خدمات سئو وردپرس

سئوی وردپرس حرفه ای

خدمات سئو وردپرس حرفه‌ای و تضمینی و حضور در صفحه یک گوگل با تیم متخصصان سئو تهران سایت انجام می‌گیرد. سفارش خدمات سئو سایت و ادمین پشتیانی وردپرس بر اساس بودجه و حوزه کسب و کار شما برای سایت‌های وردپرسی ممکن است.

خدمات سئو وردپرس حرفه ای تهران سایت

تعیین اهداف کسب و کار

در گام اول اهداف کسب و کار مشخص می‌شود.

آنالیز رقبا و سایت

پس از آن وبسایت شما و رقبایتان، نقاط قوت و ضعف آنها صفر تا صد آنالیز و بررسی می‌شوند.

افزایش سرعت و امنیت وردپرس

امنیت و سرعت سایت بررسی و گزارش شده و مواردی که مرتبط با قرارداد سئو فنی می‌باشد برطرف می‌شود.

سئو داخلی

تدوین استراتژی سئو داخلی و محتوا انجام شده و پس از آن فعالیت سئو آغاز می‌شود.

سئو تکنیکال

موارد فنی (شامل معماری و ساختار سایت، سرعت، ریسپانسیو، موبایل فرندلی، بهینه سازی کدها و…) طبق تعهداتی که مربوط به سئو است برطرف شده و بقیه موارد به تیم فنی گزارش می‌شود.

سئو خارجی

استراتژی سئو خارجی شامل رپورتاژ آگهی، بک لینک، پست مهمان و… تدوین شده و پس از آن هزینه سئو خارجی محاسبه و طبق بودجه کارفرما انجام می‌شود.

سئو محلی

لوکال سئو شامل سرچ بر اساس موقعیت جغرافیایی برای کسب و کارهای محلی مانند رستوران‌ها و… می‌باشد.

استراتژی و مشاوره سئو

اگر سئوکار دارید یا سئوکار هستید خدمات تدوین استراتژی سئو و مشاوره سئو مناسب شماست.

افتخار همکاری با بهترین برند ها
انسیتو
قفل گیرا
ابادراهان
مشاورین صنعتی ایران
ظریف بار
دریا کاو
مشاوره رایگان تهران سایت

مشاورین حرفه‌ای ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند

نمونه کار سئو سایت
سبد کابل سیدک loading=
سبد کابل سیدک
سبد کابل
رتبه 2
سبد کابل رنگی
رتبه 2
تولید کننده سبد کابل
رتبه 1
برش سبد کابل
رتبه 1
فروشگاه اینترنتی دریاکاو loading=
فروشگاه اینترنتی دریاکاو
سونتو
رتبه 1
ساعت سونتو
رتبه 2
لوازم غواصی
رتبه 3
لوازم جانبی سونتو
رتبه 1
شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت loading=
شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت
همیار سالمند
رتبه 1
شرکت پرستاری
رتبه 2
مراقب سالمند
رتبه 1
پرستاری از کودک
رتبه 12
رایان تولز loading=
رایان تولز
اره برقی
رتبه 9
اره بنزینی
رتبه 8
موتور برق 3 کیلووات
رتبه 9
مینی فرز
رتبه 6
دانشگاه ciu loading=
دانشگاه ciu
اعزام دانشجو به قبرس
رتبه 3
نماینده دانشگاه ciu
رتبه 3
دانشگاه های قبرس شمالی
رتبه 5
دانشگاه ciu
رتبه 5
شرکت وام آفر loading=
شرکت وام آفر
وام روی سند خودرو
رتبه 5
شرکت وام
رتبه 3
وام خصوصی
رتبه 1
وام آزاد فوری
رتبه 1
مشاوره رایگان تهران سایت

مشاورین حرفه‌ای ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند

شرکت خدمات سئو سایت وردپرسی حرفه ای

سئو مجموعه قوانین طراحی شده گوگل برای حضور در صفحه یک گوگل و رتبه‌های برتر است. در واقع سئو سایت وردپرسی با دیگر سایت‌ها تفاوت چندانی ندارد اما بعلت داشتن افزونه و پلاگین‌های سئو متفاوت است.

وردپرس بعلت داشتن پلاگین‌های سئو مانند رنک مث و یوست پنل راحت‌تری را برای سئو و بهینه سازی سایت برای کاربران فراهم کرده است. در شرکت طراحی سایت تهران سایت، خدمات سئو وردپرس با کیفیت بسیار بالا و هزینه مناسب انجام می‌شود.

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک بستر آماده برای طراحی سایت اختصاصی می‌باشد که دارای افزونه‌های بسیار متنوعی است. همچنین وردپرس قالب‌های آماده بسیاری دارد که پیشنهاد ما استفاده از قالب‌های سفارشی مانند قالب تهران سایت می‌باشد.

همچنین در شرکت ما با استفاده از وردپرس انواع طراحی سایت‌ شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی را بصورت کاملا اختصاصی و سفارشی سازی طبق سلیقه و نیاز کارفرما طراحی می‌شود.

با قالب‌های وردپرس اختصاصی، می‌توان سایتی زیبا، منحصر به فرد و سئو شده طراحی کرد که توسط آن، کسب و کار را در فضای مجازی گسترش داد و درآمدزایی عالی را از این طریق کسب کرد.

سئو وردپرس، بخشی از خدمات اختصاصی سئو می‌باشد که برای سایت‌های طراحی شده با وردپرس استفاده می‌شود. هر سایتی که با وردپرس به طراحی رسیده است، کاملاً قوانین سئو گوگل را دارا نیستند. از این رو طراحان سایت و سئو کاران شرکت تهران سایت، با انجام خدمات سئو وردپرس روی سایت‌ها، رتبه سایت را بالا می‌برند و سرعت و امنیت آن را افزایش می‌دهند.

خدمات سئو وردپرس در تهران سایت

در تهران سایت، خدمات سئو وردپرس به صورت کاملاً آنالیز شده و تخصصی انجام می‌گیرد. خدمات لازم برای سئو وردپرس در تهران سایت به قرار زیر انجام می‌شود.

 • آنالیز سئو سایت

ابتدا سایت موردنظر، توسط کارشناسان سئو تهران سایت، به صورت کامل آنالیز می‌گردد. در این روش، انواع نقاط ضعف و قوت سایت به دست می‌آید.

 • تدوین استراتژی سئو

در این بخش، برنامه‌ای جامع برای بهینه‌سازی سایت بر مبنای سئو توسط کارشناسان تهران سایت طراحی و تدوین می‌شوند که در اجرای سئو‌، تمامی این برنامه‌ها اجرایی می‌گردد. با تدوین استراتژی سئو، دسترسی به اهداف سایت سریع‌تر انجام می‌گیرد. برای مشاهده خدمات استراتژی سئو کلیک کنید.

 • مشاوره سئو

در این مشاوره، کارشناسان ما با مدیران سایت مشاوره‌ای انجام می‌دهند تا هدف کاربران سایت را مشخص نمایند. در این صورت می‌توان برای سایت، محتوایی تولید کرد که هدف کاربران را در نظر داشته باشد.

 • منتورینگ سئو

در این بخش، مدیران سایت با کارشناسان تهران سایت، جلساتی را برگزار می‌کنند که در این جلسات، نحوه بهینه‌سازی سایت را به صورت تکی یاد می‌گیرند تا در آینده بتوانند تولید محتوا برای سایت را براساس قوانین سئو، انجام دهند.

چک لیست سئو سایت وردپرس

در سئو‌ وردپرس، مراحلی انجام می‌شود که به صورت کاملاً برنامه‌ریزی شده می‌باشند. مراحل خدمات سئو وردپرس، توسط کارشناسان متخصص تهران سایت انجام می‌گیرد.

 • تحقیق کلمات کلیدی

در این بخش، کلمات کلیدی پرکاربردی که توسط کاربران استفاده می‌شود، به دست می‌آید. این کلمات باید با موضوع و فعالیت سایت، هماهنگی داشته باشند. با به دست آمدن کلمات کلیدی پرسرچ، آن‌ها در تولید محتوای سایت استفاده می‌شوند تا از این طریق، سایت را در صفحه اول جستجوی گوگل بالا بیاید.

 • سئو داخلی on page seo

در مرحله ابتدایی، سئو داخلی سایت وردپرس بررسی می‌شود. فعالیت‌هایی در داخل سایت صورت می‌گیرند که بهینه‌سازی داخلی سایت را به انجام می‌رسانند. فعالیت‌های سئو داخلی به قرار زیر می‌باشند:

 • انتخاب url درست
 • بهینه‌سازی تگ‌ها
 • عناوین مطالب
 • متای اصولی
 • بهینه‌سازی تصاویر و بررسی حجم تصاویر و ویدئو‌ها به صورت سئو شده
 • افزایش سرعت و امنیت سایت
 • نصب افزونه ای سئو
 • سئو خارجی off page seo

در این مرحله، فعالیت‌هایی در خارج از سایت انجام می‌شود تا رتبه سایت را در نتایج جستجوی گوگل افزایش دهد. اقداماتی نظیر ریپوتاژ، تبلیغ در سایت‌های دیگر، کامنت مارکتینگ، بک لینک و… برای بهینه‌سازی خارجی سایت انجام می‌گیرند.

 • سئو تکنیکال یا فنی

در این بخش، بهینه‌سازی بخش فنی سایت، مورد توجه قرار می‌گیرد. با این کار در موتور‌های جستجو، به راحتی می‌توان صفحات سایت را ایندکس کرد. ایندکس شدن سایت، می‌تواند رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل را افزایش دهد.

 • سئو محلی local seo

بهینه‌سازی سایت برای گوگل در یک منطقه جغرافیایی خاص، سئو محلی نامیده می‌شود. این نوع بهینه‌سازی باعث می‌شود تا کاربرانی که در موقعیت جغرافیایی مشخصی قرار دارند، بیشترین کلیک را روی لینک سایت داشته باشند و از سایت موردنظر استفاده نمایند.

امکانات خدمات سئو وردپرس تضمینی

در شرکت تهران سایت، خدمات سئو وردپرس بر پایه سه دسته، تقسیم‌بندی شده‌اند. هر پایه، به صورت یک پلن مجزا، در سایت تهران سایت بارگذاری شده‌اند. با کلیک روی هر پلن، نوع خدمات، شرایط انجام، مدت زمان و همچنین هزینه انجام خدمات را مشاهده خواهید کرد. در هر یک از پلن‌ها، گزارش ماهانه از فعالیت کاری سایت، در اختیار مدیران سایت قرار می‌گیرد. از این رو با انتخاب پلن ارزان قیمت نیز، از خدمات کم نظیر و منحصر به فرد این مجموعه برخوردار خواهید شد.

 • پلن جت

این پلن به عنوان مؤثرترین و کارآمدترین پلن سئو وردپرس در شرکت تهران سایت می‌باشد. انتخاب این پلن برای سئو‌سازی سایت وردپرسی، باعث می‌شود تا از خدمات شش ماهه این دوره با هفت عدد کلمه کلیدی پرفروش و پرکاربرد بهره‌مند شوید. در این پلن، کامل‌ترین خدمات برای سئو‌سازی سایت وردپرس انجام می‌شود.

 • پلن هواپیما

این پلن به عنوان پلن متوسط سئو وردپرس شناخته می‌شود که از شش ماه دوره پکیچ و پنج کلمه کلیدی برخوردار است. آنالیز و بررسی خطا‌های سایت به همراه بهینه‌سازی آن، در این پلن ارائه می‌شود. این پلن با هزینه متوسطی، می‌تواند برای سئو‌سازی سایت وردپرس شرکتی و فروشگاهی مناسب باشد.

 • پلن بالن

این پلن نیز، در دسته پلن‌های سئو وردپرس تهران سایت قرار دارد. از خدمات شش ماهه دوره پکیچ برخوردار است و از سه کلمه کلیدی برای رتبه‌گیری در صفحات جستجو استفاده می‌کند. ثبت سفارش پلن بالن، برای سایت‌های معمولی مناسب است و می‌تواند سئو‌سازی را بر مبنای پایه برای سایت انجام دهد. هزینه پلن بالن بسیار مناسب‌تر از دو پلن قبلی می‌باشد.

قیمت خدمات سئو وردپرس در تهران سایت

تهران سایت با دسته‌بندی جداگانه پلن‌های سئو‌سازی سایت‌های وردپرسی، هزینه‌های متفاوتی را نیز برای آن‌ها در نظر گرفته است. این هزینه‌ها می‌تواند متقاضیان را در انتخاب کردن پلن مناسب مطابق با میزان بودجه خود، یاری نماید.

شما برای آگاهی از قیمت خدمات سئو وردپرس در تهران سایت، می‌توانید با شماره تماس‌های ذکر شده در قسمت پایین هر پلن، تماس بگیرید و مستقیماً از کارشناسان تهران سایت در این باره، راهنمایی دریافت کنید.

سفارش سئو و پشتیبانی وردپرس با تهران سایت

تنظیم قرارداد برای انجام خدمات سئو وردپرس، به صورت کاملاً استاندارد انجام می‌شود. بعد از راهنمایی مشاوران درباره نحوه سئو‌سازی سایت، زمان و موارد دیگر، تنظیم قرارداد به عنوان اولین اقدام، توسط تهران سایت انجام می‌شود.

در قرارداد تنظیم شده، تمامی مواردی که در سئو‌ سایت انجام می‌شود، ذکر می‌گردد. بنابراین مشتریان این اطمینان را داشته باشند که سئو‌ سایت وردپرسی آنان، دقیقاً طبق مفاد قرارداد، دقیق و کامل انجام می‌شود و در زمان یادشده به اتمام می‌رسد.

برای آگاهی از شرایط ویژه برای همکاری با تهران سایت، پیشنهاد می‌شود حتماً با کارشناسان ما از طریق تماس یا واتساپ در ارتباط باشید تا اطلاعات جامعی را برای این کار به دست بیاورید.

خدمات شرکت تهران سایت

شرکت تهران سایت، با بیش از 20 سال سابقه حرفه ای در زمینه طراحی سایت، سئو، خدمات گوگل ادز یا تبلیغات گوگل، دیجیتال مارکتینگ می‌باشد. در این شرکت، سایت‌های اختصاصی متنوعی با قالب‌های گوناگون طراحی می‌شوند. همکاری این شرکت با برند‌های مطرح کشور، گامی بزرگ برای کسب اعتماد مشتریان این مجموعه می‌باشد. برای آگاهی از هزینه و نمونه کار‌های طراحی سایت این شرکت، به صفحه زیر مراجعه نمایید.

مشاوره رایگان تهران سایت

مشاورین حرفه‌ای ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند