مشاوره سئو سایت

با کمک مشاوره سئو می‌توانید از هزینه‌های اضافی سئو جلوگیری کنید و موجب رونق کسب و کارتان شوید

پیش از شروع سئو سایت ، به دلیل پیچیدگی بیش از حد این عملیات و حساس بودن آن ، بهتر است که از یک تیم حرفه‌ای که سالهاست در حوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارد، مشاوره رایگان سئو دریافت کنید.

مشاوره سئو سایت چیست؟

یک وبسایت خوب، وبسایتی‌ست که بتواند علاوه بر درخشیدن در نتایج اول گوگل، به فروش عالی برسید. چرا که در حقیقت، هدف اصلی همه ما، فروش آنلاین و رسیدن به درآمد از طریق اینترنت است.

اگر ابتدای مسیر هستید که بهترین زمان همین حالاست که از مشاوره سئو تهران سایت برخوردار شوید. تیم تهران سایت در کنار شما خواهید بود تا شروع سئو را جدی بگیرید و با قدرت و طبق اصول و الگوریتم های گوگل پیش روید.

مشاور سئو کیست؟

مشاوره سئو وبسایت، یعنی نشان دادن راه درست برای بهینه‌سازی یک سایت. یک مشاور سئو با آنالیز سایت شما، راهکارهایی در راستای پیشرفت تقدیمتان خواهند کرد.
کسی که چندین سال تجربه سئو ، تولید محتوا و طراحی سایت را داشته و سایت‌هایی با کلمات کلیدی آسان، متوسط و سخت را به رتبه‎‌های نخست گوگل رسانده است را می‌توان مشاور حرفه‌ای سئو دانست.

یک مشاور سئو باید به سوالات زیر پاسخی مناسب دهد:

 • آیا نمونه کاری برای ارائه دارید؟ ارائه و بررسی نمونه کارهای قبلی
 • از او بخواهید افرادی را که قبلا برای آنها مشاوره سئو انجام داده را به شما معرفی کند.
 • فرآیند جلسات سئو به چه صورتی برگزار می‌شود؟
 • چه مدت زمانی طول می‌کشد تا نتیجه کارتان بطور چشمگیر دیده شود؟
 • از چه تکنیک و ابزاری برای سئو سایت استفاده می‌کند؟
 • آیا الگوریتم و قوانین گوگل را رعایت و پیاده سازی می‌کند؟
 • چه پیشنهاداتی روی کلمه کلیدی دارند؟
 • از حوزه کسب و کاری که می‌خواهند سئو سایتش را به عهده گیرند ‌چقدر اطلاعات دارند؟

 

بهترین مشاور سئو تهران

بهترین مشاور سئو تهران

چه کسانی به مشاوره سئو سایت احتیاج دارند؟

 • کسانی که ابتدای راهند و نیازمند استراتژی برای راه‌اندازی سایتشان هستند.
 • کسانی که می‌خواهند روی کلمه کلیدی سخت رتبه بالا کسب کنند.
 • کسانی که می‌خواهند افزایش ترافیک واقعی داشته باشند.
 • سایت‌هایی که می‌خواهند جایگاهشان در موتورهای جست و جو را بهبود ببخشند.
 • کسانی که در رنبه‌های نخست هستند و می‌خواهند جایگاهشان در موتورهای جست و جو را ثابت نگه دارند.

وظایف مشاوره سئو سایت چیست؟

از وظایف مشاور SEO سایت، مدیریت و پیاده‌سازی تمام مراحل پروژه که شامل (بازاریابی اینترنتی، تجزیه و تحلیل وب، استراتژی سئو ، ایجاد لینک و…) می‌باشد و همچنین راهنمایی تیم شما برای انجام درست کارها که به سئو سایت و افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو می‌انجامد.
همچنین با توافق می‌توانید مسئولیت بررسی و آنالیز سایت را هم به مشاور سئو بسپارید و سوالات مربوط به بهینه‌سازی سایت خود را قبل از برگزاری جلسه ارسال کنید تا در جلسه به تحلیل و پاسخگویی آنان نیز پرداخته شود.
هدف از مشاوره سئو بالا بردن اطلاعات صاحبان مشاغل می‌باشد که براحتی بتوانند تصمیم‌گیری کنند و بهترین راه را انتخاب کنند، اگر مشاور سئو بدرستی انتخاب نشود بجای افزایش رتبه شاهد تنزل رتبه خواهیم بود و یا اصلا تغییری در آن مشاهده نمی‌شود و یا ممکن است موقتی شاهد بهبود رتبه باشیم و یا اگر استراتژی خوبی انتخاب نشود ممکن است برای همیشه در لیست سیاه گوگل قرار گیرد.

مشاوره سئو

مشاوره سئو

آیا مشاوره رایگان سئو واقعا وجود دارد؟

متاسفانه نمیتوان گفت که مجموعه‌ها و یا افرادی که مشاوره سئو رایگان ارائه می‌دهند، چه مواردی را به شما میگویند و چه مواردی را نمیگویند. گاهی متاسفانه دیده شده که بسیاری از مشاورین سئو ، مشاوره تماما اشتباه به مشتریان خود داده‌اند که مشتری با اجرای آن به مشکل بر بخورد و همین امر باعث شود تا مجدد با آنها تماس بگیرند و پروژه را با قیمت بالاتری قبول کنند.

اما در یک کلمه ، میتوان گفت که بله ؛ مشاوره سئو رایگان وجود دارد اما تضمینی بابت اجرای صحیح اصول مشاوره و رعایت دقیق نکات سئو وجود ندارد.

مشاوره سئو شامل چه خدماتی می‌شود؟

خدمات سئو سایت شامل چهار بخش اصلی : استراتژی، تکنیکال، محتوا و لینک‌سازی می‌باشد.

 • مشاوره در زمینه طراحی سایت و سئو سایت
 • مشاوره در زمینه تولید محتوا (گرافیک، متن و …)
 • تکنیک‌ها و روش‌های سئو
 • انتخاب کلمات کلیدی مناسب ( تحلیل سختی کلمه، بررسی زمان حصول نتیجه در این کلمه، هزینه کیورد)
 • مشاوره در زمینه انتخاب هاستینگ پر سرعت با قطعی کمتر
 • استراتژی لینک ‌سازی داخلی
 • بررسی هزینه رسیدن به رتبه بالای گوگل
 • مشاوره در جهت برطرف کردن مشکلات سئو
 • مشاوره کامل جهت آنالیز سایت برای سئو سایت و افزایش بازدید و آنالیز سایت رقبا
 • مشاوره سئو در زمینه اجرای call to action
 • مشاوره سئو سایت در زمینه استفاده درست از شبکه‌های اجتماعی
 • پشتیبانی و برگزاری کلاس‌های آموزش سئو

 

مهارت‌های یک مشاوره سئو حرفه‌ای

سئو سایت چه بر عهده خودتان باشد چه مشاور سئو، باید شخص دارای یکسری مهارت و ویژگی‌های فردی باشد تا منجر به موفقیت در پروژه شود.

 • انتقاد پذیر باشد

فرمول استاندار و از پیش تعیین شده‌ای برای سئو وجود ندارد و seo هیچ دو طرحی مشابه هم نیست و عوامل زیادی در افزایش رتبه سایت موثر است، به همین دلیل ضروری است که یک متخصص سئو متفکر باشد و مشکلات احتمالی سایت را بررسی کند و با شرکت در تحقیقات رقبا متوجه راه حل رفع مشکل از طرف آن‌ها هم باشد.

 • برنامه‌ریزی و الویت‎‌بندی

یک متخصص و مشاور سئو باید درک کاملی از مراحل انجام کار داشته باشد و با الویت‌بندی، مدیریت زمان و انرژی بهترین نتایج را حاصل کند. بطور مثال فرایند بک لینک پیچیده و نیازمند زمان بیشتری است تا تولید محتوا و محتوا نباید در الویت‌ بالاتری سبت به بک لینک قرار گیرد.

 • محقق باشد

سئو هنری نیست که تنها یکبار آن‌را بیاموزید و همیشه بکار ببندید، قوانین و الگوریتم‌های گوگل مدام در حال تغییر هستند فرد سئوکار هم باید بطور مداوم در حال تحقیق و یادگیری باشد یکی از خصلت‌های مهم و کارآمد در این زمینه مهارت تحقیق در کلمه کلیدی است،
در انتخاب کلمه کلیدی مناسب باید دقیق باشید و آن‌را از همه زوایا بررسی کنید، یک مشاوره سئو باید کلمه کلیدی را به شما پیشنهاد دهد که هم تقاضا برای آن زیاد باشد و هم مرتبط به حوزه کاریتان باشد.

 • آنالیزگر باشد

سئو یک فرآیند گزارش محور است، پس یک متخصص و مشاور سئو باید مهارت تجزیه و تحلیل و تهیه گزارش را داشته باشد و اینگونه سبب موفقیت پروژه شود.

 • انعطاف‌پذیر بودن

ممکن است استراتژی مشاور سئو برای یک شرکت خوب بوده اما لزوما این باعث نمی‌شود برای شرکت دیگر و در حوزه آن کسب و کار هم خوشایند و کارآمد باشد یک مشاور سئو باید فرد منعطفی برای تغییر استراتژی خود باشد و این تغییر استراتژِی باعث کاهش سرعت روند کار نشود.

 • مدیر و تصمیم‌گیرنده

سئو سایت بطور مدام درحال تکمیل است و شما همیشه نمی‌توانید منتظر تشکیل جلسه و نظر خواهی افراد مختلف در این زمینه باشید. علاوه بر این گوگل مدام در حال تغییر روش‌های بررسی سایت‌ها می‌باشد به همین منظور اعمال تغیرات هم باید سریع اتفاق بیفتد،
پس مهم است که مشاوران سئو بتوانند سریع و درست تصمیم بگیرند. کسب این مهارت با داشتن دانش و آگاهی کافی از روند کار گوگل و بروز بودن دانش در این زمینه بدست می‌آید.

 • مهارت نوشتاری و تولید محتوا

در بهینه‌سازی، استراتژی موتورهای جست و جو یک فرآیند محتوا محور است، نوشتن و تولید محتوا خوب یک مهارت است. مشاور سئو باید بداند چه مطلبی مناسب کار شماست که هم گوگل و هم مخاطبان شما را جذب کند.

 • درک برنامه نویسی

اگر چه نیازی نیست یک مشاور سئو طراح وب هم باشد اما درک این فرآیند و آگاهی داشتن از مراحل طراحی وب و تگ‌های متا موجب پیشرفت در سئو سایت می‌شود.

 • متعهد بودن

الگوریتم‌ها و قوانین موتورهای جستجو مدام در حال تغییر است؛ پس یک مشاور سئو می‌باست همواره در حال یادگیری باشد. برای یک مشاور سئو کار نمی‌تواند چیزی باشد که فقط آن‌را انجام دهد و از آن عبور کند و همواره باید به فکر بهبود و بهینه‌سازی آن باشد.

مهمترین نکات در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات سئو

انتخاب یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو از بین این همه شرکتی که خود را متخصص این حوزه می‌دانند بنظر کار دشوار و گیج کننده‌ای می‌آید. اما با توجه و بررسی نکات و پرسش‌های زیر می‌توان انتخاب شایسته‌ای داشته باشیم :

سئو شامل چه بخش‌هایی از سایت می‌شود؟

سئو باید تمامی قسمت‌های سایت را پوشش دهد و شامل سئو داخلی و خارجی شود و هر کدام نیاز به نیروی متخصص خود دارند،پس اولویت با پیدا کردن شرکت‌هایی است که تک بعدی نباشد و بخش سئو تولید محتوا و بازاریابی محتوا را با هم پیش رود و نیازی به کار کردن با چندین شرکت همزمان نباشد.

هزینه ارائه خدمات بصورت تقریبی و واقعی چقدر است؟

اگر چه کارهای خدماتی قیمت دقیق و از پیش تعیین شده‌ای ندارند اما می‌توان با توجه به حوزه کسب و کار فرد، سختی کلمه کلیدی انتخابی، میزان ساعت کاری مورد نیاز برای سئو سایت، از شرکت ارائه دهنده خدمات سئو بخواهیم یک پیش فاکتور اولیه ارائه دهد.پس اگر شرکتی که برنامه ریزی دقیقی ندارد و می‌گوید در آخر کار هزینه را ارائه می‌دهد و یا شرکتی که بدون بررسی و تحلیل موارد سئو و تنها از رو تجربه قبلی خود، به شما لیست قیمتی ارائه می‌دهد ارزش همکاری ندارند.

شرط حصول نتیجه بر چه پایه‌ای است؟

از شرکت ارائه دهنده خدمات سئو بخواهید بطور دقیق راه‌ها و تکنیک‌های مورد استفاده‌اش در بالا آمدن سایت را به شما توضیح دهد، خیلی‌ها با استفاده از سئو کلاه سیاه و دیگر تکنیک‌های غیر اخلاقی سایت را برای مدتی در نتایج بالا نگه می‌دارند که موقتی است.
فقط به کلمه کلیدی تکیه نکنید از او بخواهید برای افزایش بازدید و ورودی واقعی و افزایش سرعت سایت و افزایش تعداد تماس و.. معیار‌های دقیقی در اختیارتون قرار دهد. برای سئو سایت معیارهایی وجود دارد که هر شرکتی می‌تواند آن‌را با مشتریان خود در میان بگذارد.

پشتیبانی و برگزاری جلسه انجام می‌شود؟

شرکت ارائه دهنده خدمات سئو باید در همان ابتدا تمامی توضیحات لازم و چالش‌های احتمالی را ارئه دهد و مسئله‌ای پوشیده نماند.همین‌طور جلسات هفتگی و ماهانه را با فرد متقاضی داشته باشد که ممکن است بصورت حضوری، آنلاین یا تلفنی باشد و بدین صورت در صدد رفع مشکلات احتمالی سایت و ارائه راهکار برای پیشرفت سایت باشد، شرکت‌هایی که از برگزاری جلسات طفره می‌روند مسئولیت‌پذیر و قابل اعتماد نیستند.

تحقیق در رابطه با مشتریان قبلی

به سایت شرکت ارائه دهنده خدمات سئو مراجعه کنید، لیستی از نمونه کارها و شرکت‌هایی که برای آن‌ها سئو انجام داده‌اند، دیده می‌شود با آن‌ها تماس بگیرید و درمورد کیفیت کار و نحوه‌ی پاسخگویشان بپرسید و این‌گونه اعتبار آن شرکت را بسنجید.
در روش دیگر تحقیق این است که چند کلمه کلیدی را در گوگل سرچ کنید و متوجه شوید که آیا لینک سایت آن شرکت در نتایج اولیه گوگل هست؟

بررسی چند شرکت

با چند شرکت صحبت کنید و مشاوره بگیرید و شرایط شرکت‌ها را از نظر بودجه و نوع کار تحویلیشان با هم بررسی و مقایسه کنید و در نهایت انتخاب کنید.

نتیجه‌گیری

با بررسی و رعایت نکات بالا می‌توانید شرکت مناسب برای سئو سایتتان را انتخاب کنید با انتخاب صحیح در این زمینه می‌توانید از صرف هزینه‌های اضافی در سئو سایت جلوگیری کنید.مجموعه تهران سایت با سابقه چندین ساله در زمینه سئو سایت و در اختیار داشتن تیم  مجرب و حرفه‌ای در این زمینه آماده پاسخگویی به نیاز کاربران است شما می‌تواید از طریق راه‌های موجود با ما در ارتباط باشد. 77711200-021📞