سئو سایت و بهینه سازی وبسایت

وبسایت بدون سئو به هیچ دردی نمیخوره :) در ادامه بهتون میگیم سئو چیه؟ 😍

خدمات بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو ، یکی از نیازهای اصلی هر وبسایت برای ارتقا و افزایش بازدید ارگانیک از سمت موتورهای جستجو مثل گوگل هستند.

متخصص سئو کیست؟

یک کارشناس سئو ، فردی‌ست که به تمامی امور سئو مسلط است و همچنین ، میتواند با خطاهای موجود در وبسایت دست و پنجه نرم کند. حال تصور کنید ، یک تیمِ متشکل از بیش از 20 نفر کارشناس سئو ، در کنار یک وبسایت خواهند بود تا به بازدید مطلوب و فوق العاده از سوی گوگل برسند.

تیم تهران سایت در کنار شما خواهد بود تا در این مسیر ، گام‌های طولانی در راستای سئو وبسایت خود را برداشته و در بهترین زمان ممکن ، بهترین نتیجه را از سئو بگیرید و

رتبه بالا تر در موتور های جستجو (گوگل)

شرکت ما خدمات بهینه سازی سئو را خلاقانه و نتیجه محور طراحی کرده است. ما با استفاده از  جدیدترین ابزارها ، استراتژی ها و روندها جهت داشتن رتبه بالاتر در گوگل کلمات کلیدی مناسب را برای شما استفاده می کنیم تا مورد توجه مخاطبان مناسب قرار گیرد.

 

رشد سایت بصورت ارگانیک توسط سئو

تهران سایت خدمات سئو ای را ارائه می دهد که نه تنها باعث افزایش ترافیک می شود،بلکه موجب افزایش فروش می شود. این امکان برای شما وجود دارد که یک وب سایت جدید ایجاد کنید یا سایت موجود خود را بهینه کنید. ما همچنین برای ایجاد حداکثر تبدیل ، محتوای قانع کننده ای را ایجاد خواهیم کرد. به عنوان شریک رشد بلند مدت شما ، هر ماه کمپین های شما را مرور و بهینه و تنظیم مجدد می کنیم تا به طور مداوم کیفیت و کمیت جریان هدایت مشتری را بهبود بخشیم.

خدمات سئو سایت شامل چه مواردی می‌شود؟

 

مراحل سئو یک وبسایت

ابتدا اهداف مشخصی برای تبدیل وب سایت شما تعریف می کنیم ، یک بررسی کامل از گزاره فروش بی نظیر و فرصت های بازار شما انجام می دهیم و حسابرسی سئو را برای ارزیابی نقاط قوت و ضعف آنلاین فعلی شما اجرا میکنیم . ما به عملکرد آنلاین شرکت شما نگاه می کنیم و تحلیلی گسترده از رقبای برتر شما انجام می دهیم تا ببینیم که آنها چه کاری درست (یا غلط) انجام می دهند.

در مرحله بعدی ، ما یک استراتژی آنلاین برای تولید یک جریان مداوم از مشتریان جدید ایجاد خواهیم کرد. ما محتوای سایت را برای تجربه کاربر بهینه می کنیم و ضمن حفظ تمرکز کلمات کلیدی هر صفحه ، محتوای ارزشمندی را ارائه می دهیم. ما همچنین برای بهبود بازدید موتورهای جستجو ، جنبه های “Back end” (فنی) را بهینه می کنیم.

  • مرحله شماره 1 : تحقیق و حسابرسی

این مرحله “آشنایی با شما” است ، جایی که ما می توانیم همه چیز را در مورد کسب و کار و اهداف شما بیاموزیم. این خود شامل تحقیقات رقابتی و کلمات کلیدی است . جایگاه کنونی،میزان رقابت،خریداران و تاکتیک های فعلی شما را ارزیابی می کنیم و با بررسی اعداد و ارقام و گزارشات، سریع ترین روش و استراتژی افزایش رتبه گوگل را بررسی و جهت بهبود به طراحی UX / UI می پردازیم. این به ما امکان می دهد تا یک طرح پروژه منسجم و نهایتا اثربخش و موفقیت آمیز بسازیم.

  • مرحله شماره 2 : بهینه سازی خصوصیات آنلاین

پس از جمع آوری اطلاعات در مورد شغل و مزیت رقابتی شما ، کمک می کنیم تا یک برنامه عملی برای بهینه سازی سایت خود در موتورهای جستجو تهیه کنید. این به معنای ایجاد تغییرات لازم در کپی وب سایت موجود برای رعایت بهترین شیوه های سئو از جمله ساختار مناسب هدر ، ایجاد ارتباط متقابل بین صفحات ، ترکیب عبارات کلمات کلیدی مناسب (مشخص شده در مرحله اول) و اطمینان از وجود کلیه جنبه های فنی است. توضیحات متا ، عناوین صفحه ، کنونیکال ها و ریدایرکتهای مناسب برقرار خواهد شد و کلیه محتوای عمومی با هدف ایندکس سریع به Google ارسال می شود.

  • مرحله شماره 3 : ساخت محتوا  اصولی برای افزایش ورودی

ما محتوای مفید (وبلاگ ها ، مقالات خبری و سایر دارایی های وب سایت) برای پاسخگویی به سؤالات خاص خریداران بالقوه را در هر مرحله از خرید ایجاد می کنیم ، از لحظه ورود به سایت (علاقه عمومی) تا انتها. تقویم محتوای شما یک جدول زمانی برای ایجاد وبلاگ ، تبلیغات شبکه های اجتماعی ، رپورتاژ و ساخت لینک ارائه می دهد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا از ویژگی های شبکه های اجتماعی خود برای جذب مخاطبان جدید و ایجاد جامعه پیروان وفادار استفاده کنید. سرانجام ، ما به شما در ارتباط با محتوا کمک خواهیم کرد تا با رسیدن به رهبران صنعت و رسانه ها می توانید دسترسی مخاطبان را گسترش داده و جای پای آنلاین خود را گسترش دهید.

  • مرحله شماره 4 : تجزیه و تحلیل و گزارش

کدام کانالها ROI (نرخ بازگشت سرمایه) مورد نیاز شما را ارائه می دهند؟ کدام متدها کم می شود؟ شما با گزارش های واضح و عملی از اطلاعات به روز کاربرانتان مطلع خواهید شد. عملکرد کمپین به طور مداوم در برابر اهداف کوتاه مدت و بلند مدت کنترل می شود. گزارش های منظم وضعیت هر کمپین و نتایج حاصل از آن را به وضوح مشخص می کند ، به شما امکان می دهد در صورت لزوم اصلاحات دوره را انجام دهید و متدهایی را که به وضوح برای شغل شما کار ساز هستند ، دو برابر کنید.

بهترین روشهای سئو سایت

ما هرگز درگیر استفاده ازتکنیک های کلاه سیاه نمی شویم. در حالی که این تاکتیک های ممنوع ممکن است برنده های کوتاه مدتی داشته باشد ، پنالتی های مرتبط با آن می توانند سایت شما را برای همیشه یا مدت طولانی ویران کنند و هرگز در نتایج نشان داده نشوید. در روند تغییر روزانه سئو ما همواره در صدر قرار داریم.

آموزش مداوم و توسعه حرفه ای برای همه اعضای تیم یکی از روش های اساسی است که ما برای موفقیت مشتری خود انجام می دهیم. ما معتقدیم که از بهترین روشهایی استفاده می کنیم که موفقیت های کوتاه مدت و بلند مدت را به حداکثر می رسانند. ما محتوا و ساختار سایت را با توجه به “تجربه کاربری” همیشه مورد توجه قرار می دهیم. تیم تخصصی سئو ما را با استقامت و سرسختی می توان معرفی کرد.

ما هرگز فرصت های بالقوه را رها نمی کنیم و همیشه اهداف اصلی شما را در کانون توجه قرار می دهیم.

چرا باید تهران سایت را برای سئو انتخاب کنید؟

در تهران سایت ، سئو ما و سایر تلاشهای دیجیتال مارکتینگ توسط داده ها هدایت و براساس نتایج ساخته می شوند. در پایان روز ، شما می خواهید مشتری بیشتر و فروش بیشتری داشته باشید ، بنابراین ما تمرکز را صرفاً روی “ترافیک بیشتر” یا “افزایش لایک اینستاگرام” و دیگر وجوه آن که بی معنی هستند ، نمی گذاریم. ما می خواهیم به شما کمک کنیم بیشترین ارزش را برای بودجه بازاریابی خود بدست آورید.این کار را با ارائه راهکارهای واضح برای اهرم کردن کانال های بازاریابی متعدد جهت ایجاد یک رویکرد واحد و با هدف ایجاد سهم بازار بیشتر انجام خواهیم داد.

 

سئوتاک

آخرین سوالات کاربران در حوزه سئو

تاثیر دامنه روی سئو سایت

تاثیر دامنه روی سئو سایت

دامنه روی سئو سایت تاثیر داره ؟ مثلا اگر تو دامنه کلمه بازسازی باشه آیا تاثیری روی بالا آمدن سایت رو این کلمه داره ؟

بیشتر بخوانید
افزونه های سئو روی سایت

افزونه های سئو روی سایت

چه افزونه ای رو برای سئو پیشنهاد میکنید ؟

بیشتر بخوانید
ایندکس شدن محتوا در گوگل

ایندکس شدن محتوا در گوگل

چجوری متوجه بشیم محتوایی که درست کردیم توسط گوگل ایندکس شده ؟

بیشتر بخوانید

مشترک وفادار

پروژه فعال

ساعت پشتیبانی آنلاین

اعضای تیم فنی