یکشنبه 21 آبان 1402 زمان خواندن : دقیقه الهه نوسرایی

سایت هوش مصنوعی فارسی
2.5/5 - (4 امتیاز)

هوش مصنوعی واژه‌ای بسیار آشنا برای تمامی کاربران فضای مجازی می‌باشد. امروزه با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، می‌توان درآمد‌های آنلاین و یا فعالیت‌های اینترنتی را بهبود بخشید و سرعت کار را بسیار بالا برد. در ابتدا بهتر است بدانید هوش مصنوعی چیست و تاریخچه آن را بدانید . بعد ادامه این مطلب را دنبال کنید. بسیاری از سایت های هوش مصنوعی ارائه شده، قابلیت استفاده برای کاربران ایرانی را ندارند و از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کنند. در این مطلب، انواع سایت های هوش مصنوعی فارسی را معرفی خواهیم کرد که فعالیت رایگان یا هزینه بری را دارا هستند. پیشنهاد می‌کنیم مقاله معرفی بهترین سایت هوش مصنوعی در سال 2023 را بخوانید تا با برترین سایت های هوش مصنوعی رایگان، هوش مصنوعی سخنگو، هوش مصنوعی برای طراحی سایت، سئو، تولید متن، عکس و فیلم، لوگو و … آشنا شوید.

بهترین سایت هوش مصنوعیCTA

کاربرد هوش مصنوعی در فعالیت‌ های مجازی

سایت‌های مختلف هوش مصنوعی، برای بهبود فعالیت‌های آنلاین انسان‌ها، مورد طراحی و استفاده قرار گرفته‌اند. بسیاری از این سایت‌ها، بدون دریافت هزینه و به صورت رایگان، در اختیار کاربران آنلاین قرار می‌گیرند و با فعالیتی مشخص و تعریف شده، قابل بهره‌گیری می‌باشند. سایت‌هایی به عنوان تولید محتوا، به کمک کاربران آنلاین آمده‌اند که امر تولید محتوای متنی و تصویری را مطابق با الگوریتم‌های گوگل تولید و ارائه می‌کنند. برخی از سایت های هوش مصنوعی، به عنوان ابزار تبدیل مورد استفاده قرار می‌گیرند، تبدیل عکس به متن و یا برعکس، می‌تواند بخشی از فعالیت‌های این سایت‌ها باشد.

امر تسهیل جستجو در فضای مجازی، با سایت‌های هوشمند جستجوگر امکان‌پذیر است. سایت هوش مصنوعی جستجوگر برای جستجوی انواع مطالب و مقالات موجود در فضای مجازی، تصاویر و حتی موسیقی و فیلم، در کمتر از یک دقیقه طراحی شده است. سرعت بالای فعالیت‌های آنلاین کاربران در راستای تحقق اهداف تعیین شده، به عنوان کاربرد اصلی سایت های هوش مصنوعی می‌باشد. برای انجام هر فعالیتی که در ارتباط با فضای مجازی می‌باشد، می‌توان از سایت‌های موردنظر استفاده نمود.

[درباره هوش مصنوعی المنتور وردپرس Elementor AI با آسان ترین روش نصب اطلاعات جامعی برای کمک به طراحی سایت وردپرس، سئو و تولید محتوا کسب کنید.]

سایت-هوش-مصنوعی-فارسی-رایگان

پشتیبانی هوش مصنوعی از زبان فارسی

زبان فارسی، یکی از هزاران زبان زنده دنیا می‌باشد که در طراحی انواع سایت و اپلیکیشن‌ها برای فارسی زبانان استفاده می‌شود. هوش مصنوعی نیز با قابلیت منحصر به فردی که دارد، امکان طراحی سایت‌های مختلفی را به زبان فارسی، فراهم کرده است. در جهان، بیشترین سایت های هوش مصنوعی، به زبان انگلیسی طراحی شده‌اند. لذا بیشتر کاربران ایرانی خواهان استفاده از زبان فارسی در استفاده از این سایت‌ها هستند. بنابراین ابزار‌های هوشمند مختلفی به زبان فارسی وجود دارند که می‌توانند با زبان فارسی، فعالیت لازم را برای کاربران فارسی زبان داشته باشند.

بیشتر بخوانید :
بهترین سایت هوش مصنوعی

10 سایت هوش مصنوعی فارسی رایگان و پولی

در ادامه مهمترین و محبوب‌ترین سایت های هوش مصنوعی که از زبان فارسی پشتیبانی می‌کنند، معرفی می‌گردد که هر یک بنابه اهداف خاص، دارای عملکرد و اجرای متفاوتی می‌باشند.

[درباره هوش مصنوعی المنتور وردپرس Elementor AI با آسان ترین روش نصب اطلاعات جامعی برای کمک به طراحی سایت وردپرس، سئو و تولید محتوا کسب کنید.]

 • سایت تبدیل نوشتار به گفتار (aipaa.ir)

برای تبدیل کردن انواع متنهای تصویری به ویس‌های صوتی، سایتی طراحی شده است که متن موردنظر را دریافت می‌کند و با بهره‌گیری از تن صدای آقا یا خانم، آن را به ویس تبدیل می‌کند. سایت‌های مختلفی از جمله Murf، Speechify و Lovo. Ai، به عنوان تبدیل‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرند اما پرکاربردترین سایت هوش مصنوعی در این زمینه aipaa.ir می‌باشد.

این سایت با فراهم کردن محیطی برای بیان سؤالات مختلف کاربران، امکان پاسخگویی را در نوع متنی ایجاد کرده است. این سایت با پشتیبانی از زبان فارسی، پاسخ‌های درست و اصولی را برای هر سؤال طبق سنجش خود، ارائه می‌کند. برای استفاده از این سایت، باید در سایت openai عضو شوید. سپس با موارد مختلفی از جمله پرسیدن سؤال، خلاصه‌سازی، ترجمه متون و… را انجام دهید.

 • هوش مصنوعی Divi AI

این سایت به عنوان یک سایت هوش مصنوعی تولید محتوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. تولید انواع متن، تصاویر و حتی افزونه‌های کاربردی برای طراحی سایت‌های وردپرسی با استفاده از این سایت امکان‌پذیر می‌شود.

 • هوش مصنوعی Midjourney

این سایت با بهره‌گیری از زبان فارسی، در تبدیل متون به تصاویر بسیار زیبا و باکیفیت، فعالیت دارد. لازم به ذکر است که برای استفاده از قابلیت منحصر به فرد این سایت، نیاز به پرداخت هزینه می‌باشد. برای ساخت عکس در کوتاه‌ترین زمان و رایگان هوش مصنوعی ساخت عکس را بشناسید.

 • سایت هوش مصنوعی Jasper

این سایت به عنوان جایگزین سایت Chat GPT، محبوبیت بسیاری در بین کاربران آنلاین دارد. امکان تولید محتوای متنی و تصویری بر پایه الگوریتم‌های سئو شده گوگل، از فعالیت‌های اصلی این سایت می‌باشد. همچنین قابلیت چت کردن را دارد که پاسخگوی مناسبی برای سؤالات مختلف کاربران می‌باشد. تبدیل متن به تصویر، از قابلیت‌های ویژه این سایت می‌باشد که به طور کلی، کار چندین سایت هوش مصنوعی را به صورت یکجا، انجام می‌دهد.

 • سایت هوش مصنوعی Breathhh

این ابزار به عنوان یک افزونه Google Chrome، روی گوگل کروم نصب می‌شود و مدیریت سایت‌های جستجو شونده را با کنترل کردن سابقه جستجو، انجام می‌دهد. به طور کلی بیان ساعات مورد استفاده از سایت‌های مختلف و… با این افزونه، می‌تواند در کنترل ساعات استفاده از جستجوگر گوگل، مؤثر باشد.

 • هوش مصنوعی Adobe firefly
بیشتر بخوانید :
هوش مصنوعی ساخت عکس❤️بهترین سایت هوش مصنوعی برای ساخت عکس

این سایت نیز یکی دیگر از سایت‌های پرکاربرد بر پایه هوش مصنوعی می‌باشد که تولید محتوا‌های متنی در نوع شعر، ادبی و… را با بالاترین سرعت به انجام می‌رساند.

 • هوش مصنوعی Google bard

این سایت تحت سلطه گوگل، می‌تواند محتوای متنی، تصویری و… را با بهترین کیفیت، در زمان کوتاه تولید نماید.

 • سایت AvalAi

این سایت، به عنوان ابزار پرسشی و مترجم، با زبان فارسی قابل استفاده می‌باشد. ارائه پاسخ‌های درست و اصولی در زمینه‌های مالی، فرهنگی و همچنین تولید محتوا، از فعالیت‌های اصلی این سایت می‌باشد. در صورتی که متن دریافت شده از هر سایت هوش مصنوعی، نیاز به تغییر زبان داشته باشد، می‌توان با این ابزار در قسمت مترجم، متن را به چندین زبان زنده دنیا، تبدیل کرد.

 • هوش مصنوعی Bingchat

این سایت با پشتیبانی از زبان فارسی، بهترین راهنما برای تولید محتوا می‌باشد. با در دست داشتن محتوای موردنظر، می‌توانید تصاویر مناسب با آن متن را، از این سایت درخواست کنید. همچنین ارائه پاسخ به سؤالات مختلف کاربران، از فعالیت‌های منحصر به فرد آن می‌باشد.

 • هوش مصنوعی Assembly AI

این سایت با بهره‌گیری از مبدل‌های تصویری به متن، قابلیت ارائه زیرنویس برای تصاویر و ویدئو‌ها را دارا است. فایل‌های ویدیویی در اختیار این سایت قرار می‌گیرند و بعد از بررسی توسط سایت هوش مصنوعی، متنی مطابق با دیالوگ‌های آن ویدئو، تولید می‌شود که از زبان فارسی نیز برای ارائه متون استفاده می‌کند.

ابزار هوش مصنوعی فارسی

ابزار های هوش مصنوعی برای تولید محتوای فارسی

تولید محتوای فارسی با هوش مصنوعی، باید با شناخت گرامر و دستورات اصلی زبان فارسی انجام شود. سایت‌هایی که حالت ترجمه را ارائه می‌کنند، نقص بسیار زیادی در دستور اصلی زبان فارسی دارند که بدون ایجاد تغییرات، نمی‌توان از محتوای تولید شده آن‌ها استفاده کرد. در ادامه کاربردی‌ترین ابزار‌های هوشمند برای تولید محتوا فارسی معرفی می‌گردد:

 • ابزار Rytr

این ابزار با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، از کاربر عنوان محتوا را دریافت می‌کند و محتوای متنی با رعایت دستور زبان فارسی تولید می‌کند. در برخی از مواقع، لازم است ویرایشاتی برای خروجی بهتر روی محتوای ارائه شده این ابزار، انجام بگیرد.

 • ابزار Shortly AI

برای تولید محتوای متنی وبلاگ و سایت‌ها، می‌توان از این ابزار کمک گرفت. دکمه‌ای با عنوان “برایم بنویس” در صفحه اصلی این ابزار، بعد از وارد کردن عنوان مطلب درخواستی و توضیحات کوتاه، کلیک می‌گردد تا متن مربوطه در اختیار کاربر قرار بگیرد.

 • ابزار copy.ai

این ابزار، تولید محتوا را به زبان‌های مختلفی انجام می‌دهد. لذا شما می‌توانید از این ابزار برای مقاله‌های وبلاگی با زبان متفاوت استفاده کنبد. استفاده از این ابزار، کاملاً رایگان می‌باشد.

بیشتر بخوانید :
ادیت ویدیو با هوش مصنوعی

سخن نهایی

در این مقاله، درصدد آشنایی شما با بهترین و محبوب‌ترین سایت‌های هوش مصنوعی فارسی بودیم که می‌توانند در روند فعالیتی آنلاین، تأثیر بسیار عالی داشته باشند. افزایش چشمگیر تعداد بالایی از سایت‌های هوش مصنوعی در آینده، الزام می‌کند تا کاربران آنلاین بکوشند به صورت همگام با پیشرفت هوش مصنوعی، حرکت نمایند. فراگیری کار با سایت‌های آنلاین هوش مصنوعی برای کاربران مبتدی تا حرفه‌ای، یک نیاز ویژه می‌باشد.

7 دیدگاه

Mostafa

تحقیق در مورد صنایع دستی

مشاهده نظر
  الهه نوسرایی

  سلام لطفا سوال خود را از طریق سایت های قرار داده شده در مقاله وارد شوید و بپرسید.

  مشاهده نظر
  الهه نوسرایی

  چت جی پی تی از زبان فارسی پشتیبانی میکنه … البته این سایت نیاز به *شکن و خرید شماره خارجی داره.. بنابراین پیشنهاد میکنم برای استفاده رایگان از سایت https://poe.com/ یا سایت GEMINI استفاده کنید.

  مشاهده نظر
علی

سلام خسته نباشید چنتا سایت هوش مصنوعی برای تصویر هم معرفی کنید.

مشاهده نظر
Mahshid Rangi

تفنگ

مشاهده نظر
کیارش

پرسپوليس

مشاهده نظر
کیارش

ایران

مشاهده نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *