستاری از کودک
رتبه 12
رایان تولز loading=
رایان تولز
اره برقی
رتبه 9
اره بنزینی
رتبه 8
موتور برق 3 کیلووات
رتبه 9
مینی فرز
رتبه 6
دانشگاه ciu loading=
دانشگاه ciu
اعزام دانشجو به قبرس
رتبه 3
نماینده دانشگاه ciu
رتبه 3
دانشگاه های قبرس شمالی
رتبه 5
دانشگاه ciu
رتبه 5
شرکت وام آفر loading=
شرکت وام آفر
وام روی سند خودرو
رتبه 5
شرکت وام
رتبه 3
وام خصوصی
رتبه 1
وام آزاد فوری
رتبه 1
مشاوره رایگان تهران سایت

مشاورین حرفه‌ای ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند

خدمات استراتژی سئو و بهینه سازی سایت حرفه ای

تدوین استراتژی سئو، از نکات بسیار مهمی می‌باشد که شرکت طراحی و سئو سایت تهران سایت در خدمات خود، روی آن متمرکز است. متخصصان تهران سایت برای طراحی سایت حرفه‌ای و دارای رتبه، ضمن تعامل با کاربران، می‌تواند استفاده صددرصدی را از الگوریتم‌های گوگل داشته باشد. دریافت بازخورد عالی کاربران از سایت، نتیجه انجام اصولی مراحل تدوین استراتژی سئو در تهران سایت می‌باشد. همچنین می‌توانید از خدمات استراتژی سئو وردپرس نیز بهره‌مند شوید.

تدوین استراتژی سئو چیست؟

برنامه‌ریزی برای ارائه انواع محتوا‌های مفید با قالب تعیین شده گوگل، به عنوان استراتژی سئو شناخته می‌شود. استراتژی سئو دارای مباحث پیچیده و در عین حال ساده‌ای می‌باشد که متخصصان حوزه دیجیتال و سئو می‌توانند به راحتی آن را تدوین نمایند. تدوین استراتژی، ارائه یک چک لیست از کار‌ها و فعالیت‌های پیش رو در زمینه سئو و بهینه سازی است.

بسیاری از سایت‌های تبلیغاتی، فروشگاهی، سیاسی، خبری و آموزشی با توجه به موضوع منحصر به فردی که دارند، نیاز به دیده شدن و بازدید بالایی دارند. از این رو مجموعه تهران سایت با به کارگیری تخصص خود، می‌تواند برنامه‌ای منظم و کاربردی را برای ارتقای میزان بازدید سایت و رتبه آن ایجاد نماید. این مورد نیازمند تدوین فعالیت‌های استراتژی سئو در قالب یک فعالیت استاندارد و ارائه شده توسط گوگل می‌باشد.

مراحل استراتژی سئو سایت چیست؟

مجموعه تهران سایت برای تدوین کاربردی استراتژی، با تعیین مراحلی تخصصی برای تدوین، می‌تواند در افزایش رتبه سایت‌ها تأثیرگذار باشد. این مراحل با هماهنگی کاربر، می‌تواند به بهترین نحو مورد اجرا قرار بگیرد. مهمترین و اصلی‌ترین مراحل استراتژی سایت به قرار زیر می‌باشند.

 1. انجام استراتژی سئو سایت که شامل تعیین اهداف، کلمات کلیدی مناسب، طراحی صفحات اختصاصی سایت، ساخت وبلاگ و منظم‌سازی اطلاعات ارائه شده برای بارگذاری است.
 2. انجام استراتژی سئو که مختص لینک‌سازی و بالا آوردن اعتبار سایت می‌باشد.
 3. اقدام به بخش‌بندی و طراحی فضای داخلی سایت صورت می‌گیرد. همچنین انجام اقداماتی برای بالا بردن سرعت بارگذاری سایت موردنظر در جستجوگر‌های موبایل و کامپیوتر می‌باشد.

انواع تدوین استراتژی و برنامه ریزی سئو

در تدوین استراتژی سئو سایت، روش‌های سه‌گانه مورد استفاده قرار می‌گیرند تا سئو در طراحی یک سایت حرفه‌ای، با نظم و قائده‌ای مشخص، مورد استفاده قرار بگیرد. انواع تدوین استراتژی شامل سئو داخلی سایت، سئو خارجی سایت و سئو تکنیکال می‌باشد.

 • استراتژی سئو محتوا و داخلی

سئو داخلی، برنامه‌ای تدوین شده را قبل از طراحی سایت ایجاد می‌کند. قبل از طراحی یک سایت، نیاز به ارائه اهداف سایت می‌باشد. اهداف موردنظر، می‌تواند به صورت کلی تشخیص و انتخاب کلمات کلیدی خاص را برای سایت میسر سازد. جهت ارتقای عالی رتبه سایت باید کلمات کلیدی مدنظر، ارتباط جامعی با هدف تعیین شده داشته باشند. بارگذاری مطالب با هدف و کلمات کلیدی مرتبط در یک صفحه خاص از سایت، در حوزه سئو داخلی می‌باشد.

 • استراتژی سئو خارجی

استراتژی سئو خارجی، برنامه و فعالیت‌هایی است که ارتباطی به مطالب درون سایتی ندارد. برای این کار لینک‌سازی اهمیت بالایی دارد. لینک برای هر موضوعی از صفحات داخلی سایت، می‌تواند یک موردی برای اشتراک‌گذاری باشد. لذا افراد با دریافت لینک صفحاتی از سایت و کلیک کردن روی آن، به صفحه موردنظر در سایت انتقال داده می‌شوند. گوگل با افزایش بک لینک از جانب کاربران، افزایش رتبه سایت را اعمال می‌کند.

 • استراتژی سئو تکنیکال

استراتژی سئو تکنیکال به مباحث کلی نظیر تصاویر، گرافیک و سرعت سایت مرتبط است. این نوع از استراتژی در مجموعه تهران سایت، توسط متخصصان حرفه‌ای که تجربه کافی در زمینه طراحی گرافیک سایت دارند، انجام می‌شوند.

تدوین استراتژی سئو تکنیکال

استفاده از تکنیک‌های مهم فنی سایت برای بالا رفتن رتبه سایت، با عنوان “استراتژی سئو تکنیکال” مورد معرفی قرار گرفته است. تکنیک‌های فنی، شامل چندین موارد مهم می‌باشند که به قرار زیر است:

 • بهره‌گیری از گواهینامه ssl برای امنیت سایت
 • ایجاد فرایندی برای مشاهده سایت در گوشی و سرعت بالای آن
 • طراحی نقشه برای سایت و استفاده از اسکیما
 • شناساندن سایت برای ابزار‌های جستجو گوگل

مراحل تدوین استراتژی سئو

مراحل انجام شده برای هر سه نوع استراتژی سئو، متعدد و متفاوت می‌باشد. متخصصان تهران سایت، هر مرحله از این استراتژی را با برنامه‌ای جداگانه تدوین و اجرا می‌کنند.

 • تعیین اهداف سایت

متخصصان سئو تهران سایت، مطابق با نیاز کاربر و اطلاعاتی که از آنان برای طراحی سایت دریافت کرده‌اند، یک یا چندین هدف را برای سایت تعیین می‌کنند. با تعیین هدف، جمع‌آوری متون، تصاویر و اطلاعات متنی و بصری برای سایت با تمرکز بالایی انجام خواهد گرفت. تولید محتوای متنی و تصویری بر قالب سئو توسط کارشناسان تهران سایت، با توجه به اهداف تعیین شده با بهترین کیفیت انجام می‌گیرد.

 • انتخاب کلمه کلیدی مناسب

کلمات کلیدی درنظر گرفته شده برای سایت، می‌تواند در بین چندین سایت مختلف یکسان باشد. از این رو رقابت را برای سایت موردنظر بسیار سخت خواهد کرد. مجموعه تهران سایت با مرکز توجه قرار دادن اهداف سایت، کلمات کلیدی خاص و طولانی را انتخاب می‌کنند.

این امر می‌تواند به عنوان یک مورد اختصاصی و منحصر به فرد برای سایت موردنظر باشد. کارشناسان تهران سایت، در ارائه کلمات کلیدی مناسب و قابل جستجو، کوشا می‌باشند. ساده‌ترین کلمات کلیدی که به آسانی به ذهن مخاطب می‌رسند، امکان جستجوی زیاد را توسط کاربران گوگل افزایش می‌دهند. در این صورت رتبه سایت بالاتر می‌رود.

 • طراحی صفحات اختصاصی در سایت

کارشناسان تهران سایت، برای اعمال استراتژی اصولی سئو با هدف و کلمات کلیدی تعیین شده، اطلاعاتی متنی و تصویری سئو را تهیه می‌کنند. لذا بعد از تهیه، قرار دادن آن‌ها در یک صفحه اختصاصی از سایت، لازمه استراتژی سئو داخلی است.

 • ساخت وبلاگ

با اطلاع از اهمیت وبلاگ‌نویسی در استراتژی سئو، سعی دارند وبلاگ‌هایی را برای سایت موردنظر ایجاد نمایند. لذا بارگذاری آن‌ها در صفحات جدید، سبب افزایش رتبه بازدید سایت می‌شود.

 • بارگذاری محتوا در مدت زمان معین به صورت برنامه‌ ریزی شده

ارائه محتوا‌ها در زمان نامنظم، بی‌اهمیت بودن سایت را برای گوگل ابلاغ می‌کند. بنابراین اعمال نظم در بارگذاری محتوا توسط تیم پشتیبانی مجموعه تهران سایت، در اولویت کاری می‌باشد.

 • برنامه‌ برای بک لینک

استفاده از فرایند‌های تخصصی برای جذب کاربر جهت کلیک کردن روی لینک در محتوا‌های خارج از سایت، از اقدامات مؤثر انجام شده توسط کارشناسان تهران سایت می‌باشد.

 • ارائه حجم مناسب محتوا‌ها برای افزایش سرعت بارگذاری سایت در گوشی

کاهش حجم و فشرده‌سازی محتوا‌های تصویری در داخل سایت، می‌تواند راحتی استفاده از سایت را در گوشی‌های اندرویدی و آیفون فراهم آورد. کارشناسان با راهکار‌های مناسب، توانسته‌اند بارگذاری سایت را در گوشی، طبق قواعد سئو فراهم آورند.

نکاتی که در زمان تدوین استراتژی سئو باید به آنها توجه کنیم؟

شرکت تهران سایت برای آگاهی کاربر جهت داشتن یک سایت حرفه‌ای، اطلاعات مفیدی را در زمینه سئو در اختیار او قرار می‌دهد. قبل از سئو‌سازی و تدوین استراتژی آن، کارشناسان مجموعه با ارتباط‌گیری با کاربران، از اهداف کلی و جزئی آنان آگاهی می‌یابند.

همچنین تهران سایت با بررسی سایت‌های رقبا با موضوعات یکسان، سعی دارد که نکات ویژه و قابل توجهی را برای تولید محتوای سئو به دست بیاورد. اعتماد به کارشناسان تهران سایت در جهت تدوین کلی و اصولی استراتژی سئو، به پیشرفت سایت شما خواهد انجامید.

شرکت تهران سایت با تمرکز روی اهداف سایت و موارد اصلی استراتژی تعریف شده‌ای از سئو توسط گوگل، تدوینی اساسی و مؤثر را ارائه می‌نماید. تدوین استراتژی سئو اصولی، رشد رتبه و سرعت را برای سایت‌های مختلف به وجود خواهد آورد.

مشاوره رایگان تهران سایت

مشاورین حرفه‌ای ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند