مشاوره طراحی سایت

بهترین مشاوران در زمینه طراحی وب‌سایت بصورت اختصاصی توسط کارشناسان فنی تهران سایت

به ما امتیاز بدهید

شاید شما هم به دنبال راه اندازی وبسایت خود میگردید اما بارها به شک افتاده اید که این کار را به یک شرکت بسپارید یا خود دست به کار شوید و طراحی وبسایت خود را آغاز کنید. قبل از همه چیز ، باید بگوییم که کاملا شما را درک میکنیم که بین هزاران هزار شرکت فعال در حوزه طراحی سایت کدام را بهتر است انتخاب کنید یا حتی انتخاب نکنید!

تهران سایت را می‌شناسید؟

تهران سایت بیش از 19 سال است که در حوزه طراحی وبسایت بصورت تخصصی و سئو سایت فعالیت دارد که این موضوع را میتوانید از طریق Whois دامنه و یا صفحه درباره ما راستی‌آزمایی کنید. تهران سایت تا به اکنون، بیش از 1000 پروژه موفق در زمینه طراحی سایت داشته که توانسته رضایت بسیاری را به خود جلب نماید. از این رو ، در کنار شما خواهیم بود تا بهترین مشاوره طراحی سایت خود را تجربه کنید. شما می‌توانید از خدمات مشاوره سئو سایت هم بهره ببرید.

روش‌های مرسوم مشاوره طراحی سایت

در اکثر مواقع، مشاوره تنها با یک تماس تلفنی انجام میشود اما در تهران سایت به این صورت نخواهد بود. شما در اولین تماس با کارشناسان ما ، طبق فرمول‌های شناختی ارزیابی خواهید شد و به پرسش‌های متداول شما در رابطه با طراحی وبسایت پاسخ داده خواهد شد. در بعضی اوقات، یک جلسه حضوری با کارشناسان تهران سایت خواهید داشت که شما را با مسیرهای مختلف طراحی سایت آشنا خواهند کرد که همین موضوع باعث میشود که اگر به دنبال طراحی سایت باشید، متوجه کلاهبرداری‌های رایج در این صنعت شوید.

مشاوره حضوری طراحی سایت

در گاهی مواقع، نیاز جدی برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت خواهید داشت. در این زمان، کارشناسان ما با شما مجدد تماس گرفته و تاریخ برگزاری جلسه مشاوره را هماهنگ می‌کنند. در ساعت جلسه، کارشناسان مربوطه که دانش فنی مورد نیاز را دارند، در کنار شما خواهند بود تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. فراموش نکنید که تهران سایت، همیشه کنارتان خواهد بود.

چگونه یک شرکت طراحی سایت معتبر پیدا کنیم؟

یک شرکت طراحی وبسایت وردپرس یا کدنویسی معتبر، فاکتورهای مشخصی دارد. نمونه‌کارهای انجام شده، رضایت مشتریان و کیفیت کدنویسی پروژه از مهمترین مسائل هستند که باید در انتخاب یک شرکت طراحی سایت معتبر لحاظ کنید. نمونه کارهای آن مجموعه را که میتوانید از وبسایت آنها مشاهده کنید. رضایت مشتریان نیز که با یک تماس تلفنی قابل بررسی ست. اما مواردی که اکثر موارد چشم‌پوشی میشود، کیفیت کدنویسی و برنامه نویسی آن پروژه هاست که در طولانی مدت آثار خود را نشان می‌دهند. یکی از ساده‌ترین راه‌ها، استفاده از ابزار W3C Validator است. برای مثال تصویر زیر مربوط به وبسایت تهران سایت می‌باشد. البته ابزارهایی مثل GTMetrix نیز میتوانند به شما کمک کنند. در مقاله معرفی ابزارهای سئو ، چندین ابزار کاربردی معرفی کرده ایم.

ابزار بررسی کیفیت کدنویسی