مشاوره سئو

مشاوره تخصصی سئو و افزایش فروش اینترنتی

مشاوره سئو سایت حرفه ای و تخصصی با مشاوران سئو تهران سایت جهت کمک به افزایش فروش، آنالیز تخصصی سایت و حضور در رتبه های برتر گوگل می‌باشد. با مشاوره سئو در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده و سایت خود را تحت نظر متخصصان سئو SEO پیش می‌برید. مشاوره سئو SEO consulting می‌تواند قبل از شروع طراحی سایت و همچنین در طول انجام پروژه انجام شود. مشاوره می‌توانید همراستا با دریافت خدمات استراتژی سئو نیز باشد. در مشاوره، آنالیز سایت انجام می‌شود و بصورت آنلاین در دو نوع مشاوره پرسش و پاسخ و مشاور تخصصی سئو انجام می‌شود. برای دریافت مشاوره سئو با ما در ارتباط باشید.

مشاوره سئو حرفه ای تهران سایت

جلسه با کارفرما و تعیین اهداف کسب‌و‌کار

طی یک جلسه اهداف کسب‌و‌کار با هدف افزایش فروش و برندینگ مشخص می‌شود.

آنالیز رقبا و تحقیق کلمات کلیدی

سایت رقبا آنالیز شده و پیشنهاداتی جهت بهبود سایت شما داده می‌شود. همچنین کیورد ریسرچ طبق نیاز و درخواست شما انجام می‌شود.

راهکارهای افزایش فروش

در جلسه حرفه‌ای راهکارهایی جهت افزایش فروش داده می‌شود. سئو تنها یکی از کانال‌های بازاریابی می‌باشد.

جلسه مشاوره پرسش و پاسخ

در جلسه پرسش و پاسخ ما پس از آنالیز سایت شما سوالات مرتبط با سئو را پاسخ می‌دهیم. این جلسه برای افرادی که در شرکت خود سئوکار دارند و نیاز به راهنمایی در مراحل پیشبرد سئو دارند پیشنهاد می‌شود.

مشاوره تخصصی و حرفه ای

در این جلسه ما صفر تا صد سایت یا به درخواست شما بصورت جداگانه (سئو داخلی، سئو خارجی، سئو فنی) را آنالیز کرده و جلسات متعددی در جهت بهبود این موارد برگزار می‌کنیم.

ارائه گزارش آنالیز بصورت کتبی

در جلسه مشاوره تخصصی گزارش آنالیز نیز بصورت کتبی ارائه می‌شود. همچنین در جلسه راه حل بهبود و رفع خطاها گفته می‌شود.

مشاوره طراحی و ساختار سایت

در این مشاوره طی یک جلسه تصویری ساختار، رابط کاربری و تجربه کاربری را بررسی کرده و راهکار بهبود گرافیک و معماری سایت را ارائه می‌کنیم.

مشاوره برای بهبود سئو داخلی و خارجی

مشاوره تخصصی بصورت مجزا برای بهبود سئو محتوا، سئو داخلی و سئو خارجی سایت شما و آنالیز سئو خارجی و داخلی رقبا انجام می‌شود.

افتخار همکاری با بهترین برند ها
انسیتو
قفل گیرا
ابادراهان
مشاورین صنعتی ایران
ظریف بار
دریا کاو
مشاوره رایگان تهران سایت

مشاورین حرفه‌ای ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند

نمونه کار سئو سایت
سبد کابل سیدک loading=
سبد کابل سیدک
سبد کابل
رتبه 2
سبد کابل رنگی
رتبه 2
تولید کننده سبد کابل
رتبه 1
برش سبد کابل
رتبه 1
فروشگاه اینترنتی دریاکاو loading=
فروشگاه اینترنتی دریاکاو
سونتو
رتبه 1
ساعت سونتو
رتبه 2
لوازم غواصی
رتبه 3
لوازم جانبی سونتو
رتبه 1
شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت loading=
شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت
همیار سالمند
رتبه 1
شرکت پرستاری
رتبه 2
مراقب سالمند
رتبه 1
پرستاری از کودک
رتبه 12
رایان تولز loading=
رایان تولز
اره برقی
رتبه 9
اره بنزینی
رتبه 8
موتور برق 3 کیلووات
رتبه 9
مینی فرز
رتبه 6
دانشگاه ciu loading=
دانشگاه ciu
اعزام دانشجو به قبرس
رتبه 3
نماینده دانشگاه ciu
رتبه 3
دانشگاه های قبرس شمالی
رتبه 5
دانشگاه ciu
رتبه 5
شرکت وام آفر loading=
شرکت وام آفر
وام روی سند خودرو
رتبه 5
شرکت وام
رتبه 3
وام خصوصی
رتبه 1
وام آزاد فوری
رتبه 1
مشاوره رایگان تهران سایت

مشاورین حرفه‌ای ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند

مشاوره سئو در شرکت طراحی سایت و سئو تهران سایت، امری تکاملی برای طراحی سایت و به روزاوری نکات سئویی سایت می‌باشد. مشاوران سئو تهران سایت، با داشتن تجارب ویژه و به روز شده در زمینه قوانین سئویی، به راحتی می‌توانند مشکلات سئویی سایت را تشخیص و در رفع آن کوشا باشند. خدمات مهم مشاوره و همچنین نکاتی که کاربر نیاز دارد با آگاهی از آن، مشاوره موردنظر را لازم بداند، در این مطلب برای کاربران ارائه شده است.

خدمات مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو

مشاوره سئو، تمام راهنمایی‌هایی را شامل می‌شود که یک مشاور سئو به کاربران و صاحبان سایت اعمال می‌کنند. مجموعه تهران سایت، اهمیت بسیاری به ارائه مشاوره می‌دهد. آگاه‌سازی کاربران از تکنیک‌ها و اقدامات سئویی که روی سایت آن‌ها انجام می‌شود، افزایش اطمینان کاربر را در پی دارد. از این رو خدمات مشاوره سئو در مجموعه تهران سایت به عبارت زیر می‌باشند:

 • مشاوره برای طراحی‌ سایت در نوع بصری تحت چهارچوب سئو
 • مشاوره برای استفاده از انواع تکنیک‌های سئویی برحسب نوع فعالیت سایت
 • مشاوره برای نحوه انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی
 • مشاوره جهت تعیین زمان برای بهره‌مندی از هدف یا اهداف موردنظر کاربر
 • مشاوره برای تشخیص اهداف کاربر و ارائه الگو‌های مختلف سئویی متناسب با نوع اهداف
 • مشاوره برای به دست آوردن میزان رتبه سایت و ارتباط آن با هزینه طراحی سایت
 • ارائه پیش فاکتور متناسب با فعالیت‌های انجام شده از جمله میزان ساعت کاری، سختی کلمه و نوع فعالیت کاری
 • مشاوره جهت اطمینان دهی به کاربر در زمینه داشتن پکیج جهت خدمات برنامه‌ریزی خوب
 • مشاوره برای به اشتراک گذاشتن KPI سئو و ارائه پاسخ مناسب به میزان رتبه سایت در آینده
 • مشاوره دوره‌ای برای گزارش دهی از بازخورد خدمات انجام شده و نتیجه آن در رتبه و میزان بازدید سایت

مشاور سئو کیست؟

افزایش میزان رشد کسب و کار آنلاین، توسط یک مشاور سئو امری قابل انجام است. مشاور سئو با ارائه تکنیک‌های تجربی و علمی خود، می‌تواند برای سایت، بهترین نتیجه را در راستای ترافیک ارائه نماید. استفاده از ابزار‌های منحصر به فرد و خاص و یا ابزار‌های معمول سئویی، هدف اصولی مشاوران تهران سایت برای ارتقای رتبه سایت می‌باشد.

مشاوران سئو مجموعه تهران سایت، اقدامات انجام شده برای طراحی سایت را به بهینه‌سازی مرورگر‌های جستجو ارتباط می‌دهند. تجربه و تخصص لازم مشاوران سئو تهران سایت در زمینه سئو داخلی و سئو خارجی بی‌نظیر می‌باشد. از این رو می‌تواند با اقدامات داخل و خارج از سایتی، امکان ارتقای سایت را برای کاربر شرح دهد.

فعالیت کاری یا خدماتی سایت، نیاز به استفاده از نکات سئویی ویژه و منحصر به فردی دارد که مشاور سئو تهران سایت با آگاهی از این موارد، می‌تواند آن‌ها را برای کاربران به آسانی تشریح نماید. در این صورت افزایش اطلاعات کاربر جهت اقدامات انجام شده و یا پشتیبانی شده توسط متخصصان تهران سایت، صورت خواهد گرفت.

هدف از مشاوره سئو چیست؟

مجموعه تهران سایت برای دریافت اطلاعات درست از کاربر و همچنین ارائه اطلاعات ویژه از طراحی سایت، مشاوره سئو را بخش بزرگی از طراحی سایت تخصصی قلمداد می‌کند. کاربران سایت، برای اطلاع از نتیجه استفاده از سئو در سایت خود، باید مشاوره‌ای را با کارشناسان مجموعه داشته باشند.

در این مشاوره، می‌توان راه‌هایی که به رقابت سالم با سایت‌های هم صنف منتهی می‌شود را شناخت. میزان دسترسی و اعمال آن راهکار‌ها در طراحی سایت بر پایه سئو، از اهداف مهم مشاوره موردنظر می‌باشد.

کارشناسان ما در مشاوره‌های تلفنی، آنلاین و حضوری، با اختصاص زمان مناسب، در ارائه میزان رتبه سایت به صورت حدودی اقدام می‌کنند. تعیین رتبه اول سایت برای یک شرکت طراحی سایت، ادعای بزرگی می‌باشد. اما مشاوران سئوی ما، با اختصاص نهایت تلاش خود در این زمینه، بالا آوردن رتبه سایت به کاربران اطمینان می‌دهد.

وظایف مشاوره سئو شامل چه مواردی است؟

در مجموعه تهران سایت وظایف و اقدامات مؤثری که نیازمند اجرایی شدن توسط مشاور سئو می‌باشند، به صورت یک برنامه جامع تعیین و تدوین گشته است. در این برنامه از پیش تعیین شده، اقدامات می‌تواند حول محور نکات سئو باشند. این مورد کاملاً زیر نگاه تیزبینانه متقاضیان و کاربران سایت قرار خواهد گرفت.

 • آنالیز سایت

مشاور سئو مجموعه تهران سایت، با بررسی وب سایت شما، مشکلاتی که در زمینه سئو وجود دارند را شناسایی می‌کند. از این رو طبق مشکلات مذکور، اقدام به طراحی روش‌های کارآمد برای رفع مشکل و اجرای موارد سئو در سایت موردنظر می‌کند. آنالیز سایت موجود و طراحی شده، امری بسیار تخصصی و نیازمند تجربه کاری بالا می‌باشد.

 • تحقیق کلمات کلیدی

بررسی و تعیین انواع کلمات کلیدی خاص و منحصر به فرد متناسب با نوع فعالیت کاربری سایت، از وظایف مشاور سئو تهران سایت می‌باشد. مشاور در بیشتر موارد با ارائه انواع کلمات کلیدی به کاربر، نظر آنان را درباره این موارد جویا می‌شود. بنابراین تعامل دوجانبه در انجام وظایف مشاور سئو، به اعتبار و رتبه سایت کمک می‌کند.

 • تحقیق مخاطب سایت

جمع‌آوری اطلاعات درباره نوع فعالیت کاری و سنی مخاطبان سایت، متناسب با فعالیت کاربری آن، امری کلی می‌باشد. اما مشاور سئو تهران سایت با استفاده از تکنیک‌های خردمندانه، بررسی جزئی این موارد را در حوزه وسیعی برای آگاهی از میزان بازدیدکنندگان سایت اعمال می‌کند.

 • تحلیل رقبا

اطلاع یافتن از رقبای صنفی سایت موردنظر، می‌تواند به افزایش رشد اعتبار سایت کمک نماید. در جهت این امر به کار بردن تکنیک‌های جدید سئویی مناسب می‌باشد. مشاور سایت با تحقیق در این موضوع، اطلاعات جامع و کاملی را از نحوه سئو‌سازی سایت‌های رقبا به دست می‌آورد و برای کاربر تشریح می‌نماید.

 • توسعه سایت موردنظر

با بهره‌گیری از نکاتی که می‌تواند سایت موردنظر را نسبت به سایت‌های رقبا و موارد سئویی جدید و تعریف شده، به اعتبار برساند، در امر توسعه وب سایت تأثیر می‌گذارد. مشاور سئو یا علم بر این موضوع، اقدامات خاص را طبق تجربه کاری خود به آنجام می‌رساند.

 • استفاده از ابزار‌های سئو

تشخیص استفاده از نوع خاصی از ابزار‌های تعریف شده سئویی، توسط مشاور سئو مجموعه تهران سایت انجام می‌گیرد. کاربر می‌تواند با جویا شدن از ابزار‌های مورد استفاده، تأثیرپذیری آن و نحوه به کارگیری ابزار‌ها را مورد سؤال قرار دهد. بهترین ابزارهای آنالیز سئو را بشناسید.

 • لینک و بک لینک

سئو خارجی، از اقدامات مهم مشاور سئو می‌شود که جذب مخاطبان را طبق لینک‌سازی ویژه و جذاب، به انجام می‌رساند. لینک و بک لینک در حوزه اختیارات مشاور برای اعتبار بخشی به سایت می‌باشد.

 • تکنیک‌ های بازاریابی

آگاهی کامل از استراتژی‌های بازاریابی برای تبلیغات سایت، از وظایف مهم و اساسی مشاور سایت می‌باشد. لذا مجموعه تهران سایت با اتکا به تجارب کاری مشاوران خود، اجازه طراحی تکنیک‌های کاربردی برای بازاریابی را به مشاوران داده است.

 • آشنایی با انواع سئو

آشنایی کامل پیرامون سئو فنی سایت، سئو داخلی و خارجی و همچنین سئو محلی، امری است که جزء وظایف مهم مشاوران سئو تهران سایت درنظر گرفته شده است. کاربران با اطمینان از تجارب سئویی مشاوران ما، می‌توانند به اعمال نکات سئویی روی سایت خود اعتماد داشته باشند.

چه زمانی به مشاوره سئو نیازمندیم؟

کاربرانی که دارای وب سایت‌هایی با رتبه پایین هستند و اطلاعات کاملی از استراتژی‌های جدید سئویی ندارند، می‌توانند با استفاده از مشاوره سئویی، از مشکلات سایت خود آگاهی یابند. حل مشکلات در چهارچوب سئو با انجام این روش، بسیار سهل و ممکن می‌شود.

از سویی دیگر، افرادی که نیازمند یک سایت جدید برای شروع یا تداوم فعالیت آنلاین خود می‌باشند، می‌توانند با بهره‌گیری از مشاوره سئو مجموعه تهران سایت، بهترین دید را از آینده سایت خود داشته باشند.

یک مشاوره سئو خوب چه ویژگی‌ هایی دارد؟

در مجموعه تهران سایت برای داشتن یک جلسه مشاوره سئویی مناسب و کارآمد، مراحل آن به ترتیب مورد اجرا قرار می‌گیرد. آنالیز سایت شما با اهداف درنظر گرفته، در اولین مراحل توسط مشاور به انجام می‌رسد.

در این صورت با آگاهی از کمبود، مشکلات و راهکار‌های لازم برای اجراسازی قوانین سئو در سایت شما، امکان تعیین زمان برای مشاوره دوجانبه صورت می‌گیرد. طبق استناد به نظرات متقاضیان مشاوره تهران سایت، زمان مناسب برای جلسه مشاوره به گونه‌ای تعیین می‌شود که امکان صحبت پیرامون اهداف کاربر و پاسخ دهی به سؤالات مختلف آن‌ها وجود داشته باشد.

به عبارتی تشریح مشکلات و راهکار‌ها به صورت یکطرفه از جانب مشاور، یک مشاوره سئوی خوب را فراهم نمی‌سازد. تهران سایت با بررسی همه جانبه یک جلسه مشاوره خوب و کارآمد، نتایج مؤثری را برای دو طرف مشاوره، اعمال می‌کند.

مهمترین نکاتی که باید در مشاوره سئو در نظر بگیرید

انتخاب یک شرکت خاص برای مشاوره، امری تردید‌آمیز می‌باشد. مجموعه تهران سایت با درنظر گرفتن نکات ویژه، می‌تواند مرکز موردنظر شما برای انجام این امر باشد.

شرکت تهران سایت با داشتن ویژگی‌های زیر، می‌تواند در اطمینان دهی لازم به کاربر جهت بهره‌مندی از نکات مهم برای مشاوره، پیش قدم شود:

 • دستیابی مشاور به بخش‌های مختلف سئو جدید
 • اعلام هزینه‌ای معین و قابل اعتماد برای این امر
 • اعلام نتیجه و رتبه سایت به صورت قطعی یا حدودی
 • امکان بررسی مشتریان سایت و رتبه سایت‌های آن‌ها در گوگل

مشاوره سئو بصورت خصوصی

مجموعه تهران سایت برای کاربرانی که نیازمند آگاهی بیشتر در زمینه وب سایت خود می‌باشند، جلسه مشاوره خصوصی را ترتیب می‌دهد. در این جلسه مشکلات و نواقص سایت با گفتگویی محرمانه و دو جانبه‌ای، مورد تعیین و رفع قرار می‌گیرد. دریافت اطلاعات خاص از کاربر در مشاوره سئو خصوصی، از موارد مهم جهت اقدامات برای بهره وری سایت آنان می‌باشد.

نتیجه

مشاوره سئو بخش مهمی از اقدام برای طراحی سایت اختصاصی با اعتبار بالا می‌باشد. برخی از سایت‌هایی که دارای فعالیت چندین ساله هستند نیز می‌توانند با اقدام به مشاوره در مجموعه تهران سایت، اعتبار از دست رفته سایت خود را بدست بیاورند. مشاوران با تمرکز روی اهداف کاربران سایت، می‌کوشند از بهترین ابزار‌های سئویی استفاده نمایند. هزینه مشاوره سایت و اقدامات لازم برای رشد سایت، در جلسه مشاوره به اطلاع کاربر می‌رسد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با شماره تماس‌های مجموعه تهران سایت، ارتباط بگیرید.

مشاوره سئو سایت توسط افراد متخصص موجب می‌شود تا رتبه سایتتان بهبود یابد. در واقع می‌توان گفت سئو یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقا دادن سایت به شمار می‌رود و در دنیای بازاریابی دیجیتال نقش بسیار مهم را ایفا می‌کند؛ بنابراین اگر به تازگی سایت خود را راه‌اندازی کرده‌اید و قصد دارید آن را رشد داده و به درآمد برسانید، مشاوره سئو می‌تواند مسیر رسیدن به این هدف را برای شما مشخص کند. به همین منظور در ادامه این مقاله قصد داریم به مباحثی همچون مشاوره سئو چیست؟ مشاور سئو چه وظیفه‌ای دارد؟ و بهترین مشاور سئو را از کجا پیدا کنیم، بپردازیم. پیش از شروع خدمات سئو سایت، به دلیل پیچیدگی بیش از حد این عملیات و حساس بودن آن ، بهتر است که از یک تیم حرفه‌ای که سالهاست در حوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارد، مشاوره رایگان سئو دریافت کنید.

مشاوره سئو سایت چیست و چه اهمیتی دارد؟

یک وبسایت خوب، وبسایتی‌ست که بتواند علاوه بر درخشیدن در نتایج اول گوگل، به فروش عالی برسید. چرا که در حقیقت، هدف اصلی همه ما، فروش آنلاین و رسیدن به درآمد از طریق اینترنت است. فرض کنید یک مرکز دندانپزشکی برای معرفی خدمات خود سایتی راه‌اندازی کرده است و قصد دارد هنگامی که کاربران عبارت «بهترین مرکز ارتودنسی دندان» را جستجو می‌کنند، سایت آن‌ها در صفحه اول گوگل نمایش داده شود. چرا که نمایش سایت در نتایج اول باعث می‌شود افراد زیادی وارد سایت شده و در نتیجه تبدیل به مشتری شوند.

رسیدن به این جایگاه نیازمند انجام یکسری کار خاص است و یک سایت به خودی خود به این جایگاه دست پیدا نمی‌کند. حال برای اینکه بدانید چه کاری باید انجام دهید تا جایگاه سایتتان بالا بیاید، باید از مشاوره سئو سایت استفاده کنید. هر کسب و کاری که داشته باشید، می‌توانید با استفاده از خدمات مشاوره سئو سایت، مخاطبان بیشتری را از طریق موتورهای جستجو به دست آورید؛ بنابراین به تعداد زیادی از افراد دست پیدا خواهید کرد که هر کدام از آن‌ها می‌توانند به یکی از مشتریان کسب و کار شما تبدیل شوند.

مشاور سئو سایت با بررسی سایت شما و هدفی که دارید، یک نقشه راه برای شما ترسیم می‌کند که با پیروی از آن می‌توانید رشد سریعی را تجربه کنید. به همین خاطر است که مشاوره سئو از اهمیت زیادی برخوردار بوده و سرمایه گذاری در این بخش بسیار حائز اهمیت است. اگر ابتدای مسیر هستید که بهترین زمان همین حالاست که از مشاوره سئو تهران سایت برخوردار شوید. تیم تهران سایت در کنار شما خواهید بود تا شروع سئو را جدی بگیرید و با قدرت و طبق اصول و الگوریتم های گوگل پیش روید.

مشاور سئو کیست؟

مشاوره سئو وبسایت، یعنی نشان دادن راه درست برای بهینه‌سازی یک سایت. یک مشاور سئو با آنالیز سایت شما، راهکارهایی در راستای پیشرفت تقدیمتان خواهند کرد. کسی که چندین سال تجربه سئو ، تولید محتوا و طراحی سایت را داشته و سایت‌هایی با کلمات کلیدی آسان، متوسط و سخت را به رتبه‎‌های نخست گوگل رسانده است را می‌توان مشاور حرفه‌ای سئو دانست. پیشنهاد می‌کنیم برای سفارش طراحی سایت از خدمات مشاوره طراحی سایت بصورت رایگان بهره ببرید.

یک مشاور سئو باید به سوالات زیر پاسخی مناسب دهد:

 • آیا نمونه کاری برای ارائه دارید؟ ارائه و بررسی نمونه کارهای قبلی
 • از او بخواهید افرادی را که قبلا برای آنها مشاوره سئو انجام داده را به شما معرفی کند.
 • فرآیند جلسات سئو به چه صورتی برگزار می‌شود؟
 • چه مدت زمانی طول می‌کشد تا نتیجه کارتان بطور چشمگیر دیده شود؟
 • از چه تکنیک و ابزاری برای سئو سایت استفاده می‌کند؟
 • آیا الگوریتم و قوانین گوگل را رعایت و پیاده سازی می‌کند؟
 • چه پیشنهاداتی روی کلمه کلیدی دارند؟
 • از حوزه کسب و کاری که می‌خواهند سئو سایتش را به عهده گیرند ‌چقدر اطلاعات دارند؟

بهترین مشاور سئو تهران

 • کسانی که ابتدای راهند و نیازمند استراتژی برای راه‌اندازی سایتشان هستند.
 • کسانی که می‌خواهند روی کلمه کلیدی سخت رتبه بالا کسب کنند.
 • کسانی که می‌خواهند افزایش ترافیک واقعی داشته باشند.
 • سایت‌هایی که می‌خواهند جایگاهشان در موتورهای جست و جو را بهبود ببخشند.
 • کسانی که در رتبه‌های نخست هستند و می‌خواهند جایگاهشان در موتورهای جست و جو را ثابت نگه دارند.

چه زمانی به مشاوره سئو نیاز داریم؟

افرادی که به تازگی وارد دنیای کسب و کار آنلاین می‌شوند ممکن این سوال برای آن‌ها پیش بیاید که چه زمانی باید از مشاوره سئو استفاده کنیم؟ در جواب باید بگوییم که اگر با مشکلاتی همچون وجود محتوای تکراری، اسپم سایت، کم شدن سرعت سایت، وجود خطای 404، پایین آمدن نرخ کلیک، وجود خطا در نقشه سایت، رفع خطای کنونیکال و سایر موارد مواجه شدید و یا اگر قصد دارید ترافیک ورودی سایت را افزایش داده و نرخ بانس ریت را پایین بیاورید، می‌توانید از مشاوره سئو استفاده نمایید.

آشنایی با 10 اقدام لازم برای سئو هر وب‌ سایت

قبل از اینکه بخواهید از مشاوره سئو یک مجموعه استفاده کنید، بهتر است با اقداماتی که برای سئو یک سایت لازم و ضروری است، آشنا شوید. این اقدامات عبارتند از:

 1. شناسایی اهداف کسب و کار
 2. آنالیز وب سایت و بررسی نقاط قوت و ضعف
 3. تحلیل رقبا
 4. تحقیق کلمات کلیدی
 5. تعیین استراتژی On-Page
 6. اجرا کردن سئو داخلی سایت
 7. نظارت بر رتبه کلمات کلیدی
 8. تولید محتوا برای صفحات مختلف با هدف جذب مشتری و بازدید کننده
 9. بررسی تکنیکال سایت
 10. لینک سازی خارجی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی، رپرتاژ آگهی و دیگر روش‌ها

وظایف مشاوره سئو سایت چیست؟

از وظایف مشاور SEO سایت، مدیریت و پیاده‌سازی تمام مراحل پروژه که شامل (بازاریابی اینترنتی، تجزیه و تحلیل وب، استراتژی سئو، ایجاد لینک و…) می‌باشد و همچنین راهنمایی تیم شما برای انجام درست کارها که به سئو سایت و افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو می‌انجامد. همچنین با توافق می‌توانید مسئولیت بررسی و آنالیز سایت را هم به مشاور سئو بسپارید و سوالات مربوط به بهینه‌سازی سایت خود را قبل از برگزاری جلسه ارسال کنید تا در جلسه به تحلیل و پاسخگویی آنان نیز پرداخته شود.

هدف از مشاوره سئو بالا بردن اطلاعات صاحبان مشاغل می‌باشد که براحتی بتوانند تصمیم‌گیری کنند و بهترین راه را انتخاب کنند، اگر مشاور سئو بدرستی انتخاب نشود بجای افزایش رتبه شاهد تنزل رتبه خواهیم بود و یا اصلا تغییری در آن مشاهده نمی‌شود و یا ممکن است موقتی شاهد بهبود رتبه باشیم و یا اگر استراتژی خوبی انتخاب نشود ممکن است برای همیشه در لیست سیاه گوگل قرار گیرد.

فردی که مشاوره سئو سایت شما را انجام می‌دهد باید متخصص باشد او  اجرای استراتژی‌ها را ندارد مگر آنکه از او بخواهید اینکار را برایتان انجام دهد. برخی از وظایف یک مشاوره سئو سایت را بیان خواهیم کرد:

 • به دست آوردن اهداف بازاریابی سایت

اولین گام در مشاوره سئو یافتن بازار هدف است. آگاهی و شناخت درست از هدف بازاریابی صاحب سایت موجب می‌شود تا با یک برنامه‌ریزی صحیح و اصولی سایت را به هدفش نزدیک کرد. بعلاوه آگاهی از این مساله در یافتن کلمات کلیدی نقش مهمی دارد.

 • آنالیز اولیه سایت و بررسی سئو آن

در این مرحله از مشاوره سئو، سایت به صورت کامل مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا مشکلات موجود در سایت پیدا شود. اینکار معمولاً با استفاده از ابزارهای مختلف سئو انجام می‌گیرد. دقت داشته باشید برای مشاهده اطلاعات سایت و بررسی عمیق‌تر، باید امکان دسترسی مشاور سئو به هاست و سرچ کنسول فراهم شود.

 • تحقیق کلمات کلیدی

مهم‌ترین نکته‌ای که در سئو سایت وجود دارد، این است که بدانید مخاطبان شما چه چیزی را در موتورهای جستجو، سرچ می‌کنند. یکی از وظایف اصلی مشاور سئو پیدا کردن این کلمات است تا با کار کردن بر روی آن‌ها بتوانید به نتایج بالای گوگل دسترسی پیدا کنید. بعد از اینکه لیست این کلمات و تعداد دفعات جستجوی هر کدام مشخص شد، مشاور سئو برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام می‌دهد تا به نتیجه مطلوب برسید؛ بنابراین بخش مهم مشاوره سئو سایت اختصاص به یافتن کلمات کلیدی مناسب دارد.

 • تعیین استراتژی برای رشد سایت

بعد از اینکه مشاور سئو سایت شما را بررسی کرد و کلمات کلیدی مرتبط با آن را به دست آورد، باید با کمک گرفتن از تجربه خود و طبق الگوریتم‌های گوگل یک استراتژی مناسب تهیه نماید. بعد از تدوین استراتژی در مشاوره سئو، عملیات بهینه سازی سایت شروع شده و اقدامات لازم انجام می‌گیرد.

 • حفظ جایگاه کلمات کلیدی

تنها رساندن یک کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل نمی‌تواند موفقیت یک کسب و کار را تضمین کند. بلکه حفظ این جایگاه اهمیت بسیار بیشتری دارد و یک دارایی ارزشمند به حساب می‌آید. چرا که رقیبان شما نیز در حالت فعالیت هستند و اگر کم کاری کنید ممکن است جایگاه خود را از دست دهید. وظیفه محافظت از جایگاه را سئو کار انجام می‌دهد.

 • ارائه گزارش پیشرفت به صاحب سایت

کار بعدی که در مشاوره سئو انجام می‌شود، ارائه گزارش از روند تغییرات و پیشرفت سایت است. یک مشاور سئو باتجربه و حرفه‌ای، گزارشات را به صورت ساده به صاحب سایت ارائه داده و به سوالات او به طور کامل پاسخ می‌دهد.

 • بررسی مشکلات فنی سایت و رفع خطاهای موجود

ابزارهایی مثل گوگل سرچ کنسول و دیگر ابزارهای آنالیز، هنگامی که در سایت خطایی وجود داشته باشد، آن را اطلاع می‌دهند. مشاور سئو وظیفه دارد با استفاده از تجربه و دانش فنی خود، این خطاها را برطرف کند.

آیا مشاوره رایگان سئو واقعا وجود دارد؟

متاسفانه نمی‌توان گفت که مجموعه‌ها و یا افرادی که مشاوره سئو رایگان ارائه می‌دهند، چه مواردی را به شما می‌گویند و چه مواردی را نمی‌گویند. گاهی متاسفانه دیده شده که بسیاری از مشاورین سئو ، مشاوره تماماً اشتباه به مشتریان خود داده‌اند که مشتری با اجرای آن به مشکل بر بخورد و همین امر باعث شود تا مجدد با آن‌ها تماس بگیرند و پروژه را با قیمت بالاتری قبول کنند.

اما در یک کلمه، می‌توان گفت که بله؛ مشاوره سئو رایگان وجود دارد اما تضمینی بابت اجرای صحیح اصول مشاوره و رعایت دقیق نکات سئو وجود ندارد.

مشاوره سئو شامل چه خدماتی می‌شود؟

خدمات سئو سایت شامل چهار بخش اصلی: استراتژی، تکنیکال، محتوا و لینک‌سازی می‌باشد.

 • مشاوره در زمینه طراحی سایت و سئو سایت
 • مشاوره در زمینه تولید محتوا (گرافیک، متن و …)
 • تکنیک‌ها و روش‌های سئو
 • انتخاب کلمات کلیدی مناسب ( تحلیل سختی کلمه، بررسی زمان حصول نتیجه در این کلمه، هزینه کیورد)
 • مشاوره در زمینه انتخاب هاستینگ پر سرعت با قطعی کمتر
 • استراتژی لینک ‌سازی داخلی
 • بررسی هزینه رسیدن به رتبه بالای گوگل
 • مشاوره در جهت برطرف کردن مشکلات سئو
 • مشاوره کامل جهت آنالیز سایت برای سئو سایت و افزایش بازدید و آنالیز سایت رقبا
 • مشاوره سئو در زمینه اجرای call to action
 • مشاوره سئو سایت در زمینه استفاده درست از شبکه‌های اجتماعی
 • پشتیبانی و برگزاری کلاس‌های آموزش سئو

چطور بهترین مشاوره سئو را پیدا کنیم؟

سئو  یک فرایند مستمر و مداوم است که توسط کارشناس سئو بر روی سایت انجام می‌گیرد. تا در نهایت بتواند با جذب ترافیک، یک عکس‌العمل از کاربر دریافت کنید. این عکس‌العمل می‌تواند خرید یک محصول و یا دانلود یک فایل باشد. بنابراین بهترین بودن در سئو به معنای این نیست که در سریع‌ترین زمان شما را به هدفتان برساند. برای نتیجه گرفتن مناسب در سئو باید صبر و حوصله به خرج داده و فعالیت‌های مورد نیاز را ب صورت مستمر انجام دهید.

یکی از بهترین روش‌ها برای پیدا کردن بهترین مشاوره سئو بررسی نمونه کارهای آن شخص و یا مجموعه است. اگر فردی مهارت و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد، به طور حتم نمونه کارهای با کیفیت زیادی دارد که با مشاهده آن‌ها می‌توانید تخصص فرد را متوجه شوید.

مهارت‌ های یک مشاوره سئو حرفه‌ ای

سئو سایت چه بر عهده خودتان باشد چه مشاور سئو، باید شخص دارای یکسری مهارت و ویژگی‌های فردی باشد تا منجر به موفقیت در پروژه شود.

 • انتقاد پذیر باشد

فرمول استاندار و از پیش تعیین شده‌ای برای سئو وجود ندارد و seo هیچ دو طرحی مشابه هم نیست و عوامل زیادی در افزایش رتبه سایت موثر است، به همین دلیل ضروری است که یک متخصص سئو متفکر باشد و مشکلات احتمالی سایت را بررسی کند و با شرکت در تحقیقات رقبا متوجه راه حل رفع مشکل از طرف آن‌ها هم باشد.

 • برنامه‌ریزی و الویت‎‌بندی

یک متخصص و مشاور سئو باید درک کاملی از مراحل انجام کار داشته باشد و با الویت‌بندی، مدیریت زمان و انرژی بهترین نتایج را حاصل کند. بطور مثال فرایند بک لینک پیچیده و نیازمند زمان بیشتری است تا تولید محتوا و محتوا نباید در الویت‌ بالاتری نسبت به بک لینک قرار گیرد.

 • محقق باشد

سئو هنری نیست که تنها یکبار آن‌را بیاموزید و همیشه بکار ببندید، قوانین و الگوریتم‌های گوگل مدام در حال تغییر هستند فرد سئوکار هم باید بطور مداوم در حال تحقیق و یادگیری باشد یکی از خصلت‌های مهم و کارآمد در این زمینه مهارت تحقیق در کلمه کلیدی است، در انتخاب کلمه کلیدی مناسب باید دقیق باشید و آن‌را از همه زوایا بررسی کنید، یک مشاوره سئو باید کلمه کلیدی را به شما پیشنهاد دهد که هم تقاضا برای آن زیاد باشد و هم مرتبط به حوزه کاریتان باشد.

 • آنالیزگر باشد

سئو یک فرآیند گزارش محور است، پس یک متخصص و مشاور سئو باید مهارت تجزیه و تحلیل و تهیه گزارش را داشته باشد و اینگونه سبب موفقیت پروژه شود.

 • انعطاف‌پذیر باشد

ممکن است استراتژی مشاور سئو برای یک شرکت خوب بوده اما لزوماً این باعث نمی‌شود برای شرکت دیگر و در حوزه آن کسب و کار هم خوشایند و کارآمد باشد یک مشاور سئو باید فرد منعطفی برای تغییر استراتژی خود باشد و این تغییر استراتژِی باعث کاهش سرعت روند کار نشود.

 • مدیر و تصمیم‌گیرنده

سئو سایت بطور مدام درحال تکمیل است و شما همیشه نمی‌توانید منتظر تشکیل جلسه و نظر خواهی افراد مختلف در این زمینه باشید. علاوه بر این گوگل مدام در حال تغییر روش‌های بررسی سایت‌ها می‌باشد به همین منظور اعمال تغیرات هم باید سریع اتفاق بیفتد،
پس مهم است که مشاوران سئو بتوانند سریع و درست تصمیم بگیرند. کسب این مهارت با داشتن دانش و آگاهی کافی از روند کار گوگل و بروز بودن دانش در این زمینه بدست می‌آید.

 • مهارت نوشتاری و تولید محتوا

در بهینه‌سازی، استراتژی موتورهای جست و جو یک فرآیند محتوا محور است، نوشتن و تولید محتوا خوب یک مهارت است. مشاور سئو باید بداند چه مطلبی مناسب کار شماست که هم گوگل و هم مخاطبان شما را جذب کند.

 • درک برنامه نویسی

اگر چه نیازی نیست یک مشاور سئو طراح وب هم باشد اما درک این فرآیند و آگاهی داشتن از مراحل طراحی وب و تگ‌های متا موجب پیشرفت در سئو سایت می‌شود.

 • متعهد بودن

الگوریتم‌ها و قوانین موتورهای جستجو مدام در حال تغییر است؛ پس یک مشاور سئو می‌باست همواره در حال یادگیری باشد. برای یک مشاور سئو کار نمی‌تواند چیزی باشد که فقط آن‌را انجام دهد و از آن عبور کند و همواره باید به فکر بهبود و بهینه‌سازی آن باشد.

اهداف استراتژیک در مشاوره سئو

دقت داشته باشید قرار گرفتن در جایگاه‌های اول گوگل نمی‌تواند تضمینی برای برندسازی شما باشد. چرا که بسیاری از افراد هنگام جستجو کردن، بر روی نتایجی کلیک می‌کنند که با برند آن آشنا هستند. هر چند لینک آن برند رتبه پایینی داشته باشد. به همین خاطر یکی از اهدافی که در مشاوره سئو انجام می‌گیرد، افزایش آگاهی از برند است. افزایش آگاهی از برند می‌تواند با روش‌های مختلفی از جمله تولید محتوا و یا سایر روش‌ها انجام بگیرد.

همچنین یکی دیگر از اهداف استراتژیک در مشاوره سئو سایت پیدا کردن و شناسایی نیاز اصلی مخاطب است. اگر شما هزاران نفر را به سایت جذب کنید ولی نتوانید به نیاز او پاسخ دهید، درآمد زیادی را به دست نخواهید آورد. یک مشاور سئو حرفه‌ای در قدم اول نیازهای مخاطب را شناسایی کرده و کاری می‌کند بخشی از ترافیک ورودی منجر به خرید شود.

آیا خودمان می‌توانیم سئو را یاد بگیریم؟

یادگرفتن سئو برای هرکسی امکانپذیر است و می‌توانید خودتان به یک متخصص سئو تبدیل شوید. اما برای اینکار باید زمان زیادی بگذارید تا تجربه و دانش کافی را به دست آورید. اینکار برای کسانی که مشغله زیادی دارند امکانپذیر نیست و شاید یادگیری سئو به ضرر آن‌ها تمام شود. شما می‌توانید با استفاده از خدمات مشاوره سئو تمام مواردی که نیاز دارید را یاد گرفته و از تجربیات چندین ساله یک متخصص استفاده کنید و خیلی سریع کسب و کار خود را رشد دهید.

مهمترین نکات در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات سئو

انتخاب یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو از بین این همه شرکتی که خود را متخصص این حوزه می‌دانند بنظر کار دشوار و گیج کننده‌ای می‌آید. اما با توجه و بررسی نکات و پرسش‌های زیر می‌توان انتخاب شایسته‌ای داشته باشیم :

سئو شامل چه بخش‌هایی از سایت می‌شود؟

سئو باید تمامی قسمت‌های سایت را پوشش دهد و شامل سئو داخلی و خارجی شود و هر کدام نیاز به نیروی متخصص خود دارند،پس اولویت با پیدا کردن شرکت‌هایی است که تک بعدی نباشد و بخش سئو تولید محتوا و بازاریابی محتوا را با هم پیش رود و نیازی به کار کردن با چندین شرکت همزمان نباشد.

هزینه ارائه خدمات بصورت تقریبی و واقعی چقدر است؟

اگر چه کارهای خدماتی قیمت دقیق و از پیش تعیین شده‌ای ندارند اما می‌توان با توجه به حوزه کسب و کار فرد، سختی کلمه کلیدی انتخابی، میزان ساعت کاری مورد نیاز برای سئو سایت، از شرکت ارائه دهنده خدمات سئو بخواهیم یک پیش فاکتور اولیه ارائه دهد.پس اگر شرکتی که برنامه ریزی دقیقی ندارد و می‌گوید در آخر کار هزینه را ارائه می‌دهد و یا شرکتی که بدون بررسی و تحلیل موارد سئو و تنها از رو تجربه قبلی خود، به شما لیست قیمتی ارائه می‌دهد ارزش همکاری ندارند.

شرط حصول نتیجه بر چه پایه‌ای است؟

از شرکت ارائه دهنده خدمات سئو بخواهید بطور دقیق راه‌ها و تکنیک‌های مورد استفاده‌اش در بالا آمدن سایت را به شما توضیح دهد، خیلی‌ها با استفاده از سئو کلاه سیاه و دیگر تکنیک‌های غیر اخلاقی سایت را برای مدتی در نتایج بالا نگه می‌دارند که موقتی است.
فقط به کلمه کلیدی تکیه نکنید از او بخواهید برای افزایش بازدید و ورودی واقعی و افزایش سرعت سایت و افزایش تعداد تماس و.. معیار‌های دقیقی در اختیارتون قرار دهد. برای سئو سایت معیارهایی وجود دارد که هر شرکتی می‌تواند آن‌را با مشتریان خود در میان بگذارد.

پشتیبانی و برگزاری جلسه انجام می‌شود؟

شرکت ارائه دهنده خدمات سئو باید در همان ابتدا تمامی توضیحات لازم و چالش‌های احتمالی را ارئه دهد و مسئله‌ای پوشیده نماند.همین‌طور جلسات هفتگی و ماهانه را با فرد متقاضی داشته باشد که ممکن است بصورت حضوری، آنلاین یا تلفنی باشد و بدین صورت در صدد رفع مشکلات احتمالی سایت و ارائه راهکار برای پیشرفت سایت باشد، شرکت‌هایی که از برگزاری جلسات طفره می‌روند مسئولیت‌پذیر و قابل اعتماد نیستند.

تحقیق در رابطه با مشتریان قبلی

به سایت شرکت ارائه دهنده خدمات سئو مراجعه کنید، لیستی از نمونه کارها و شرکت‌هایی که برای آن‌ها سئو انجام داده‌اند، دیده می‌شود با آن‌ها تماس بگیرید و درمورد کیفیت کار و نحوه‌ی پاسخگویشان بپرسید و این‌گونه اعتبار آن شرکت را بسنجید.
در روش دیگر تحقیق این است که چند کلمه کلیدی را در گوگل سرچ کنید و متوجه شوید که آیا لینک سایت آن شرکت در نتایج اولیه گوگل هست؟

بررسی چند شرکت

با چند شرکت صحبت کنید و مشاوره بگیرید و شرایط شرکت‌ها را از نظر بودجه و نوع کار تحویلیشان با هم بررسی و مقایسه کنید و در نهایت انتخاب کنید.

چقدر طول می‌کشد تا به صفحه اول گوگل برسیم؟

یکی از سوالات مهمی که در جلسه مشاوره سئو مطرح می‌شود، زمان رسیدن به صفحه اول گوگل است. در جواب این سوال باید بگوییم که این زمان به میزان سختی کلمه کلیدی، تعداد رقبا و میزان فعالیت آن‌ها بستگی دارد. در این جلسه مشاور سئو بعد از بررسی فاکتورهای لازم، مدت زمان تقریبی رسیدن به جایگاه مورد نظر را به شما اعلام می‌کند.

آشنایی با خدمات مشاوره سئو تهران سایت

تهران سایت بیش از 18 سال است که در زمینه خدمات طراحی سایت و سئو سایت فعالیت دارد و در این مدت توانسته به کسب و کارهای زیادی کمک کند. یکی از خدماتی که این مجموعه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، مشاوره سئو سایت است. در این مشاوره، سایت شما توسط کارشناسان ما به طور کامل بررسی و آنالیز شده و لیست مشکلات آن به صورت لیست در اختیار شما قرار داده می‌شود. بعد از آن در صورتی که نیاز به انجام سئو سایت داشتید، قرارداد سئو بین شما و تهران سایت تنظیم می‌شود.

دقت داشته باشید برای استفاده از خدمات تهران سایت لازم نیست در خود تهران حضور داشته باشید. چرا که بسیاری از مشتریان ما در دیگر شهرستان‌ها حضور دارند و سئو سایت آن‌ها به صورت دورکاری انجام می‌شود. در صورتی هم که نیاز به چک لیست جامع سئو داشتید، این مجموعه آن را در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین اگر قصد استفاده از خدمات مشاوره سئو تهران سایت را دارید، ‌می‌توانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مجموعه تهران سایت با سابقه چندین ساله در زمینه سئو سایت و در اختیار داشتن تیم  مجرب و حرفه‌ای در این زمینه آماده پاسخگویی به نیاز کاربران است. شما می‌تواید از طریق راه‌های موجود با ما در ارتباط باشد. 77711200-021

مشاوره رایگان تهران سایت

مشاورین حرفه‌ای ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند