سئو سایت

خدمات بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو(SEO) ما می تواند با تمرکز روی سه حوزه اصلی ، به رشد تجارت شما کمک کند:

متخصص سئو

رتبه بالا تر در موتور های جستجو (گوگل)

شرکت ما خدمات بهینه سازی سئو را خلاقانه و نتیجه محور طراحی کرده است. ما با استفاده از  جدیدترین ابزارها ، استراتژی ها و روندها جهت داشتن رتبه بالاتر در گوگل کلمات کلیدی مناسب را برای شما استفاده می کنیم تا مورد توجه مخاطبان مناسب قرار گیرد.

ترافیک وب سایت با کیفیت

رتبه بندی بالاتر گوگل با کلمات کلیدی مناسب می تواند تأثیر بسزایی در میزان ترافیک و کیفیت ترافیکی که وب سایت شما دریافت می کند ، داشته باشد. میلیون ها مشتری روزانه از گوگل استفاده می کنند تا محصولات و خدمات مورد نیاز خود را جستجو کنند. هنگامی که جستجوهای مربوط به شغل شما انجام می شود ، هدف ما این است که این جستجو وب سایت شرکت شما را نیز شامل شود و ترافیک به سمت شما هدایت شود.

نتایج قابل اندازه گیری

بدون تردید تحویل ها و نتایج حاصل از کمپین سئو شما شفاف خواهد بود. شرکت تهران سایت به صورت ماهانه گزارشات سئو را ارائه می دهد و اطلاعات دقیق در خصوص موفقیت کمپین شما را به روشی شفاف و روشن تقسیم می کند. اطلاعاتی از قبیل افزایش رتبه  در گوگل ، ترافیک ، منابع ، منابع اصلی ، اهداف سفارشی و موارد دیگر .

نتایج تمرکز یافته سئو

تهران سایت خدمات سئو ای را ارائه می دهد که نه تنها باعث افزایش ترافیک می شود،بلکه موجب افزایش فروش می شود. این امکان برای شما وجود دارد که یک وب سایت جدید ایجاد کنید یا سایت موجود خود را بهینه کنید. ما همچنین برای ایجاد حداکثر تبدیل ، محتوای قانع کننده ای را ایجاد خواهیم کرد. به عنوان شریک رشد بلند مدت شما ، هر ماه کمپین های شما را مرور و بهینه و تنظیم مجدد می کنیم تا به طور مداوم کیفیت و کمیت جریان هدایت مشتری را بهبود بخشیم.

 خدمات SEO بیشتر:

سئو در صفحه

سئو محلی

تجارت الکترونیکی SEO

سئو سایت که توسط تیم ما  انجام می شود “کلاه سفید” است و برای موفقیت طولانی مدت و مقیاس پذیر طراحی شده است – نه “ترفندهایی” که شبانه روز پرواز می کنند و ممکن است امروز کار نکنند و احتمالا در آینده سایت شما را پنالتی کنند.

رویکرد سئو

چگونه می توانیم وب سایت شما را به اهداف فروش آنلاین برسانیم؟ بررسی کنید:

ابتدا اهداف مشخصی برای تبدیل وب سایت شما تعریف می کنیم ، یک بررسی کامل از گزاره فروش بی نظیر و فرصت های بازار شما انجام می دهیم و حسابرسی سئو را برای ارزیابی نقاط قوت و ضعف آنلاین فعلی شما اجرا میکنیم . ما به عملکرد آنلاین شرکت شما نگاه می کنیم و تحلیلی گسترده از رقبای برتر شما انجام می دهیم تا ببینیم که آنها چه کاری درست (یا غلط) انجام می دهند.

در مرحله بعدی ، ما یک استراتژی آنلاین برای تولید یک جریان مداوم از مشتریان جدید ایجاد خواهیم کرد. ما محتوای سایت را برای تجربه کاربر بهینه می کنیم و ضمن حفظ تمرکز کلمات کلیدی هر صفحه ، محتوای ارزشمندی را ارائه می دهیم. ما همچنین برای بهبود بازدید موتورهای جستجو ، جنبه های “Back end” (فنی) را بهینه می کنیم.

مرحله شماره 1: تحقیق و حسابرسی

این مرحله “آشنایی با شما” است ، جایی که ما می توانیم همه چیز را در مورد کسب و کار و اهداف شما بیاموزیم. این خود شامل تحقیقات رقابتی و کلمات کلیدی است . جایگاه کنونی،میزان رقابت،خریداران و تاکتیک های فعلی شما را ارزیابی می کنیم و با بررسی اعداد و ارقام و گزارشات، سریع ترین روش و استراتژی افزایش رتبه گوگل را بررسی و جهت بهبود به طراحی UX / UI می پردازیم. این به ما امکان می دهد تا یک طرح پروژه منسجم و نهایتا اثربخش و موفقیت آمیز بسازیم.

مرحله شماره 2: بهینه سازی خصوصیات آنلاین

پس از جمع آوری اطلاعات در مورد شغل و مزیت رقابتی شما ، کمک می کنیم تا یک برنامه عملی برای بهینه سازی سایت خود در موتورهای جستجو تهیه کنید. این به معنای ایجاد تغییرات لازم در کپی وب سایت موجود برای رعایت بهترین شیوه های سئو از جمله ساختار مناسب هدر ، ایجاد ارتباط متقابل بین صفحات ، ترکیب عبارات کلمات کلیدی مناسب (مشخص شده در مرحله اول) و اطمینان از وجود کلیه جنبه های فنی است. توضیحات متا ، عناوین صفحه ، کنونیکال ها و ریدایرکتهای مناسب برقرار خواهد شد و کلیه محتوای عمومی با هدف ایندکس سریع به Google ارسال می شود.

مرحله شماره 3: ساخت محتوا  اصولی برای افزایش ورودی

ما محتوای مفید (وبلاگ ها ، مقالات خبری و سایر دارایی های وب سایت) برای پاسخگویی به سؤالات خاص خریداران بالقوه را در هر مرحله از خرید ایجاد می کنیم ، از لحظه ورود به سایت (علاقه عمومی) تا انتها. تقویم محتوای شما یک جدول زمانی برای ایجاد وبلاگ ، تبلیغات شبکه های اجتماعی ، رپورتاژ و ساخت لینک ارائه می دهد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا از ویژگی های شبکه های اجتماعی خود برای جذب مخاطبان جدید و ایجاد جامعه پیروان وفادار استفاده کنید. سرانجام ، ما به شما در ارتباط با محتوا کمک خواهیم کرد تا با رسیدن به رهبران صنعت و رسانه ها می توانید دسترسی مخاطبان را گسترش داده و جای پای آنلاین خود را گسترش دهید.

مرحله شماره 4: تجزیه و تحلیل و گزارش

کدام کانالها ROI (نرخ بازگشت سرمایه) مورد نیاز شما را ارائه می دهند؟ کدام متدها کم می شود؟ شما با گزارش های واضح و عملی از اطلاعات به روز کاربرانتان مطلع خواهید شد. عملکرد کمپین به طور مداوم در برابر اهداف کوتاه مدت و بلند مدت کنترل می شود. گزارش های منظم وضعیت هر کمپین و نتایج حاصل از آن را به وضوح مشخص می کند ، به شما امکان می دهد در صورت لزوم اصلاحات دوره را انجام دهید و متدهایی را که به وضوح برای شغل شما کار ساز هستند ، دو برابر کنید.

بهترین روشهای SEO

ما هرگز درگیر استفاده ازتکنیک های کلاه سیاه نمی شویم. در حالی که این تاکتیک های ممنوع ممکن است برنده های کوتاه مدتی داشته باشد ، پنالتی های مرتبط با آن می توانند سایت شما را برای همیشه یا مدت طولانی ویران کنند و هرگز در نتایج نشان داده نشوید. در روند تغییر روزانه سئو ما همواره در صدر قرار داریم.

آموزش مداوم و توسعه حرفه ای برای همه اعضای تیم یکی از روش های اساسی است که ما برای موفقیت مشتری خود انجام می دهیم. ما معتقدیم که از بهترین روشهایی استفاده می کنیم که موفقیت های کوتاه مدت و بلند مدت را به حداکثر می رسانند. ما محتوا و ساختار سایت را با توجه به “تجربه کاربری” همیشه مورد توجه قرار می دهیم. تیم تخصصی سئو ما را با استقامت و سرسختی می توان معرفی کرد.

ما هرگز فرصت های بالقوه را رها نمی کنیم و همیشه اهداف اصلی شما را در کانون توجه قرار می دهیم.

بهینه سازی موتور جستجو :

در تهران سایت ، سئو ما و سایر تلاشهای دیجیتال مارکتینگ توسط داده ها هدایت و براساس نتایج ساخته می شوند. در پایان روز ، شما می خواهید مشتری بیشتر و فروش بیشتری داشته باشید ، بنابراین ما تمرکز را صرفاً روی “ترافیک بیشتر” یا “افزایش لایک اینستاگرام” و دیگر وجوه آن که بی معنی هستند ، نمی گذاریم. ما می خواهیم به شما کمک کنیم بیشترین ارزش را برای بودجه بازاریابی خود بدست آورید.این کار را با ارائه راهکارهای واضح برای اهرم کردن کانال های بازاریابی متعدد جهت ایجاد یک رویکرد واحد و با هدف ایجاد سهم بازار بیشتر انجام خواهیم داد.