طراحی سایت تأسیسات

طراحی سایت تأسیسات

به دلیل تسهیل در پاسخگویی تهران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

چند نمونه طراحی سایت تأسیسات ببینید و ایده بگیرید

شرکت تهران سایت مفتخر است ؛ با بیش از 100 نمونه کار موفق در حوزه طراحی سایت تأسیسات ، کنار شما باشد تا به درآمد عالی از طریق وبسایت خود برسید.

مشکلی در بارگذاری نمونه کار بوجود آمد. لطفا دقایقی دیگر امتحان کنید.

امروزه با وجود اینترنت و دسترسی آسان مردم به آن، همه‌ مشاغل باید یک سایت برای جذب مشتری‌های جدید و ارتباط با آن‌ها داشته باشند. این روزها اولین قدم افراد برای حل هر مسئله‌ای، جست‌وجو در گوگل و بررسی سایت‌ها برای دستیابی به سوالات یا خدمات مورد نیازشان است.

مخاطبان یک سایت تاسیساتی را می‌شناسید؟

افرادی که در بازار ساخت و سازهای ساختمانی، مهندسین، پیمانکاران و تأسیسات مکانیکی می‌باشند. این افراد هدف و درخواست متفاوتی نسبت به کاربران معمولی از شما دارند. در طراحی سایت ابتدا مخاطب و هدفش آنالیز می‌شوند و بعد برای برطرف کردن نیاز کاربر زبان برنامه نویسی و قالب مناسب انتخاب می‌شود.

در حوزه تأسیسات نسبت نوع خدماتی که ارائه می‌شود غیر از شرکت‌های ساختمانی و… مخاطبان شما می‌توانند تمام افراد جامعه در محل‌ کار و یا منازل شخصی که دچار مشکلات فنی و تأسیساتی می‌شوند و نیاز به تعمیرات پیدا می‌کنند،باشند.

بدون شک این اشخاص به‌ جای پرس‌ و جو و بررسی آگهی‌های روزنامه و تراکت‌ها، به سراغ جستجو در اینترنت و یافتن شرکت تأسیساتی مورد نظرشان می‌روند.

مزیت‌های طراحی سایت تأسیساتی

  • حساب کاربری
  • ارائه خدمات ارزنده‌تر
  • پرداخت آنلاین
  • گالری عکسها
  • نمایش تور مجازی
  • بررسی محصولات و مقایسه‌ها
  • چت آنلاین
  • پشتیبانی
  • نمایش نقشه

و امکانات بسیار دیگری که بنا به درخواست و زمینه کاری شما برایتان در نظر گرفته می‌شود.

طراحی وب سایت تأسیساتی

یک سایت خوب تأسیساتی باید طوری طراحی شود که هم امکان معرفی و مقایسه محصولات را ارائه دهد و هم نمایش پروژه‌های قابل انجام است و درگاه پرداخت مناسب و سرعت لود و بارگذاری مناسب از اولویت‌ها است، داشتن یک وبسایت تأسیساتی طراحی شده توسط تیم حرفه‌ایی تهران سایت به شما کمک می‌کند تا در فضای اینترنت به خوبی، خود را معرفی و خدماتتان را ارائه دهید.

هزینه طراحی سایت تأسیسات

هزینه طراحی سایت تأسیسات به نوع تأسیسات و حیطه کاری شما بستگی دارد، این که از قالب آماده استفاده شود یا سایت برایتان طراحی شود قطعاً از نظر هزینه برای شما متفاوت خواهد بود. به طور کل نوع قالب و زبان برنامه نویسی و UX که نسبت به نیاز و حتی سلیقه شما برای ساخت وبسایتتان انتخاب می‌شود عامل اصلی تعیین قیمت است.

ما به شما پیشنهاد می‌دهیم برای اطلاع دقیق‌تر و انتخاب مطمعن‌تر از تعرفه ساخت وبسایت به صفحه هزینه طراحی سایت با شرکت تهران سایت مراجعه کنید و همچنین از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

تیم تهران‌سایت در کنار شماست تا با خیالی آسوده در این مسیر گام بردارید

برای دریافت مشاوره رایگان ، فرم زیر را پر کرده و ثبت کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .