مزایای تبلیغات در گوگل Google Ads

هدف‌گذاری
تبلیغات

برای اینکه تبلیغات در گوگل برایتان هدفمند انجام شود باید به خوبی کاربران حوزه هدفتان را از لحاظ موقعیت جغرافیایی، میزان دانش و تحصیلات، جنسیت، سن و… بشناسید و کاملا هم جهت با نیاز کاربران پیش برید.

طراحی قالب وردپرس

کنترل
هزینه

برای کنترل هزینه تبلیغات نیاز به تنظیم تبلیغات در گوگل تنها با کلیک کاربر دارید.

افزونه‌ های سفارشی

مقابله
با رقبا

شمایی که از تبلیغات در گوگل استفاده می‌کنید باید به خوبی از رقیبانتان را بشناسید و از شیوه کارشان آگاه باشید تا همیشه یک قدم جلوتر از آنها قرار بگیرید.

تنظیمات وردپرس

تعرفه تبلیغات در گوگل با تهران سایت

پلن ۱
اعتبار 100$
کارمزد: 18%
1,989,۰۰۰
میلیون تومان
پلن 2
اعتبار 200$
کارمزد: 16%
3,552,000
میلیون تومان
پلن 3
اعتبار 500$
کارمزد: 12%
8,220,000
میلیون تومان
پلن 4
اعتبار 1000$
کارمزد: 10%
6,250,000
میلیون تومان
گوگل ادز با شرکت تهران سایت

گوگل ادز با شرکت تهران سایت

شرکت طراحی سایت تهران سایت با تخصص در زمینه ترافیک با کیفیت در تلاش است تا google ads که مختص خدمات و محصولات برند شما است را با بهبود پارامترهایی، در مسیر جستجو به کاربرانی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند ارائه دهد.

انواع تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل ادز چیست؟

تبلیغات گوگل(Google Ads) همان پلتفرم «پرداخت به ازای هر کلیک»(PPC) گوگل است که برای کسب‌وکارها این امکان را فراهم می‌کند تا در بخش‌های مختلف گوگل دیده شوند. رایج‌ترین نوع تبلیغات گوگل، تبلیغات حین جستجو می‌باشد که در صفحه نتایج موتور جست‌وجو(SERP) برای جستجوهای مرتبط با محصولات و خدمات تبلیغ‌کننده ظاهر می‌شود -- اما کسب‌وکارها همچنین از تبلیغات گوگل ادز برای اجرای تبلیغات نمایشی، تبلیغات خرید، تبلیغات YouTube و غیره استفاده می‌کنند.

۱

تبلیغات جستجوی گوگل

در زیر نمونه ای از گوگل SERPارائه شده است که حاوی تبلیغات می‌باشد. بعلاوه، دو بخش برای نتایج پولی وجود دارد: یکی در بالای نتایج غیرقابل پرداخت یا نتایج سازمانی و دیگری در قسمت زیرین.

۲

تبلیغات نمایشی گوگل

بنابر مطالبی که در بخش‌های قبل ارائه شد، می‌توانید از «تبلیغات نمایشی» نیز استفاده کنید که در بخش Display Network Google نمایش داده می‌شوند – این بخش شامل مجموعه‌ی گسترده‌ای از سایر وب‌سایت‌های و به عبارتی وب‌سایت‌های ثالث می‌باشد که وظیفه‌ی آنها، ارائه تبلیغات گوگل ادز به کاربران است. تبلیغات نمایشی گوگل را می‌توان در قالب متن، تصویر، ویدیو یا دیگر رسانه‌های تأثیرگذار اجرا کرد تا بر اساس آن به اهداف مختلفی دست یافت – برای مثال، با هدف جذب مخاطب یا بازاریابی مجدد

۳

تبلیغات خرید گوگل

تبلیغات خرید گوگل هم در SERP مرسوم و هم در قسمت مربوط به خرید(shopping tab) ظاهر می‌شود. این تبلیغات متفاوت از تبلیغات مرسوم جستجو عمل می‌کنند زیرا با استفاده از آن نمی‌توان کلیدواژه را هدف قرار داد. در عوض، یک کاتالوگ دقیق از محصولات خودتان را در اختیار دارید که گوگل آنها را با جستجوها مطابقت می‌دهد. با این‌حال، می توانید از گوگل بخواهید تا نتایج حاصل از جستجوی برخی کلید‌واژه‌ها، به محصولات شما ختم نشود.

۴

تبلیغات یوتیوب

به دلیل آنکه شرکت گوگل مالک یوتیوب است، تبلیغات یوتیوب از طریق تبلیغات گوگل انجام می‌شود. در همین راستا، کاربر می‌تواند تبلیغات ویدیویی، متنی یا نمایشی ایجاد کند تا در حین پخش ویدیوها یا قبل از آن، در بخش‌های مختلف پلتفرم ظاهر ‌شوند. توجه داشته باشید که رویکرد «تبلیغات یوتیوب» مشابه با رویکرد «تبلیغات نمایشی» است.

۵

چرا تبلیغات گوگل در SERP ظاهر می‌شود؟

در حقیقت، گوگل ادز بر کلیدواژه‌ها متمرکز شده است، زیرا کاربران از کلیدواژه‌ها برای جستجوی محصول مورد نظر خود استفاده می‌کنند. بنابراین، هنگامی که تبلیغ‌کنندگان، یک کمپین جستجوی تبلیغات در صفح اول گوگل ایجاد می‌کنند، در واقع تبلیغاتی را با یک پیشنهاد خاص ایجاد کرده و فهرستی از کلیدواژه‌های مرتبط با پیشنهاد را به عنوان هدف تعیین می‌کنند. همچنین، زمانی که کاربر واژه‌ای را جستجو(جستار) می‌کند، گوگل بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد تا تبلیغ‌کننده‌‌ی مرتبط با آن کلیدواژه‌ را بیابد. در نتیجه، اگر تبلیغ‌کننده‌ی مرتبط وجود داشته باشد، تبلیغات در آن SERP ظاهر می‌شود. تهران سایت را سفارش دهید.

۶

خدمات گوگل ادورز تهران سایت

  • مدیریت و بهینه‌سازی اکانت

  • ایجاد اکانت اختصاصی

  • فاکتور رسمی

  • تبلیغات بنری

  • اکانت اختصاصی

مدیریت حساب گوگل ادز برای شما شامل مواردی همچون میزان سرچ کلمات کلیدی که کاربر را به ساییتان هدایت می‌کند، میزان تبلیغ ماهیانه ادورز، میزان و تعداد ورودی بر کدام محصولات یا خدماتتان بیشتر است و… می‌شود. با سپردن مدیریت حساب گوگل ادوردز به تهران سایت می‌توانید با خیال راحت از امکانات تبلیغات در گوگل استفاده کنید.

با استفاده از اکانت اختصاصی با حساب بین‌المللی می‌توانید از طیف گسترده‌تری از خدمات تبلیغات در گوگل مانند دسترسی کامل به اکانت و مدیریت کامل گوگل ادوردز، استفاده از پروموشن‌های عالی و شرکت در کمپین‌های گروهی بهره‌مند شوید.

هنگام سفارش به شما فاکتور رسمی ارائه میشود

شما میتوانید از تبلیغات بنری گوگل هم استفاده فرمایید

اکانت اختصاصی برای شما ساخته میشود و میتوانید روند کلیک سایت خود را مشاهده کنید

سوالات متداول

هزینه گوگل ادوردز بر اساس یک سیستم حراجی است که به کسب و کارهایی که کمپین های تبلیغاتی با کیفیت بالا دارند با هزینه های کمتر و قرار دادن تبلیغات بهتر پاداش می‌دهد. می‌توانید با استفاده از تاکتیک‌هایی مانند زمان‌بندی تبلیغات، هدف‌گذاری جغرافیایی، و هدف‌یابی دستگاه، کنترل دقیقی بر نحوه مصرف بودجه در گوگل ادز برای بازاریابی کسب ‌و کارهای کوچک اقدام کنید. میانگین هزینه هر کلیک گوگل ادوردز بین ۱ تا ۲ دلار در شبکه جستجو است.

هزینه‌ای که به ازای هر ۱۰۰۰ نمایش تبلیغات در گوگل خود پرداخت می‌کنید.

این سوالی است که هر تبلیغ‌ کننده‌ای می‌خواهد بداند، و پاسخ آن آن‌قدر که فکر می‌کنید ساده نیست. بدون شک، تبلیغات در گوگل برای جذب سرنخ‌های آماده برای خرید و آوردن مشتریان برای محصولات یا خدمات شما، عالی است. نرخ تبدیل نسبتاً بالا است و یک کمپین قوی با مدیریت گوگل ادز می‌تواند فروش را، سریع‌تر از سایر تاکتیک‌ها به کسب و کار شما برساند. با این حال، دستیابی به نتایج واقعی به زمان نیاز دارد.

هزینه‌ای است که شما به ازای هر کلیک کاربر بر روی تبلیغ‌تان می‌پردازید.

هزینه‌ای که به ازای یک عمل خاص کاربر بر روی تبلیغتان (ثبت نام در یک لیست، تماشای یک ویدیو و غیره) می‌پردازید. خدمات سئو سایت شرکت تهران سایت کلیک کنید.

این استراتژی تحت یک مدل پرداخت به ازای کلیک (PPC) عمل می‌کند. این بدان معناست که بازاریابان یک کلمه کلیدی خاص را در گوگل مورد هدف قرار می‌دهند و برای کلمه کلیدی پیشنهاد می‌دهند و وارد رقابت با دیگر رقیبان خود که کلمه کلیدی را هدف قرار داده‌اند می‌شوید.