خدمات تولید محتوا و نگهداری سایت

5/5 - (1 امتیاز)

اهداف اصلی تولید محتوا

امروزه با توجه به پیشرفت دنیای دیجیتال، اکثر برندها برای مطرح کردن نام خود در بین رقبا از جدیدترین شیوه‌های تبلیغاتی چون بازاریابی محتوا استفاده می‌کنند. بازاریابی محتوا شامل سه مرحله: استراتژی محتوا، تولید محتوا و انتشار محتوا می‌باشد. در این بین تولید محتوای باکیفیت از ارزش بالایی  برخوردار است.. برای آشنایی با اصول تولید محتوا می‌توانید مقاله‌ای که در این زمینه تهیه شده است را مطالعه کنید.

خواب راحت!

افزایش رضایت‌مندی مشتریان

افزایش میزان فروش

افزایش بازدید سایت

هزینه تولید محتوا و نگهداری سایت

BASIC AGGRESSIVE MARKET LEADER
تعداد محتوا 4 6 10
مدیریت پروژه آنلاین
کارشناس محتوا اختصاصی
بررسی هفتگی امنیت سایت
بک آپ هفتگی سایت در سرور امن
پشتیبانی فوری در زمان هک شدن
استراتژی تولید محتوا
اینفوگرافیک
بررسی و تحلیل رقبا
طرح گرافیکی اختصاصی 4 8
تضمین سئو محتوا
آنالیز UX
اصلاح UX 8 ساعت در ماه 12 ساعت در ماه
به روز رسانی سایت
مشاوره آنلاین 3 ساعت در ماه 5 ساعت در ماه 8 ساعت در ماه
خدمات SSL و مسائل مربوط به سرور
هزینه ماهیانه (تومان) 3,900,000 6,900,000 9,700,000

استراتژی های تولید محتوا

تدوین و توسعه استراتژی، مدیریت و تولید محتوای قوی، موجب پیشرفت شما درحوزه‌ی کاریتان می‌شود. در حالی که شرکت‌های دیگر تمایل دارند دریای بی پایانی از محتواهای کوتاه و ضعیف را منتشر کنند، تهران سایت یک برنامه بازاریابی و تولید محتوای سفارشی را که بر اساس: کلمات کلیدی، مناسب با حرفه شما، آنالیز رقبا و تحقیقات صنعت فعالیتتان می‌باشد را تهیه می‌کند.

وقتی برنامه خود را توسعه دادیم و یک استراتژی ایجاد کردیم، وقت آن است که این استراتژی را عملی کنیم. تهران سایت یک تیم کامل از استراتژیست‌ها و نویسندگان حرفه‌ایی در زمینه‌ی تولید محتوا و سئو سایت دارد.

مدیریت و تولید محتوا به خودی خود یک استراتژی بازاریابی مؤثر است که نه تنها بازدیدکنندگان و هدایت کنندگان را افزایش می‌دهد بلکه برند شما را نیز نمایان می‌کند و اعتبار خود را از طریق محتوای مربوطه افزایش می‌دهد.

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی از پرکاربردترین انواع تولید محتواست. با استفاده از تولید محتوای متنی می‌توانید موجب سئو بخش‌های مختلف وب‌سایت شوید.

در گام اول شما باید نیاز مخاطب را شناسایی کنید و سپس با زبانی قابل فهم برای تمامی اقشار بصورت جذاب و کاربرپسند شروع به نوشتن کنید.

در گام دوم سئو کردن محتوای متنی که نوشته‌اید برای موتورهای جستجوی گوگل می‌باشد  تا محتوا در صدر نتایج قرار گیرد و به مخاطبان بیشتری نمایش داده شود.

در گام سوم  می‌توانید با قرار دادن خدمات برندتان، صفحات وب‌سایت را منحصر بفرد و مخصوص خود کنید. همچنین اطلاعات وب‌سایت باید از منابع معتبر باشد.

در این مرحله نوبت انتشار محتوا در سایت‌های دیگر و بک لینک گرفتن از سایت‌های خارجی برای دیده شدن بیشتر است. همچنین می‌توانید از تکنیک انتشار رپورتاز نیز استفاده کنید.

تولید محتوا

تولید محتوای صوتی

در دنیای امروز با توجه به سبک زندگی بشر و اینکه افراد بیشتر وقت خود را مشغول انجام فعالیت‌های گوناگون هستند، زمان کمتری برای مطالعه دارند. از این‌رو استفاده از فایل‌های صوتی را ترجیح می‌دهند. بنابراین یکی از راه‌های موثر در بازاریابی از طریق محتوا، قرار دادن فایل‌های صوتی (پادکست) در محتوا می‌باشد.
بطور مثال زمانی‌که افراد در راه رفتن به جایی هستند یا در ترافیک مسیری قرار دارند، بیشتر ترجیح می‌دهند از پادکست‌ها استفاده کنند. پادکست‌ها اگر حاوی مطالب مفیدی باشد و بصورت جذاب بیان شود از ابزار مهم در جذب کاربران محسوب می‌شود. همچنین موجب افزایش ترافیک وب‌سایتتان نیز می‌شود.

تولید محتوای تصویری

وجود تصاویر مفید و کاربرپسند موجب جذب هرچه بیشتر برخی از کاربران به محتوا می‌شود. برای این دسته از افراد اقدام به تولید محتوای گرافیکی می‌کنیم که علاوه بر چشم‌نواز بودن، پاسخ‌گوی نیازهای کاربر نیز باشد. محتوای تصویری می‌تواند شامل نمودار، آمار و ارقام و یا ایجاد یک پست و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی باشد.
همچنین طبق منابع موجود اثبات شده است، انتقال یادگیری مطالب آموزشی از طریق تصاویر که به آن اینفوگرافیک می‌گوید چند برابر بیشتر از محتوای متنی است. به ‌همین خاطر تولید محتوای تصویری موجب جذب بیشتر مخاطبان به وب‌سایت شما و در نتیجه موجب رونق بخشی به کسب و کارتان می‌شود.

تولید محتوای ویدئویی

از دیگر عوامل جذب کاربر به صفحه قرار دادن یک فایل ویدئویی در محتوا می‌باشد. اگر ویدئو شما ارگانیگ باشد و حاوی اطلاعات مفید باشد و بصورت جذاب تهیه شود، موجب می‌شود کاربران تا انتهای ویدئو در صفحه شما باقی بماند و از این‌رو مدت زمان حضور کاربر در صفحه افزایش می‌یابد که این خود یک امتیاز سئو محسوب می‌شود.

همچنین اگر کاربران از محتوای ویدئویی شما خوششان بیاید آن‌را به اشتراک می‌گذارند و موجب هر چه بیشتر دیده شدن برندتان می‌شوند. یکی از اقدامات مهم و تاثیرگذار در خدمات تولید محتوا، تهیه ویدئوهای مرتبط به کسب و کارتان و قرار دادن آن‌ها در وب‌سایت می‌باشد.

  • شناخت نیاز کاربر
  • استفاده از ابزارها، متن و افراد مناسب برای ضبط ویدئوی جذاب و مفید
  • انتشار ویدئو و اشتراک‌گذاری آن برای بازدید بیشتر

مجله الکترونیکی

امروزه مجلات الکترونیک از محبوبیت زیادی بین افراد برخوردار شده‌اند. در یک مجله‌ی الکترونیکی می‌توانید مجموعه‌ای یکپارچه از متن، صوت، تصویر و ویدئو را یکجا و بصورت منسجم با هم داشته باشید. یکی از عواملی که امروزه در مطرح کردن برند موثر است، تولید محتوا بصورت الکترونیکی می‌باشد.

اهمیت تولید محتوا

تولید محتوا با کیفیت موجب می‌شود تا کاربران و مخاطبان با صاحبین برند و یا سایت‌ها و فضای کسب و کار آن‌ها آشنا شوند. خدمات تولید محتوا اگر بصورت باکیفیت و اصولی انجام شود نتایج مارکتینگ بهتری را به دنبال خواهد داشت.
یک محتوای باکیفیت می‌تواند یک شبه محبوبیت پیدا کند. همچنین می‌تواند یک هویت محکم برای وب سایت شما باشد و موجب گسترش برند شما شود.
این انفجار آگاهی و اطلاع‌رسانی از برند معمولاً به سرعت اتفاق نمی‌افتد، شما می‌توانید به وسیله‌ی تولید محتوای اصولی و با استفاده از یک استراتژی بازاریابی محتوا روند انجام این امر را سرعت ببخشید.
مجموعه تهران سایت با سابیش از 18 سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی خدمات تولید محتوا، طراحی و سئو سایت به صورت حرفه‌ای در کنار شما عزیزان است. تهران سایت به اشخاص و سازمان‌ها کمک می‌کند تا برای بازاریابی محتوا برنامه‌ریزی، آزمایش و بهینه‌سازی کنند تا منجر به فرصت‌های فروش بیشتری شود.

خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا

یکی از خدمات تهران سایت طراحی و تولید محتوا با گرافیک‎های جذاب و کاربرپسند است. تیم ما با استفاده از طراحان گرافیک و تولیدکنندگان ویدیو اقدام به تولید محتوا بسیار جذاب می‌کند، که می‌تواند به عنوان محتوای ارزشمند به اشتراک گذاشته شود.
خدمات تولید محتوا تهران سایت به شما کمک می‌کند تا ترافیک وب سایتتان در تمام کانال‌های بازاریابی دیجیتال افزایش یابد. مجموعه اقدامات تهران سایت و درک آن از دنیای دیجیتال به مشتریان کمک می‌کند تا مسیر رسیدن به اهداف سریع‌تر طی شود.

سفارش تولید محتوا

سفارش و خدمات تولید محتوا به راحتی انجام می‌پذیرد. شما در یک مدت زمان کوتاه می‌توانید محتوای خود را سفارش دهید و تحویل بگیرید. اما مسئله‌ای که در این زمینه بسیار اهمیت دارد این است که شما محتوای سایت خود را به چه تیمی سفارش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهید.
اگر شما هم مایل هستید که محتوای خود را با تمام اصول و قواعد به پیش ببرید باید با یک تیم حرفه‌ای همراه شوید.
در فرآیند خدمات تولید محتوا، تهران سایت کارشناسان مجرب خود در زمینه‌ی بازاریابی و تجزیه و تحلیل محتوا را در اختیار شما می‌گذارد تا از راهنمایی آنان بهره‌مند شوید. همچنین موفقیت هر مشتری را جدی می‌گیریم و با احساس تعلق به سیستم کار می‌کنیم.

برون سپاری تولید محتوا

برون سپاری درواقع به این معنا است که شما امور شرکت یا سایت خود را به منظور بهبود وضعیت آن‌ها به افراد یا یک تیم متخصص بسپارید.
برون سپاری و محول کردن امور خدمات تولید محتوا به دیگران معمولا به دلایلی مثل نداشتن مهارت لازم در انجام آن امور، یا نداشتن زمان و نیروی انسانی مناسب این امر انجام می‌پذیرد.
برای هدایت بازاریابی دیجیتال، شرکت شما باید محتوای تخصصی خود را تبلیغ کند. با تبلیغ از طریق ارائه خدمات تولید محتوای مفید و موثر ، احتمال بیشتری وجود دارد که مخاطب یک چشم انداز، ارزشمند از شرکت شما را بفهمد و به یک مشتری تبدیل شود.
خدمات تولید محتوا خوب و آموزشی به افزایش هدایت بازاریابی داخلی کمک می‌کند. تهران سایت به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات تولید محتوا، محتوا ایجاد می‌کند و در کانال های بازاریابی مناسب منتشر می‌کند تا منجر به بازاریابی و دریافت ورودی ایده‌آل برای شرکت شما شود.

قیمت خدمات تولید محتوا

بهترین محتوای جهان بدون مخاطب، بی ارزش است. در مدیریت و تولید محتوا مناسب سرمایه‌گذاری کنید تا درآمد بالاتری داشته باشید. تهران سایت خدمات تولید محتوا را با جزئیات متناسب ارائه می‌دهد.
ما در مجموعه تهران سایت، از روش‌هایی استفاده می‌کنیم که در افزایش ورودی موثر و اثبات شده است. شما می‌توانید بسته‌های بازاریابی محتوای آماده شده ما را انتخاب کنید و یا از طریق 77711200-021 با ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خاص که می‌خواهید روی آن‎‌ها تمرکز کنید صحبت کنید و از تعرفه و هزینه تولید مطلع شوید.
هر بسته دارای خدمات تولید محتوا و ابزارهای اساسی از جمله:

  • تیمی متشکل از متخصصان واجد شرایط در ایجاد استراتژی محتوا، حق کپی، طراحی گرافیک، محتوای ویدئویی، سئو، دسترسی به وب سایت و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی.
  • دارایی‌ها و عناصر منحصر به فرد محتوا
  • استراتژی‌های بازاریابی متمرکز شده که هدف اصلی افزایش ورودی وب سایت شماست.
  • بررسی هوش رقبا و پیش بینی سهم بازار