طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

به دلیل تسهیل در پاسخگویی تهران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

افراد زیادی روزانه، از اینترنت برای پاسخ به سوالات و مسائل حقوقی خود استفاده می‌کنند و به دنبال وکلا و مؤسسات حقوقی می‌گردند. طراحی سایت و داشتن یک وبسایت حقوقی بستر مناسبی را برای پاسخ به این سؤالات فراهم کرده و جزء پر بازدیدترین سایت‌ها می‌باشند.

داشتن یک سایت حقوقی، مزیت‌‎های بسیاری را برایتان به همراه دارد. برای مثال، باعث اعتبار بخشی بیشتر به مجموعه و کسب و کارتان می‌شود و در کنار حفظ موکلان قدیمی این امکان را ایجاد می‌کند که مخاطبان و مراجعان جدید بیشتری را با خود همراه کنید و به شما این امکان را می‌دهد، تا کیفیت اطلاع رسانی به موکلان خود را در داخل یا خارج از کشور افزایش دهید.

امکانات و مزیت‌های وبسایت حقوقی

 •  معرفی و رزمه وکلا
 • افتخارات و موقعیت‌ها
 • دوره آموزش‌های حقوقی
 • رزرو و مشاوره آنلاین
 • پرداخت آنلاین
 • امکان پرسش و پاسخ آنلاین
 • طراحی سایت چند زبانه
 • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • بخش دعاوی کیفری
 • بخش دعاوی حقوقی
 • بخش دعاوی خانواده و…

6 نکته اصلی که موجب پیشرفت سایت حقوقی می‌شود!

 1. واقعیت این است که اغلب طراحان سایت‌های حقوقی، به دلیل جدیت مسائل حقوقی، وب‌سایت‌ها را کسل کننده و بی‌روح طراحی می‌کنند. این وب‌سایت‌ها، به سرعت کاربران را خسته می‌کند اما اگر بتوانیم در عین حفظ رسمیت سایت، از انیمیشن و رنگها هم بهره ببریم، بازدیدهای سایت افزایش میابد.
 2. افزودن لینک شبکه‌های اجتماعی به سایت، موجب می‌شود تا کاربران مجموعه شما را به عنوان یک سایت به روز و مدرن بشناسند. علاوه‌براین، اینکار موجب می‌شود تا اعتماد کاربران به سایت شما جلب شود و پرونده‌های بیشتریبه شما سپرده می‌شود.
 3. سایت شما، دفترکار شماست و اغلب کاربران سایت، ترجیح می‌دهند که با شرکت‌های حرفه‌ای تعامل داشته باشند، بنابراین نباید سایت خود را با قالب‌های آماده بسازید. شاید هزینه‌ی این قالب‌ها، کمتر از طراحی یک سایت و یا یک قالب طراحی شده باشد، اما این قالب‌ها سایت شما را غیرحرفه‌ای نشان می‌دهند.
 4. اضافه کردن بخش نظرات به سایت، در جذب کاربران تاثیر بسیاری دارد؛ نه به این دلیل که مثبت و منفی بودن نظرات کاربران ماهیت شما و سایتتان را مشخص می‌کند، بلکه به این دلیل که به آنها پیام ارزشمندی را منتقل می‌کند. به عبارت دیگر، این پیام را به آنها می‌دهد که نظرشان برایتان مهم است و به آنها اهمیت می‌دهید.
 5. navigation صفحه‌ی اصلی سایت را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام لینک‌ها درست‌ هستند. پاسخ به پرسش “آیا از صفحه‌ی اصلی سایت شما به تمامی صفحات و بخش‌های مهم سایت لینک وجود دارد؟ “در تعیین استراتژی سایت، تاثیر بسیاری دارد چراکه اگر پاسخ خیر بود، باید هرچه سریعتر یک لینک از آن بخش مهم، به صفحه‌ی اصلی ایجادکنید.
 6. در سایت، بیوگرافیمجموعه و وکلا را قرار دهید. با انجام این کار، کاربران شما را به درستی خواهند شناخت و اغلب پس از ایجاد شناخت، اطمینان شکل خواهد گرفت و کاربران با شما و برندتان، ارتباط برقرار خواهند کرد. درنتیجه، به روز بودن و دادن اطلاعات در مورد شرکت و برند شما، سابقه‌ی شما و مدارکی که کسب کرده‌اید، میتواند بر جذب کاربران جدیدتأثیر گذار باشد.

نحوه قیمت‌ گذاری طراحی سایت حقوقی

همانطور که قبلاً هم گفته شد قیمت طراحی سایت کاملاًبه قالب و برنامه نویسی آن بستگی دارد، مثلاً اینکه شما سایتی با قالب آماده بخواهید یا بخواید سایتی با ورد پرس یا DNN یا… داشته باشید در قیمت دهی تفاوت زیادی دارد.

پیشنهاد ما به شما این است که برای اطلاع دقیق از تعرفه طراحی سایت به صفحه هزینه طراحی سایت با تهران سایت مراجعه کنید. با مشاوران ما تماس بگیرید و از امکان مشاوره حضوری رایگان ما با تعیین وقت قبلی بهره‌مند شوید.

چند نمونه طراحی سایت حقوقی ببینید و ایده بگیرید

شرکت تهران سایت مفتخر است ؛ با بیش از 100 نمونه کار موفق در حوزه طراحی سایت حقوقی ، کنار شما باشد تا به درآمد عالی از طریق وبسایت خود برسید.

مشکلی در بارگذاری نمونه کار بوجود آمد. لطفا دقایقی دیگر امتحان کنید.

تیم تهران‌سایت در کنار شماست تا با خیالی آسوده در این مسیر گام بردارید

برای دریافت مشاوره رایگان ، فرم زیر را پر کرده و ثبت کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .