طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

به دلیل تسهیل در پاسخگویی تهران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

چند نمونه طراحی سایت صنعتی ببینید و ایده بگیرید

شرکت تهران سایت مفتخر است ؛ با بیش از 100 نمونه کار موفق در حوزه طراحی سایت صنعتی ، کنار شما باشد تا به درآمد عالی از طریق وبسایت خود برسید.

آذر جام

آدرس دامنه : azarjam.co

شرکت آذر جام با نگاهی نو به طراحی و اجرای ساختمان‌های جدید وبسایت خود را در راستای فروش و جذب مخاطب جدید با امکانات جامع یک سایت فروشگاهی آموزشی پیش برده است. این سایت در قالب وردپرس طراحی شده است. جهت آشنایی بیشتر مقاله طراحی سایت وردپرس را مطالعه کنید تا از مزایا و معایب […]

اطلاعات بیشتر

امروزه به دلیل دسترسی آسان و راحت مخاطبان به اینترنت، اکثر کارها و مشاغل به صورت اینترنتی و آنلاین فعالیت می‌کنند.

طراحی وب‌ سایت صنعتی 

امکان نداردبه عنوان مدیر عامل یا صاحبین یک شرکت صنعتی تا به امروز برای گسترش کسب و کار خود نسبت به طراحی سایت احساس نیاز نکرده باشید.

وجود یک وبسایت طراحی شده با لگو و استراتژی شرکت شما باعث می‌شود تا در دنیای دیجیتال امروزی جایگاه رقابتی مناسبی را به خود اختصاص دهید و در کنار مشتریان قدیمی خود بتوانید مخاطبان بسیاری را با خود همراه کنید.

در سال‌های گذشته، تعداد تولیدکنندگان قطعات صنعتی بسیار کم بوده و مردم برای خرید قطعه، از بین چند برند به راحتی یک برند را انتخاب و خریداری می‌کردند؛ اما امروزه تجهیزات صنعتی پیشرفت بسیار پیدا کرده است و همچنین تعداد تولیدکنندگان قطعات صنعتی بسیار زیاد شده اند. از این رو خرید برای افراد سخت شده و مشتری بین انبوه شرکت‌ها و برندهای مختلف سر در گم می‌شود.

شما با طراحی سایت صنعتی قادر خواهید بود، که یک مزیت رقابتی عالی در میان رقبایتان ایجاد کنید و ارزش و اعتبار کسب و کارتان را میان افراد بالا ببرید و مشتری‌ها را به سمت خودتان جذب کنید.

مزایای طراحی سایت صنعتی

  • معرفی خدمات و محصولات
  • امکان ورود به بازار بین ‌المللی
  • شیوه فروش نوین و فروش در سطح بین ‌المللی
  • معرفی خدمات و محصولات جدید به صورت آنلاین و لحظه‌ای
  • دسترسی آسان افراد به اطلاعات ثوابق کارخانه و محصولات
  • ایجاد پنل پیامکی و خدمات پشتیبانی برای مخاطبان
  • فروش آنلاین
  • ایجاد درگاه امن پرداخت اینترنتی
  • اخبار و مقالات
  • رویدادها و نمایشگاه‌ها

قیمت طراحی سایت صنعتی 

از قیمت طراحی سایت صنعتی چه می‌دانید؟

به طور کلی برآورد هزینه و قیمت طراحی سایت سوالی است که در وحله اول برای همه کسانی که می‌خواهند کسب و کار خود را در فضای اینترنت احداث کنند یا ارتقا دهند، ایجاد می‌شود. در حوزه صنعت هم باید بگوییم قیمت طراحی سایت صنعتی نسبت به قالب و زبان برنامه‌نویسی که برای وبسایت شما انجام می‌شود متفاوت است.

شما می‌توانید برای اطلاع کامل از تعرفه طراحی سایت با ما به صفحه هزینه طراحی سایت مراجعه کنید.

حتماً تا به امروز لزوم داشتن وبسایتی همیشه در دسترس و سرعت بارگذاری بالا را در جلسات بین المللی و نمایشگاه‌ها احساس کرده‌اید. شرکت تهران سایت، با چندین سال تجربه و سابقه درخشان در حوزه طراحی سایت، در کنار شماست تابتوانید وبسایت خود را ارتقا دهید یا وبسایت جدیدی را نسبت به نیاز کاریتان طراحی کنید.

تهران سایت با تیمی حرفه‌ای قادر به طراحی سایت صنعتی شما با بالاترین بازدهی می‌باشد.

تیم تهران‌سایت در کنار شماست تا با خیالی آسوده در این مسیر گام بردارید

برای دریافت مشاوره رایگان ، فرم زیر را پر کرده و ثبت کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .