طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی

به دلیل تسهیل در پاسخگویی تهران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

چند نمونه طراحی سایت سازمانی ببینید و ایده بگیرید

شرکت تهران سایت مفتخر است ؛ با بیش از 100 نمونه کار موفق در حوزه طراحی سایت سازمانی ، کنار شما باشد تا به درآمد عالی از طریق وبسایت خود برسید.

مشکلی در بارگذاری نمونه کار بوجود آمد. لطفا دقایقی دیگر امتحان کنید.

این روزها که تمام مشاغل به سمت اینترنتی شدن قدم برمی‌دارند، نداشتن سایت برای یک سازمان خصوصی یا دولتی به معنای عقب ماندن از دیگر رقبا است و باعث از دست رفتن مخاطبان بسیاری می‌شود.

وجود وبسایت این امکان را به سازمان‌ها می‌دهد، که گسترش پیدا کنند و به سوی پیشرف قدم بردارند.با توجه به شرایط که، افراد اکثر امور خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند و نداشتن سایت برای یک سازمان امری بسیار نا مطلوب است و از اعتبار آن سازمان می‌کاهد.

 مزیت‌های طراحی وبسایت سازمانی

سازمان‌ها برای معرفی و کسب درآمد بیشتر نیاز به تبلیغات دارند، تا محصولات و خدمات خود را معرفی کنند. طراحی سایت سازمانی یکی از راه‌های عالی و به صرفه است که اگر درست و اصولی انجام شود، می‌تواند باعث معرفی و شناخته شدن آن سازمان در میان مردم در داخل و خارج کشور شود.

دیگر مزایای طراحی سایت سازمانی

  • سرعت بخشیدن به روند کار و ارائه خدمات
  • کاهش مراجعات حضوری
  • معرفی به روز خدمات
  • معرفی سازمان به افراد بیشتر و جذب مشتری
  • اطلاع رسانی کلیه اخبار و خدمات به صورت آنلاین

وبسیاری از موارد دیگر که توسط تیم تهران سایت برایتان میسر خواهد بود.

 

چطور یک سایت سازمانی را جذاب طراحی کنیم؟

  1. طرح بندی تمیز، ساده و به دور از شلوغی و پیچیدگی، موجب میشود که کاربران به راحتی بتوانند به جستجو و گردش در سایت بپردازند و به راحتی به پاسخ سوالات خود برسند. بنابراین، بهتر است که موارد اضافی و بی فایده را از سایت حذف کنید.
  2. توجه کنید که سایتی موفق است که اهداف و نیازهای کاربر را درک کند، به آنها احترام بگذارد و سعی کند به آنها پاسخ دهد. اگر کاربران تجربه‌ی خوبی از سایت شما نداشته باشند، مزیت‌ها و ویژگی‌های عالی سایت شما اهمیت زیادی نخواهد داشت.
  3. مطمئن شوید که سایت شما مفید، کاربردی، در دسترس، کاربرپسند و معتبر باشد. علاوه‌براین، نویگیشن سایت باید به تمامی بخش های اصلی سایت، لینک داشته باشد.
  4. درست است که ظاهر جذاب، عکس‌های با کیفیت و سادگی، موجب جذب کاربر میشوند اما محتوای جالب و خوب، موجب میشود کاربر به سایت شما بازگردد. بنابراین محتوای جذاب بسیار موثر است.

تیم تهران‌سایت در کنار شماست تا با خیالی آسوده در این مسیر گام بردارید

برای دریافت مشاوره رایگان ، فرم زیر را پر کرده و ثبت کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .