|

تولید محتوا نتایج مارکتینگ بهتری را به دنبال دارد.برنامه های مدیریت محتوا برای هدایت بهتر ورودی ها ، دستیابی به مشارکت ، تعامل وآموزش و پرورش استفاده می شوند.

تهران سایت به اشخاص، سازمانها و شرکت ها کمک می کند تا برای بازاریابی محتوا برنامه ریزی ، آزمایش و بهینه سازی کنند تا منجر به فرصت های فروش شود. بازاریابی محتوا در هسته اصلی عمل تولید ورودی و هدایت است. ما به عنوان یک شریک استراتژی و اجرا برای مدیریت محتوا  برای شما عمل می کنیم.

محتوا سیستم خریدار B2B را بهبود می بخشد

محتوا در داستان خریدار B2B نقش اساسی دارد. ما برای تبدیل ، آموزش ، الهام بخشی ، و پرورش خریدار B2B محتوا ایجاد می کنیم. مشتریان ما باید در طی یک چرخه طولانی فروش، آموزش و الهام بگیرند.

 

خدمات مدیریت محتوا که کسب و کار شما را رشد می دهد

خدمات مدیریت محتوا تهران سایت به شما کمک می کند تا ترافیک وب سایت را در همه کانال های بازاریابی دیجیتال خود افزایش دهید. درک جامع ما از منظر دیجیتال به مشتریان کمک می کند تا مسیر حداقل مقاومت را برای مشتریان خود در نظر بگیرند و درگیری و تکمیل اهداف را تسهیل کنیم.

استراتژی های مدیریت محتوا

تدوین و توسعه استراتژی مدیریت محتوای قوی ، جایی است که سایر شرکت ها هدف را شناسایی نکرده باشند. در حالی که شرکت های دیگر تمایل دارند دریای بی پایان از محتوای کوتاه و ضعیف را منتشر کنند ، تهران سایت یک برنامه بازاریابی محتوای سفارشی را که بر اساس کلمات کلیدی ، رقیب ها و تحقیقات صنعت ساخته شده است ، تهیه می کند.

توسعه محتوا

وقتی برنامه خود را توسعه دادیم و یک استراتژی ایجاد کردیم ، وقت آن است که این استراتژی را عملی کنیم. تهران سایت یک تیم کامل از استراتژیست ها و نویسندگان حرفه ای مطالب را شامل می شود .

 

 

توزیع و انتشار محتوا

تهران سایت همچنین یک آژانس توسعه وب با خدمات کامل است ، بنابراین می توانیم محتوای شما را بدون توجه به CMS که در آن ساخته شده منتشر کنیم. بعلاوه ، سرویس های بی نظیر SEM ما مانند SEO و PPC وقتی زمان فرا رسیدن تبلیغ و پخش مطالب شما می رسد ، بسیار به ما کمک می کنند.

چگونه شرکت من در بازار برجسته باقی می ماند؟

یک کلمه: محتوا. هرچه محتوای با کیفیت تر در وب سایت شما بیشتر باشد ، شرکت شما در موتورهای جستجو برجسته تر  و با رتبه بهتر خواهد بود. هرچه محتوای بیشتر در سیستم عامل شبکه های اجتماعی بیشتر باشد ، احتمالاً شرکت شما به عنوان یک رهبر فکر دیده شود. هرچه محتوای بیشتری برای برگه ها و راهنماهای سفید استفاده شود ، شرکت شما در پرورش ورودی و هدایت مخاطب منجر به فروش موثرتری خواهد شد. وقتی صحبت از برندسازی می شود ، بازاریابی با محتوای B2B همه چیز است.

 

 

راز بازاریابی محتوا B2B؟ 25٪ از تخصص خود را به صورت رایگان اختصاص دهید.

روزهایی که فقط صرف تبلیغ شرکت B2b خود می کردید، گذشته است. برای تولید هدایت بازاریابی دیجیتال ، شرکت شما باید محتوای تخصصی شرکت را تبلیغ کند. بازدید کنندگان وب سایت نمی خواهند بشنوند که شرکت شما چقدر عالی است ، آنها می خواهند مطالب مرتبط با موضوع خاص تجاری خود را بخوانند. با تبلیغ از طریق تولید محتوای مفید و موثر ، احتمال بیشتری وجود دارد که مخاطب یک چشم انداز، ارزش شرکت شما را بفهمد و به یک مشتری تبدیل شود. محتوای خوب و آموزشی به افزایش هدایت بازاریابی داخلی کمک می کند. به عنوان یک شرکت پیشرو در بازاریابی محتوا B2B ، محتوا ایجاد می کنیم و در کانال های بازاریابی مناسب منتشر می کنیم تا منجر به بازاریابی ورودی ایده آل برای شرکت شما شود.

 

سایت به عنوان یک مرکز منابع

با هر برنامه بازاریابی محتوای B2B ، وب سایت به طور مداوم با مطالب جدید به روز می شود. مهم است که شریک بازاریابی محتوا که شما انتخاب می کنید ، وب سایت شما را طراحی کند. با مشتری ، ما از طراحی وب سایت به سوی بازاریابی محتوا حرکت می کنیم و از ایجاد یکپارچه و ادغام پست های وبلاگ ، اینفوگرافیک ها ، برگه های سفید و غیره  اطمینان حاصل می کنیم.    محتوای خروجی و مدیریت محتوا وب سایت شما را به یک مرکز منابع زنده  و به روز برای مشتریان آینده و فعلی تبدیل می کند.

محتوای اصلی

بسیاری از شرکت ها به عنوان آژانس های مدیریت محتوا عمل می کنند اما در اصل آنها برای بسیاری از شرکت ها از همان محتوا استفاده می کنند – چگونه این امر به تمایز شرکت شما و به عنوان ابزاری برای نام تجاری B2B کمک می کند؟ هنگام کار با تهران سایت در یک برنامه بازاریابی ورودی ، محتوای اصلی فقط برای شرکت شما ایجاد و به بازار عرضه می شود. در حقیقت ، تهران سایت فقط به عنوان آژانس بازاریابی محتوای B2B برای یک شرکت در هر صنعت ، هدف ویژه ، منطقه یا بازار هدف فعالیت می کند.

محتوای با کیفیت که با بازار هدف شما طنین انداز می شود.

در تهران سایت ، ما محتوای رهبری فکری اصلی و قانع کننده را ایجاد می کنیم که نیازهای مشتری های آینده شما را تأمین می کند. اما این فقط اولین قدم است. ما در تقویت محتوای شرکت شما از طریق یک ترکیب مناسب که ایده آل مخاطبان شما باشد ، دقت می کنیم. اگر چه که آیا از طریق وبلاگ ، خبرنامه ایمیل ، تبادل وبلاگ ، پادکست ها ، فهرست های مقاله ها ، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر – محتوای شما در آنها قرار دارد وقتی که مشتری به آن احتیاج دارد .

 

مدیریت محتوا بسیاری از تاکتیک های بازاریابی را در بر می گیرد. برای به کارگیری تاکتیک به طور مؤثر ، تهران سایت استراتژی های طولانی مدت بازاریابی دیجیتال B2B را ایجاد می کند که ترکیبی از وبلاگ نویسی ، رسانه های اجتماعی ، اینفوگرافیک ، سئو و موارد دیگر را پیاده سازی می کند

بهترین محتوای جهان بدون مخاطب بی ارزش است

در مدیریت محتوا سرمایه گذاری کنید که بیشتر درآمد زایی کنید. تهران سایت خدمات مدیریت محتوا با جزئیات متناسب را ارائه می دهد.

استراتژی های مدیریت محتوایی ما که فراتر از ایجاد لینک است – ما فراتر از انتظارات شما و با هزینه مقرون به صرفه پیش می رویم. روش هایی که استفاده می کنیم برای افزایش تولید ورودی موثر و اثبات شده است. شما می توانید بسته های بازاریابی محتوای آماده شده ما را انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خاص یا مناطقی که می خواهید روی آنها تمرکز کنید صحبت کنید.

 

بسته های مدیریت محتوا

 

هر بسته دارای خدمات و ابزارهای اساسی از جمله:

 

تیمی متشکل از متخصصان واجد شرایط در ایجاد استراتژی محتوا ، حق کپی ، طراحی گرافیک ، محتوای ویدئویی ، سئو ، دسترسی به وب سایت و بازاریابی رسانه های اجتماعی می باشد.

دارایی ها و عناصر منحصر به فرد محتوا.

استراتژی های بازاریابی متمرکز شده که هدف اصلی افزایش ورودی وب سایت شماست.

هوش رقبا و پیش بینی سهم بازار

تجزیه و تحلیل محتوا

شما می توانید یک برنامه حرفه ای را انتخاب کنید که در آن می توانیم با یک روش دستیابی تهاجمی مدیریت محتوا یا یک برنامه ریزی حرفه ای برای رسیدن به سهم بازار بیشتر و پرچمدار شدن در کسب کارتان کمک کنیم.

استراتژی های مدیریت محتوا

مدیریت محتوا به خودی خود یک استراتژی بازاریابی مؤثر است. استراتژی های موثر برای مدیریت محتوا نه تنها بازدید کنندگان و هدایت کنندگان را افزایش می دهد بلکه برند شما را نیز نمایان میکند و اعتبار خود را از طریق محتوای مربوطه افزایش می دهد. اگر به درستی انجام شود ، مطالبی مانند بلاگ ها ، اینفوگرافی ها و مطالب اصلاح شده می توانند یک جریان مداوم از مسیرهای تازه به فروش ارائه دهند.

 

روشهای متفاوتی برای بازاریابی محتوا وجود دارد ، از جمله  لینک سازی و بدست آوردن لینک ، بهینه سازی محتوا و هوش رقبا.

محتوای با کیفیت بالا

تولید محتوای با کیفیت بالا از طریق وبلاگ شرکت. ما یک وبلاگ را برای شما تنظیم خواهیم کرد و پست های بهینه شده وبلاگ SEO و اشتراک گذاری اجتماعی را تولید می کند که اهداف بازاریابی شرکت شما را منعکس می کند.

جذب محتوا

طراحی محتوا و گرافیک های جذاب. تیم ما از طراحان گرافیک و تولیدکنندگان ویدیو با محتوا بسیار جذاب ایجاد می کنند که می توانند به عنوان محتوا مستقل و دارای سهم بالای اشتراک باشند.

تجزیه و تحلیل جامع

نظارت بر رسیدن به محتوا. از طریق رسانه های اجتماعی ، انجمن های آنلاین یا سیستم عامل های وبلاگ نویسی ، ما بر بازاریابی محتوای شما نظارت خواهیم کرد.

 

کادر کادر تأثیر مدیریت محتوا بر حضور شما در تجارت الکترونیک

همانطور که گفتیم ، مدیریت محتوا فقط مربوط به تولید ورودی نیست. یک استراتژی موثر برای مدیریت و بازاریابی محتوا می تواند وب سایت شما را به سطح سایت معتبر سوق دهد. برای انجام این کار ، استراتژی مورد نیاز برای به کارگیری نه تنها باید باعث بهبود ترافیک وب سایت ها و یا رتبه بندی گوگل شود بلکه باید بتواند مخاطبان گسترده تری را برای وب سایت شما فراهم کند.

 

این دستیابی بهینه حتی فراتر از ماندگاری مورد انتظار محتوا است. پیوندها ، به ویژه پیوندهای پشتیبان قدرت قوی و سیگنالهای رتبه بندی گوگل هستند. این البته ، با ایجاد مطالب با قابلیت لینک پذیری و اشتراک گذاری بالا مانند اینفوگرافیک ، کتابهای الکترونیکی و راهنماهای استفاده، شروع می شود.

 

بزرگ نمایی توسط شبکه های اجتماعی

مدیریت محتوا توسط رسانه های اجتماعی قدرتمندتر می شود. بسیاری از برند های بزرگ در حال حاضر رسانه های اجتماعی را برای دستیابی به طیف گسترده ای از اطلاعات جمعیتی دارند. اکنون واقعیت به معادله اضافه شده است. برندهایی که در مدیریت محتوا عقب مانده اند فرصتهای زیادی برای کسب مشتری از دست می دهند.

 

یک محتوای واحد می تواند یک شبه محبوبیت پیدا کند. و از آنجا که محتوای شما برند خوبی دارد ، می تواند به ایجاد یک هویت محکم برای وب سایت شما و گسنرش برند شما کمک کند. این انفجار آگاهی و اطلاع رسانی از برند معمولاً به سرعت اتفاق نمی افتد ، اما برای اینکه این امکان را برای نام تجاری شما فراهم آورد ، به یک استراتژی بازاریابی با محتوای محکم و تیمی نیاز دارید که بتواند در هر مرحله از راه به شما کمک کند.

 

اهمیت کار با یک سرویس مدیریت محتوا

مدیریت محتوا ، درست مانند هر استراتژی بازاریابی دیگر ، یک فرایند مداوم است. پیشروی و نظارت زیادی لازم است ، لازم به ذکر نیست که عوامل مختلفی وجود دارد که بر موفقیت یک استراتژی بازاریابی محتوا تأثیر می گذارد. SEO ، ایجاد لینک ، بدست اوردن لینک اشتراک گذاری، تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، هوش رقبا و تجزیه و تحلیل داده ها وجود دارد. این کار بسیار زیادی است و اگر تازه وارد بازاریابی دیجیتال شوید ، می توانید بسیاری از موارد را از دست بدهید و نادیده بگیرید.

 

خدمات مدیریت محتوا تهران سایت می تواند کارشناسان مورد نیاز را برای شما فراهم کند تا روی هر جنبه از بازاریابی محتوا خود از ایجاد محتوا تا تجزیه و تحلیل محتوا تمرکز کنید. تیم متخصصین ما در زمینه های خود بسیار باتجربه هستند. آنها موفقیت هر مشتری را جدی می گیرند و با احساس تعلق به سیستم کار می کنند.

تماس با ما

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ما همیشه در کنارتان هستیم ، 24 ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته
تهران ، فلکه سوم تهرانپارس ، ساختمان پزشکان ، طبقه دوم، واحد 25