تبلیغات در گوگل google ads

به ما امتیاز بدهید
تبلیغات گوگل

برای معرفی یک کسب و کار تبلیغات رسانه‌ها و روش‌های تبلیغاتی گوناگونی وجود دارند ولی تشخیص این که کدام روش برای شما مناسب است ممکن است سخت باشد! حالا که اکثر مردم دنیا برای دریافت هر خدمات و اطلاعاتی از اینترنت استفاده می‌کنند چه روشی برای تبلیغ بهتر از تبلیغات در گوگل google ads پیش رویتان است؟

گوگل ادز google ads چیست؟

گوگل ادز برنامه تبلیغات آنلاین گوگل است. تبلیغات گوگل به شما این امکان را می‌دهد که تبلیغات آنلاین ایجاد کنید و در نتیجه به مخاطبانی که به محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید علاقه‌مند هستند، دسترسی پیدا کنید.

چرا از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟

گوگل پرکاربرترین مرورگر در دنیاست به همین دلیل بهترین روش تبلیغ آنلاین برای شما حضور در صفحه اول آن است. در چنین فضایی اگر درست عمل کنید به بهترین شکل به کاربران هدف‌مند حوزه فعایتتان معرفی شده و شناخته خواهید شد.

تبلیغات در گوگل مزایای بسیار به همراه دارد اگر بخواهیم به برخی از آنها اشاره کنیم:

 • دسترسی گسترده گوگل
 • ایجاد آگاهی از برند از طریق تبلیغات در گوگل
 • دریافت نتایج سریع‌تر از طریق تبلیغات گوگل نسبت به خدمات سئو سایت

تبلیغات در گوگل google ads برای شما کجا نمایش داده می‌ شود؟

در شبکه جستجوی گوگل تبلیغات متنی در نتایج جستجو نمایش داده می‌شود که با میزان سرچ که به صورت روزانه در این فضا انجام می‌شود امکان این را برایتان به همراه دارد که به بهترین شکل دیده شوید. با گوگل ادز google ads فروش بیشتر در نتیجه افزایش کاربر را خواهید داشت.

در این بخش تبلیغات اغلب به صورت بصری و تصویر نمایش داده می‌شوند. تبلیغات در گوگل در وب سایت‌های بسیار زیادی نمایش داده می‌شوند به این دلیل شما شانس بالایی برای دیده شدن در این فضا دارید.

تعرفه تبلیغات در گوگل با تهران سایت

۱۰۰۰۰ درهم

۷۹۶۰۰۰۰۰۰ ریال

 • تست
 • تست جدید

ویژگی‌های بیشتر

 • تست
 • تست جدید
 • اوکی؟

۲۰۰۰ درهم

۱۶۴۰۰۰۰۰۰ ریال

 • تست
 • تست جدید

ویژگی‌های بیشتر

 • تست
 • تست جدید
 • اوکی؟

۵۰۰ درهم

۴۱۰۰۰۰۰۰ ریال

 • تست
 • تست جدید

ویژگی‌های بیشتر

 • تست
 • تست جدید
 • اوکی؟

گوگل ادز با شرکت تهران سایت

شرکت طراحی سایت تهران سایت با تخصص در زمینه ترافیک با کیفیت در تلاش است تا google ads که مختص خدمات و محصولات برند شما است را با بهبود پارامترهایی، در مسیر جستجو به کاربرانی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند ارائه دهد.

تبلیغات در گوگل

مزایای تبلیغات در گوگل Google Ads

مقابله با رقبا

شمایی که از تبلیغات در گوگل استفاده می‌کنید باید به خوبی از رقیبانتان را بشناسید و از شیوه کارشان آگاه باشید تا همیشه یک قدم جلوتر از آنها قرار بگیرید.

کنترل هزینه

برای کنترل هزینه تبلیغات نیاز به تنظیم تبلیغات در گوگل تنها با کلیک کاربر دارید.

هدف‌گذاری تبلیغات

برای اینکه تبلیغات در گوگل برایتان هدفمند انجام شود باید به خوبی کاربران حوزه هدفتان را از لحاظ موقعیت جغرافیایی، میزان دانش و تحصیلات، جنسیت، سن و… بشناسید و کاملا هم جهت با نیاز کاربران پیش برید.

خدمات گوگل ادز تهران سایت

مدیریت حساب گوگل ادز برای شما شامل مواردی همچون میزان سرچ کلمات کلیدی که کاربر را به ساییتان هدایت می‌کند، میزان تبلیغ ماهیانه ادورز، میزان و تعداد ورودی بر کدام محصولات یا خدماتتان بیشتر است و… می‌شود.  با سپردن مدیریت حساب گوگل ادوردز به تهران سایت می‌توانید با خیال راحت از امکانات تبلیغات در گوگل استفاده کنید.

با استفاده از اکانت اختصاصی با حساب بین‌المللی می‌توانید از طیف گسترده‌تری از خدمات تبلیغات در گوگل مانند دسترسی کامل به اکانت و مدیریت کامل گوگل ادوردز، استفاده از پروموشن‌های عالی و شرکت در کمپین‌های گروهی بهره‌مند شوید.

تبلیغات در گوگل

سوالات متداول

به ما امتیاز بدهید

هزینه‌ای است که شما به ازای هر کلیک کاربر بر روی تبلیغ‌تان می‌پردازید.

هزینه‌ای که به ازای یک عمل خاص کاربر بر روی تبلیغتان (ثبت نام در یک لیست، تماشای یک ویدیو و غیره) می‌پردازید.

این استراتژی تحت یک مدل پرداخت به ازای کلیک (PPC) عمل می‌کند. این بدان معناست که بازاریابان یک کلمه کلیدی خاص را در گوگل مورد هدف قرار می‌دهند و برای کلمه کلیدی پیشنهاد می‌دهند و وارد رقابت با دیگر رقیبان خود که کلمه کلیدی را هدف قرار داده‌اند می‌شوید.

هزینه گوگل ادوردز بر اساس یک سیستم حراجی است که به کسب و کارهایی که کمپین های تبلیغاتی با کیفیت بالا دارند با هزینه های کمتر و قرار دادن تبلیغات بهتر پاداش می‌دهد. می‌توانید با استفاده از تاکتیک‌هایی مانند زمان‌بندی تبلیغات، هدف‌گذاری جغرافیایی، و هدف‌یابی دستگاه، کنترل دقیقی بر نحوه مصرف بودجه در گوگل ادز برای بازاریابی کسب ‌و کارهای کوچک اقدام کنید. میانگین هزینه هر کلیک گوگل ادوردز بین ۱ تا ۲ دلار در شبکه جستجو است.

هزینه‌ای که به ازای هر ۱۰۰۰ نمایش تبلیغات در گوگل خود پرداخت می‌کنید.

این سوالی است که هر تبلیغ‌ کننده‌ای می‌خواهد بداند، و پاسخ آن آن‌قدر که فکر می‌کنید ساده نیست. بدون شک، تبلیغات در گوگل برای جذب سرنخ‌های آماده برای خرید و آوردن مشتریان برای محصولات یا خدمات شما، عالی است. نرخ تبدیل نسبتاً بالا است و یک کمپین قوی با مدیریت گوگل ادز می‌تواند فروش را، سریع‌تر از سایر تاکتیک‌ها به کسب و کار شما برساند. با این حال، دستیابی به نتایج واقعی به زمان نیاز دارد.