طراحی سایت دروپال

طراحی سایت دروپال

به دلیل تسهیل در پاسخگویی تهران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت دروپال

دروپال یک سیستم مدیریت محتوا است و همانند جوملا و وردپرس با زبان برنامه نویسی php نوشته شده است؛ یعنی اگر شما تسلط کامل بر روی این زبان برنامه نویسی داشته باشید، می‌توانید به راحتی آن را توسعه دهید.
طراحی سایت دروپال نسبت به دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا، امنیت بسیار بالا تری دارد و همچنین برای کارهای مهم و مقیاس بزرگ مانند طراحی سایت پلیس امنیت ایران، طراحی سایت دانشگاه هاروارد، طراحی سایت کاخ سفید و بسیاری از سایت‌های شرکتی و دولتی، قابل استفاده شده است.

معرفی بهترین‌ ماژول های دروپال

Twig Tweak: این ماژول برای توسعه‌دهندگان وب بسیار مفید است زیرا twig قالبی پیچیده است اما این ماژول امکاناتی را به توسعه‌دهندگان وب ارائه میدهد که این پیچیدگی‌هارا کم خواهد کرد. 

Admin Toolbar Module: این ماژول به ادمین سایت دروپال، کمک میکند تا به راحتی بتواند با امکانات بیشتری عملکرد صفحات مختلف را بررسی کند و محتواهای این صفحات را ویرایش کند.

Webform Module: هر سایتی، به یک فرم ساز حرفه‌ای نیاز دارد بنابراین نصب ماژول Webform، کاری الزامی به نظر میرسد. به کمک این افزونه میتوانید به سرعت یک فرم جامع بسازید.

Pathauto Module: به کمک این ماژول میتوانید لینک‌های شکسته را به آسانی ریدایرکت کنید تا مخاطبان وبسایت دروپال شما، با صفحات 404، مواجه نشوند.

مزیت‌های طراحی سایت با دروپال نسبت به وردپرس و جوملا

وردپرس برنامه بسیار خوبی است و بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت، مدیریت محتواهای خود را با آن انجام می‌دهند؛ اما وردپرس تنها یک نرم افزار وبلاگ‌نویسی ساده است وکار کردن با آن برای سایت‌های مهم و مقیاس بزرگ دشوار است؛ به همین دلیل در مقابل دروپال از سطح پایین‌تری برخوردار است.

نرم افزار وردپرس اکثرا برای مدیریت سایت‌های معمولی و شرکت‌هایی با سطح متوسط استفاده می‌شود، البته برای مدیریت اینگونه سایت‌ها امکان استفاده از دروپال نیز وجود دارد، اما در این موارد وردپرس شناخته شده‌تر و غالب‌تر است؛ زیرا کار با وردپرس از سهولت بیشتری برخوردار است و کار راحت‌تر انجام می‌شود.

استفاده از دروپال قدرت امنیت را بالا می‌برد و این موضوع باعث شده است که کار کردن با دروپال از وردپرس دشوارتر باشد. دروپال سیستم بسیار قوی‌ای دارد، البته که هیچ سیستمی بدون ایراد نیست اما دروپال به دلیل پیشرفته‌تر بودن از نظر فنی و مزیت‌هایی که از لحاظ امنیتی دارد، توانایی مدیریت بهتری نسبت به وردپرس و جوملا دارد؛ درواقع امنیت بزرگ‌ترین تفاوتی است که دروپال با دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا دارد.

اگر کسب و کار بزرگی دارید و در بازار کار خود با رقبای قدرتمندی رو به رو هستید، بهتر است که طراحی سایت شما با دروپال انجام شود و با یک تیم حرفه‌ای طراحی سایت برای جلوگیری از بروز مشکلات همکاری کنید، تا خطاها و مشکلات احتمالی را از قبل تشخیص بدهند و سایت شما را به بهترین حالت ممکن مدیریت کنند.
تهران سایت با بیش از صد رزومه موفق در زمینه طراحی سایت دروپال، آماده ارائه انواع خدمات طراحی سایت به شما عزیزان است. طراحی تخصصی سایت خود را از تهران سایت بخواهید.

چند نمونه طراحی سایت دروپال ببینید و ایده بگیرید

شرکت تهران سایت مفتخر است ؛ با بیش از 100 نمونه کار موفق در حوزه طراحی سایت دروپال ، کنار شما باشد تا به درآمد عالی از طریق وبسایت خود برسید.

مشکلی در بارگذاری نمونه کار بوجود آمد. لطفا دقایقی دیگر امتحان کنید.

تیم تهران‌سایت در کنار شماست تا با خیالی آسوده در این مسیر گام بردارید

برای دریافت مشاوره رایگان ، فرم زیر را پر کرده و ثبت کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .