استراتژی سئوی موفق

دوشنبه 12 اردیبهشت 1401 زمان خواندن : محاسبه نشده تهران سایت

استراتژی سئوی موفق

استراتژی سئو سایت در تعیین مسیر سئو و گرفتن نتیجه در زمان کوتاه تر و اصولی بسیار تاثیر گذار است. استراتژی سئو موفق توسط متخصصان سئو انجام می‌شود. بدون شک افرادی که با سئو تنها آشنایی دارند نمی‌توانند استراتژی سئو موفق تدوین کنند که در نهایت منجر به بهبود رتبه‌ها و افزایش فروش شود. در این مقاله می‌خواهیم درباره اینکه چگونه برای وبسایت و برندسازی خود یک استراتژی بازاریابی جستجو بلند مدت داشته باشیم صحبت کنیم، در اینجا برخی از اقدامات استراتژیک ارائه شده است که به بازاریابان توصیه می‌کند تا از بهینه بودن جستجو آنلاین خود اطمینان حاصل کنند، پس با ما همراه باشید. یک چشم انداز دیجیتال دگرگون شده به این معنی است که بازاریابان باید ابتدا به جستجو فکر کنند. کریگ دانهام مدیر عامل پلتفرم سئوی سازمانی Deepcrawl، در کنفرانس اخیر مارتک گفت: حدوداً تعداد سه و نیم میلیارد جستجو رروزانه در گوگل انجام می‌شود. طبق تحقیقات Moz، میزان 84 درصد از مردم حداقل سه بار در روز از موتور جستجوی گوگل استفاده می‌کنند و حدود نیمی از جستجوهای دستیابی به محصول با گوگل شروع می‌شود. در حال حاضر روش آشنایی و دستیابی مصرف‌کنندگان به برندها در حال تغییر است و به سرعت این روند در حال پیشروی است.

برای انجام خدمات تدوین استراتژی سئو سایت با مشاوران سئو تهران سایت در ارتباط باشید. ما به شما مسیر سئو اصولی را می‌دهیم تا بتوانید با برنامه ریزی ماهیانه سئو سایت خود را بصورت حرفه ای انجام دهید. برای مشاهده خدمات سئو سایت تهران سایت کلیک کنید.

استراتژی تولید محتوای موفق

استراتژی تولید محتوای موفق

او افزود: «مصرف‌کنندگان در فضای اینترنت برای دستیابی به محصول مورد نظرشان سفر خود را با ابزاری آغاز می‌کنند که بسیاری از ما صدها بار در روز از آن استفاده می‌کنیم. بنابراین، در این فضا کسب درآمد با جستجو شروع می‌شود.»
مفهوم تحول دیجیتال، سالهاست که وجود داشته اما در پی تغییرات اجتماعی اخیر شکل آن کاملاً تغییر کرده است. دانهام می‌گوید فناوری‌های جدید و همه‌گیری 2020 منجر به تمرکز بیشتر بر نیاز به ایجاد تجربیات دیجیتالی بهینه برای مشتریان شده است.

سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت چیست؟ جهت کسب اطلاعات کامل درباره طراحی سایت و سفارش خدمات سئو سایت، تدوین استراتژی سئو، اجرای اصولی، کیورد ریسرچ و آنالیز سایت و مشاوره سئو کلیک نمایید یا با شماره 02177711200 تماس بگیرید.

استراتژی بهینه سازی جستجو

در فضای اینترنت وبسایت یک برند، اولین و ماندگارترین برداشتی است که مشتریان از برند یا سازمان شما خواهند داشت.

به تیمتان در مورد ضرورت جستجوی ارگانیک آموزش دهید

دانهام گفت: “پیشبرد یک وبسایت مسئولیتی مشترک است و به رهبری استراتژیک نیاز دارد.” اولین قدم این است که کمی زمان بگذارید و هم خودتان و هم تیمتان را آموزش دهید تا بتوانید به‌طور گسترده‌تری KPIهای ارگانیک را به عنوان اهدافی در سطح کسب و کار تبلیغ کنید.

او افزود: داده‌های بسیار خوبی در مورد تأثیر کارایی SEO به عنوان یک روش کم هزینه کسب درآمد در تجارت وجود دارد پس تولید محتوا در این بخش هائز اهمیت است. غیر از اشتراک‌گذاری ارتباطات گوگل در مورد اهمیت جستجو از منظر تجاری، بازاریابان می‌توانند به دنبال مطالعات معتبر برای اولویت‌بندی جستجو باشند. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا تأثیر ترافیک ارگانیک را به عنوان یک معیار کلیدی در کسب و کارتان ببینند.

یک کار گروه عملیات جستجوی متقابل ایجاد کنید

دانهام گفت: “عملکرد یک وب‌سایت نباید معیار سئو باشد، این عملکرد باید یک معیار تجاری موفق باشد.” اغلب سئو سایت به عنوان یک اولویت تجاری دیده نمی‌شود و این استراتژی اشتباه است. هرچه اعضای تیم شما بیشتر درگیر فرآیندهای جستجو باشند، تاثیر مثبت آن بیشتر برایتان نمایان خواهید شد، چون افراد از هر بخش فرصت‌های بیشتری برای مشارکت در افزایش دید آنلاین با استفاده از مجموعه مهارت‌های منحصر به فرد خود خواهند داشت.

دانهام می‌گوید: ما می‌دانیم که کسب‌وکارهایی که مایل و قادر به پیاده‌سازی این سیستم‌ها و شیوه‌های عملیات جستجوی سازمانی هستند مزیت رقابتی خواهند داشت و یک قدم جلوتر هستند.

استراتژی سئوی موفق

از اتوماسیون تست سئو استفاده کنید

برندهای زیادی برای ساده کردن روند کارشان به ابزارهای اتوماسیون روی آورنده‌اند. به گفته دانهام، این راه حل‌ها می‌توانند برای فعالیت‌های مرتبط با جستجو نیز استفاده شوند. دانهام گفت: اتوماسیون را می‌توان به خوبی در فرآیند توسعه وب جای داد. باید بدانید که این فناوری تا همین اواخر، وجود نداشت ولی در حال حاضر به فرآیندی کارآمد تبدیل شده است.

اکنون برندها به طیف گسترده‌ای از ابزارهای اتوماسیون برای ساده کردن فعالیت‌های مربوط به سئو دسترسی دارند. نکته کلیدی این است که شما باید راه حل‌هایی را انتخاب کنید که با اهداف برند شما همسو باشد و به شما کمک کند که روی این موضوع کنترل کامل داشته باشید. Bad Codeها موجب از بین رفتن ترافیک سایت و کاهش درآمد صفحات اصلی وبسایت‌ها می‎‌شود ولی با استفاده از مکانیسم‌های خطر می‌توان جلوی انتشار این کدها را گرفت.

کلام آخر

اگر برندها بتوانند با استفاده از این فرآیندهای داخلی، آموزش به تیم و ابزارهای خود در مورد بهینه‌سازی جستجوی ارگانیک ارتقاء یابند، در نتیجه شانس خود را برای دستیابی به موفقیت بلند مدت در چشم‌انداز دیجیتالی افزایش خواهند داد.

تهران سایت

چندسالی هست که در حوزه سئو و تولید محتوا فعالیت دارم و سعی دارم که هرآنچه یاد میگیرم ، به زبان ساده در اختیار کاربران تهران سایت قرار دهم.