طراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

به دلیل تسهیل در پاسخگویی تهران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

چند نمونه طراحی سایت دکوراسیون داخلی ببینید و ایده بگیرید

شرکت تهران سایت مفتخر است ؛ با بیش از 100 نمونه کار موفق در حوزه طراحی سایت دکوراسیون داخلی ، کنار شما باشد تا به درآمد عالی از طریق وبسایت خود برسید.

اثاث چین

آدرس دامنه : asaschin.com

اثاث چین یک فروشگاه آنلاین دکوراسیون و مبلمان است که با قالب وردپرس و زبان برنامه نویسی php طراحی شده است و جز وبسایت‌های فروشگاهی در طراحی سایت صنعت مبلمان است که به همه امکاناتی از جمله وبلاگ، مقایسه و دسته‌بندی محصولات، معرفی و درباره ما، شبکه‌های اجتماعی، راه‌های ارتباطی، پشتیبانی، پنل کاربری و… مجهرز […]

اطلاعات بیشتر

در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی به علت وجود سبک‌ها و متریال‌های مختلف، شما نیاز به وبسایتی دارید که به بهترین شکل خدمات و نمونه طراحی‌ها و نمونه پروژه‌هایتان را به کاربران ارائه دهد.

ضرورت طراحی سایت دکوراسیون داخلی

وجود چنین وب سایتی هم برای شرکت‌های طراحی دکوراسیون ضروری است؛ هم برای مخاطبینی که به دنبال کسب اطلاعات یا آشنایی با مسائل دکوراسیون و طراحی داخلی هستند مفید و کارآمد است.

داشتن یک وبسایت دکوراسیون داخلی از واجبات حرفه طراحان دکوراسیون است، تا بتوانند به بهترین شکل اهداف و دستاوردها و تفاوت و تمایزهای خود را نسبت به رقیبان در فضای گسترده اینترنت به‌رخ بکشند.

غیر از طراحان دکوراسیون کسانی که علاقه زیادی به دکوراسیون دارند و در این زمینه در اینستاگرام یا شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارند هم می‌توانند وب سایتی طراحی شده داشته باشند و به اعتبار کار خود در شبکه ‌های اجتماعی بیافزایند.

امکان فروش محصولات به صورت آنلاین

اگر در کنار دکوراسیون و طراحی، امکان فروش و معرفی محصولات دکوراتیو را هم دارید می‌توانید یک سایت فروشگاهی را نیز، در وب سایت دکوراسیون داخلی خود بگنجانید و از تمام مزیت‌های یک وب سایت برای فروش آنلاین استفاده کنید.

مزیت‌های طراحی سایت دکوراسیون داخلی

  •  معرفی شرکت و رزومه
  •  شناسنامه هر پروژه و نمایش نمونه کارها
  • دسته‌بندی سبک‌ها به صوت منسجم
  • گالری تصاویر و ویدیوها
  • مشاوره آنلاین و حضوری
  • درگاه پرداخت آنلاین
  •  فرم قراردادها
  • تور سه بعدی از پروژه‌ها

و 10ها امکان دیگر بنابر خواست و سلیقه شما، شرکت تهران سایت همراه شماست.

هزینه طراحی سایت دکوراسیون داخلی

قیمت طراحی سایت دکوراسیون هم مانند بقیه فیلدهای طراحی سایت نسبت به نوع قالب استفاده شده و زبان برنامه نویسی و UX و سرعت بارگذاری و سئو پذیری و امنیت سایت و… متفاوت است.

اینکه یک قالب از ابتدا در راستای امکانات مورد نیاز و سلیقه شما طراحی شود قطعاً هزینه بیشتری در بردارد. البته این افزایش قیمت در تمایز شما از رقیبان بسیار تأثیرگذار و ارزشمند است.

برای طراحی سایت به نمونه کارها و سابقه شرکت‌های طراحی سایت توجه داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید از این رو پیشنهاد ما به شما شرکت طراحی تهران سایت با ۱۹ سال سابقه موفق و نمونه‌ کارهای به نام در این مسیر کنار شماست تا به قله موفقیت برسید.

همین حالا با مشاورین ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان حضوری ما بهرمند شوید.

تیم تهران‌سایت در کنار شماست تا با خیالی آسوده در این مسیر گام بردارید

برای دریافت مشاوره رایگان ، فرم زیر را پر کرده و ثبت کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .