طراحی سایت بورس و بیمه

طراحی سایت بورس و بیمه

به دلیل تسهیل در پاسخگویی تهران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

چند نمونه طراحی سایت بورس و بیمه ببینید و ایده بگیرید

شرکت تهران سایت مفتخر است ؛ با بیش از 100 نمونه کار موفق در حوزه طراحی سایت بورس و بیمه ، کنار شما باشد تا به درآمد عالی از طریق وبسایت خود برسید.

کارگزاری بانک ملی

آدرس دامنه : bmibourse.ir

نمونه کار طراحی سایت کارگزاری وب‌سایت پیشنهادی، یک نمونه طراحی سایت وردپرس می‌باشد که در حوزه کارگزاری فعال است و شامل امکانات مورد نیاز برای این حوزه نیز می‌باشد که امکان تغیر و ارتقا آن نیز وجود دارد. اگر شما هم در حوزه‌ بورس یا بیمه فعالیت می‌کنید، جهت طراحی سایتی مشابه به وب‌سایت کارگزاری […]

اطلاعات بیشتر

کارگزاری فارابی

آدرس دامنه : irfarabi.com

سایت کارگزاری فارابی یک نمونه طراحی سایت وردپرس است که در حوزه‌ی بورس فعالیت دارد و شامل امکانات یک وب‌سایت کارگزاری می‌باشد. جهت دریافت سایتی مشابه به آن می‌توانید از طریق مجموعه تهران سایت اقدام فرمائید. مجموعه تهران سایت سال‌هاست که در زمینه طراحی سایت، سئو سایت و بازاریابی اینترنتی فعالیت می‌کند و از پیشگامان […]

اطلاعات بیشتر

مانو

آدرس دامنه : mano.ir

سایت مانو در حوزه بورس فعالیت دارند و تمامی ویزپی‌های وب‌سایت کارگزاری بورس را شامل می‌شود برای داشتن سایتی مشابه می‌توانید به مجموعه تهران سایت مراجعه فرمائید.

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت بورس و بیمه در تهران سایت

آیا تاکنون به مزیت‌های طراحی سایت بورس و بیمه اندیشیده‌اید؟ اگر در سال‌های قبل، این سوال را از صاحبان کسب و کار‌های بورس و بیمه می‌پرسیدید، جواب مشخصی برای آن نداشتند، اما با همه‌گیری ویروس کرونا، و با پیش رفتن بسیاری از کسب و کارها تا مرز ورشکستگی، کسب و کارهای زیادی به اهمیت طراحی سایت پی بردند.

طراحی سایت بورس و بیمه

اهمیت طراح سایت بورس و بیمه

همانطور که اطلاع دارید، در چند سال اخیر، بازار بورس و بیمه، به یکی از پرطرفدارترین بازار‌های سرمایه‌گذاری تبدیل شده است و افراد زیادی از آن استقبال کرده‌اند. اما جالب است بدانید، یکی از دلایل عمده پیشرفت بازارهای بورسی، استفاده از طراحی سایت بورس و بیمه است.
طراحی وبسایت بورس و بیمه به نسبت سایر انواع موضوعات طراحی سایت، دارای پروسه‌یطولانی‌تری است؛ چرا که به دلیل رقابت در بازار سرمایه و بورس، و همچنین بالا بودن میزان دقت و سرعت عمل در آن، طراحی سایت بیمه، نسبت به سایر عناوین طراحی سایت، دشوا‌رتر بوده و نیازمند دقت بالاتری نیز هست.

بنابراین اگر قصد ساخت سایت بورس و بیمه را دارید، باید بتوانید سایتی را ایجاد کنید که تمامی اطلاعات بازار بورس و سرمایه را، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین میزان دقت، در اختیار مخاطبین خود قرار دهید.
پس اگر تصمیم شما برای ایجاد یک سایت بورس و بیمه قطعی شده است، پیشنهاد می‌کنیم این کار را به تیم‌های حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت بسپارید

طراحی سایت بیمه و بورس چگونه انجام می شود؟

طراحی سایت در حقیقت به تبلیغاتی اشاره دارد که هر کسب و کار می‌تواند از طریق آن، خود را به مخاطبین و مشتریان خود معرفی کند. شما می‌توانید با طراحی سایت بیمه و بورس به اطلاعات مفیدی در خصوص شاخص‌های بورس، انواع بیمه و تفاوت میان انواع بیمه‌ها و دیگر ویژگی‌های آن دسترسی پیدا کنید.
اگر وبسایت موردنظر شما، توسط طراحان حرفه‌ای انجام شده و از سئوی مناسبی برخوردار باشد، خواهید دید که تنها با یک سرچ ساده، وبسایت شما دیده شده و میزان فروش شما به طرز معجزه‌آسایی بالاتر خواهد رفت.

ویژگی های طراحی سایت بیمه و بورس موفق چیست؟

در ابتدا هدف اصلی یک سایت بورس و بیمه موفق، ایجاد ارتباط صحیح میان مردم و سهامداران، با توجه به آخرین اخبار و شاخص‌های مربوطه است. تمامی افرادی که در بازار بورس سرمایه‌گذاری می‌کنند، انتظار دارند، اطلاعات موردنیاز در این زمینه، بصورت معتبر و درست در اختیار آن‌ها قرار گیرد.
پس اگر قصد طراحی وب سایت بورس یا بیمه را دارید، که از طریق آن بتوانید نظر تمامی سهامداران را به کسب و کار خود جلب کنید، باید در ابتدا، وضعیت تمامی شرکت‌هایی که در زمینه بورس و بیمه فعالیت می‌کنند را زیرنظر داشته باشید و همچنین بستری را فراهم کنید که تمامی شاخص‌ها، وضعیت معاملات، قیمت‌ها و سهم‌ها، به صورت مجزا نمایش داده شوند.
برای موفقیت یک سایت بورس و بیمه، علاوه بر تدوین محتوای سئو شده و حرفه‌ای و دقیق، نیازمند موارد دیگری از جمله: بهینه سازی سایت، به روزرسانی شاخص‌ها و قیمت‌ها و همچنین، پشتیبانی حرفه‌ای نیز، نیاز خواهید داشت.

مزایای طراحی سایت بیمه و بورس چیست؟

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، طراحی سایت بورس و بیمه، تاثیر بسزایی در میزان فروش شرکت‌ها و یا صاحبان مشاغل دارد. در ادامه به معرفی برخی از مزایای ساخت سایت بورس و بیمه میپردازیم.

کاهش هزینه‌های تبلیغات

اگر بخواهید کسب و کار بورس و بیمه‌ی خود را تنها به صورت فیزیکی پیش ببرید، در طول سال‌های کاری پیش رو، ممکن است متحمل ضرر‌های جبران ناپذیری شوید که ساخت سایت بورس و بیمه می‌تواند برای جلوگیری از این امر به شما کمک کند.

اگر طراحی وبسایت شما توسط یک طراح سایت حرفه‌ای انجام شود، علاوه بر کاهش هزینه‌های تبلیغاتی، میتواند خدمات و برند شما را با صرف هزینه‌ای محدود و بازدهی طولانی مدت، به مخاطبان معرفی کند.

کسب درآمد 24 ساعته

اگر قصد کسب درآمد حتی در ساعات استراحت و یا سفر را دارید، طراحی سایت بیمه و بورس می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند؛ چرا که در حالت حضوری نیز، شما بیش از 12 ساعت، قادر به کار نخواهید بود اما اگر دارای یک وبسایت در حوزه تخصصی خود باشید، می‌توانید در 24 ساعت شبانه روز نیز، بدون نیاز به حضور فیزیکی، به کسب درآمد بپردازید.

کاهش هزینه ها بواسطه‌ نیروی کار کمتر

امروزه به دلیل بالا بودن هزینه‌ها، بسیاری از کارفرمایان کسب و کارهای فیزیکی، مجبور به تعدیل نیروی کار خود می‌شوند. اما در مقابل، صاحبان مشاغل وبسایت‌ها، روزانه به دنبال جذب نیروی استخدامی هستند.

چرا که این مشاغل، قابلیت دورکاری را نیز برای کارمندان خود فراهم می‌کنند که همین موضوع باعث می‌شود، بسیاری از هزینه‌های مازاد کاهش پیدا کنند.

ساخت سایت بورس و بیمه شعبه دوم کسب و کار شماست

وبسایت طراحی شده توسط شما، در حقیقت همان شعبه‌ی دوم کسب و کار شما نیز محسوب می‌شود. چرا که به اندازه‌ی محیط حقیقی محل کارتان، مهم و حیاتی تلقی می‌شود.

بسیاری از شرکت‌های فعال در زمینه بورس و بیمه، با کم اهمیت انگاری این مقوله، بسیاری از مشتریان خود را از دست داده و به مرور زمان نیز باعث فراموشی کسب و کار خود در اذهان عمومی می‌شوند.

تعرفه طراحی وبسایت بورس و بیمه

تعرفه‌های اجرای سایت بورس و بیمه، با توجه به امکانات و ویژگی‌های موردنظر کارفرما، بررسی و تعیین می‌شود. همچنین در خصوص هزینه‌های طراحی سایت، عوامل متعددی دخیل هستند.

اما باید این نکته را مد‌نظر داشته باشید که هزینه‌های صرف شده در خصوص طراحی انواع وبسایت، بسیار به صرفه‌تر از هزینه‌های تبلیغات در بیلبورد‌ها، تبلیغات تلویزیونی و غیره خواهد بود.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، وبسایت‌ها نقش بسزایی در تبلیغات و افزایش میزان فروش در تمامی اصناف به خصوص بازار بورس و سرمایه را ایفا می‌کنند. چرا که وبسایت، به عنوان یکی از ابزار‌های قدرتمند در تبلیغات به شمار می‌رود که در دسترس همگان بوده و همچنین برای مصرف همگانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت اطلاع از تعرفه‌ها پیشنهاد می‌کنیم به صفحه هزینه طراحی سایت مراجعه کنید.

در پایان

طراحی سایت بورس و بیمه، یکی از انواع طراحی سایت است که نسبت به سایر موضوعات طراحی سایت، پروسه‌ی طولانی‌تری دارد اما بازده‌ی آن نیز به مراتب بیشتر از سایر موارد است. چرا که امروزه با تعدد سرمایه‌گذاران و روند صعودی این بازار، افراد زیادی به سرمایه گذاری از این طریق راقب شده‌اند.
در این مطلب از وبسایت تهران سایت، به بررسی مزایا، تعرفه و ویژگی‌های ساخت سایت بورس و بیمه موفق پرداختیم.

تیم تهران‌سایت در کنار شماست تا با خیالی آسوده در این مسیر گام بردارید

برای دریافت مشاوره رایگان ، فرم زیر را پر کرده و ثبت کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .