هزینه سئو سایت

قیمت سئو سایت چگونه برآورد می‌شود؟ در ادامه با ما همراه باشید.

به ما امتیاز بدهید

هزینه سئو با توجه به اینکه قیمت سئو سایت سالانه متغییر است، یکی از دغدغه‌های افرادی است که خواهان گسترش کسب و کار خود از طریق سایت می‌باشند. Seo  مخفف اصطلاح Search Engine Optimizaton  است و به معنی بهینه سازی سایت برای کاربران و موتورهای جستجو است. سئو یک روش هدفمند برای مشاهده بیشتر سایت شما توسط تعداد مخاطبین بالا و گرفتن رتبه بالاتر سایت در نوار جستجو انواع مرورگرها می‌باشد.

بسیاری از صاحبین مشاغل خواستار آن هستند تا کاربر با سرچ کلمه کلیدی خدمات مربوط به حوزه کاریشان، صفحه وب‌سایت آنان را در رتبه نخست مشاهده و آن‌را انتخاب کند تا از این طریق بتوانند به کسب و کار خود رونق ببخشند. از این‌رو موضوع سئوسازی سایت برای صاحبین مشاغل بسیار اهمیت دارد و یکی از دغدغه‌های آنان هزینه سئو سایت می‌باشد. هزینه‌ سئو سایت بصورت ساعتی، ماهانه، پروژه‌ایی و عملکردی محاسبه می‌شود اما اینکه کدام مدل از این‌ها از قیمت مناسب‌تری برخوردار است؟ در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت. در خصوص کسب رتبه نخست کلمه کلیدی خواسته شده در موتورهای جستجو مانند گوگل، باید بگوئیم هیچ زمان دقیقی برای آن وجود ندارد و فاکتورهای مختلفی مانند قدرت دامنه و رقابت بر سر کلمات کلیدی و… بر این موضوع تاثیرگذار است، هر چه رقابت بیشتر فعالیت بیشتر و هزینه سئو هم بیشتر می‌شود.

سئو سایت

چه عواملی بر هزینه سئوی سایت تاثیر دارد؟

زمان و نتیجه مطلوب سئوی سایت، دانش و تخصص لازم سئو کار، روش‌های متنوع سئو کردن، در تعیین هزینه سئو بسیار موثر است و با توجه به نوسان مبلغ سئو کردن، قيمت خدمات سئو را با عدم ثبات مواجه کرده است. همین عدم ثبات قیمت سئو سازی وا می‌دارد افرادی که به دنبال تبلیغ و ترویج کسب و کار خود از طریق سایت در دنیای مجازی هستند، اطلاعات خود را درباره این امر بالا ببرند.

با توجه به این موارد، تعیین دقیق هزینه سئو یک کار دشوار و نشدنی است و در وهله اول شما باید با مراجعه سئو کار یا شرکت‌های سئوی سایت، از آن‌ها مشاوره‌ها و راهنمایی‌های لازم را درخواست نمایید. بعد از آن با سنجیدن مدت زمان انجام کار و نحوه سئو کردن سایت شما، همکاری دوطرفه ای با توافق دوجانبه شروع خواهد شد.

چند مورد مهم از چگونگی انجام سئو کردن که بر قیمت سئو وب سایت تاثیر خواهد گذاشت مواردی از جمله: سئو کردن ساعتی، ماهیانه، پروژه‌ای و عملکردی است.

انواع محاسبه هزینه سئو سایت

با توجه اهمیت زمان در هزینه سئو ما به موضوع سئو کردن سایت در زمان‌های مختلف خواهیم پرداخت:

 1. سئو ساعتی
 2. سئو ماهیانه
 3. سئو پروژه‌ای
 4. سئو عملکردی

سئو بصورت ساعتی

سئو ساعتی را معمولاً افراد سئو کار بصورت فری لنسری انجام می‌دهندو شرکت‌ها از این روش کمتر استفاده می‌کنند، این مدل بیشتر مناسب افرادی است که بصورت شخصی کار می‌کنند، بهینه‌سازی سایت بر اساس ساعتی هم کند‌تر انجام می‌شود و هم اینکه بر اساس تخصص و دانش فنی فرد سئوکار گران‌تر از حالت‌های دیگر محاسبه می‌شود.

مزایای سئو ساعتی

 •  در این روش میزان کار انجام شده مشخص است و از این طریق نقاط ضعف و قدرت متخصصین سئو شما واضح‌تر می‌باشد.
 • اگر پرداخت هزینه بصورت ساعتی باشد مدیریت بودجه راحت‌تر است و با کنترل میزان ساعت می‌توان از هزینه‌های اضافی سئو هم جلوگیری کرد.

معایب سئو ساعتی

 • نتیجه گیری دیرتر از حد معمول : اصولا سئو سایت بیش از 6 ماه زمان می‌برد تا ‌تغییرات در رتبه‌بندی بطور چشمگیر مشخص شود، ممکن است در پایان این مدت متوجه شویم ارزش این هزینه را نداشته است.
 • عدم وابستگی پرداخت هزینه و کسب نتیجه : در این روش به میزان ساعاتی که شخص یا شرکت کار‌های سئو سایت را بعهده دارد پرداختی صورت می‌گیرد و نه بر اساس نتیجه کار انجام شده، به همین دلیل اکثر افراد علاقه‌ای به استفاده از این روش ندارند.

نکته: سئو سازی سایت به صورت ساعتی مناسب افرادی است که خودشان می‌خواهند سایت خود را با کمک گرفتن از راهنمایی‌های یک سئو کار حرفه‌ای، سئو کنند.

قیمت سئو بصورت ماهانه

از این روش برای پروژه‌های طولانی مدت استفاده می‌کنند. قیمت پکیج سئو در این روش به طور تقریبی با مبلغ دو میلیون تومان تعیین می‌شود که البته با توجه به پروژ‌ه‌ای که قرار است برای شما سئو و بهینه‌سازی آن انجام شود مبلغ آن متغییر خواهد بود. در انتخاب این روش باید شرکتی که انجام خدمات سئو سایتتان را بعهده می‌گیرد از طرف شما شناخته شده باشد و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشد.

مزایای سئو ماهانه

 • در این روش با پرداخت هزینه به شرکت ارائه دهنده خدمات سئو، شرکت مربوطه مدیریت سئو سایت را بعهده می‌گیرد و نیازی به انجام فعالیتی از جانب شما برای رتبه‌گیری در موتور‌های جستجو نیست.
 • از مزایای این روش تعامل بیشتر بین مشتری و شرکت سئو کننده است و همین امر باعث هر چه بیشتر بهبود روند سئو سایت می‌شود.
 • قراردادها در این شیوه به صورت ماهیانه نوشته می‌شوند و از این نظر روند کار از انعطاف‌پذیری بالاتری نیز برخوردار است.
 • هزینه سئو کردن سایت و تعیین هزینه سئو در این روش مطلوب و مناسب بوده و شرکت‌هایی که انجام این مسئولیت را می‌پذیرند، با دادن اطمینان کامل به مشتری و عدم نیاز به پیگیری مداوم آن‌ها تعهد می‌دهند که کار را در زمان تعیین شده با بهترین نتیجه تحویل خواهند داد.

معایب سئو ماهانه

 • همانطور که قبلا گفته شد حداقل 6 ماه زمان لازم است تا پیشرفت سئو سایت و تغییر در رتبه مشاهده شود و اگر شرکتی که سئو سایت شما را بعهده دارد از پس کار برنیاید پول و زمان زیادی را هدر داده‌اید.
 • اکثر شرکت‌های سئوکار از شما می‌خواهند که قرارداد حداقل 6 ماهه با آن‌ها داشته باشید و این بدین معنی است اگر در بین کار نارضایتی از روند کار داشتید مجبور به ادامه همکاری تا پایان قرارداد باشید.

قیمت سئو سایت

سئو بصورت پروژه‌ای

در این روش، قیمت پروژه سئو را به طور مدت دار و پروژ‌ه‌ای محاسبه می‌کنند. تعرفه انجام سئو در این مورد به صورت کلی و حساب شده‌تر انجام می‌شود و طبق پروژ‌ه‌ای که انجام پذیرفته است. بیشتر شرکت‌های انجام خدمات سئو به صورت تخصصی این روش را انجام می‌دهند تا هم مشتری به نتیجه دلخواه برسد و هم اینکه سئوکاران مبلغ مورد نظر خود را دریافت نماید.

لیست قیمت سئو و تعرفه سئو سایت در این مورد معمولاً به این صورت است:

 • بیست و پنج میلیون تا سی میلیون تومان
 • سی میلیون تا چهل و پنج میلیون تومان
 • چهل و پنج میلیون تا شصت میلیون تومان
 • شصت میلیون تا هفتاد و پنج میلیون تومان

این موارد قیمت سئو و بهینه‌سازی سایت‌ها به صورت یک اصل ثابت و بدون تغییر نیست و بیان قیمت در این قسمت به این دلیل بوده که شما در جریان قیمت پروژه سئو باشید. وگرنه ممکن است این هزینه‌های پرداختی دارای تغییر از میزان کمتر تا بیشتر باشند. هستند نوع کسب و کارهایی که برای سئو سازی سایت خود و ارتقا بخشیدن رتبه خود در جستجوی مرورگرها و همچنین موفقیت در بازار رقبا حتی بیش از هفتاد و پنج میلیون مبلغ پرداخت می‌کنند.

نکته: اکثر شرکت‌ها از سئو به روش حرفه‌ای به جهت بهینه‌سازی سایت و ارتقابخشیدن به آن استفاده می‌کنند. افرادی که از این روش استفاده می‌کنند اطلاعات اولیه سئو را دارند و جهت اضافه کردن موارد بیشتر مانند: تحلیل سئو، بهینه‌سازی محتوا و پشتیبانی Off- page و لینک‌دهی و جهت ارتقاء و بهبود رتبه سایت این روش را بکار می‌گیرند.

مزایای سئو بصورت پروژه‌ایی

 • در این روش تمامی جوانب کار توسط سئوکار متخصص سنجیده می‌شود و بر این اساس قیمت نهایی و مدت زمانی که کار به نتیجه خواهد رسید مشخص می‌شود
 • تمام هزینه‌ها از ابتدا پروژه بصورت یکجا مشخص می‌شود و از این بابت نگرانی پرداخت‌های ماهیانه و ساعتی دیگر وجود ندارد.
 • در این روش از ابتدا مدت زمان به اتمام رسیدن کار و نتیجه نهایی پروژه از قبیل تعیین جایگاه کلمه کلیدی انتخابی مشخص می‌شود.

معایب سئو بصورت پروژه‌ایی

 • ممکن است بدلیل عدم اطلاعات کافی در مورد روند سئو سایت متوجه هزینه و مدت زمان انجام کار نشوید و چون نظارتی هم روی روند اجرای پروژه ندارید گران‌تر از واقیعت امر برایتان تمام شود.
 • در این روش همان ابتدا کار تمام موارد شامل (تاریخ اتمام کار، هزینه، عبارات کلیدی و…) در قرارداد ذکر می‌شود و در میانه راه اگر نیازمند تغییری باشد، لحاظ نمی‌شود در واقع این روش نسبت به روش‌های دیگر انعطاف‌پذیری ندارد.

قیمت سئو بر اساس عملکرد

قیمت خدمات سئو در روش‌های قبلی ممکن است چنان به مزاج مشتری خوشش نیاید و یا حاصل کار چندان برای او خوشایند نباشد؛ در این شیوه جدید سئو سازی سایت سعی شده است که رضایت مشتری بیشتر در نظر گرفته شود و تا زمانی که عملکرد سئوساز به سرانجام مطلوب نرسد، هزینه‌ای از مشتری دریافت نمی‌گردد.

در این روش پرداخت هزینه همزمان با حصول نتیجه همراه است. برای شرکت‌هایی که کمبود بودجه و زمان دارند این روش مناسب است، اما اگر در صنف کاری و کلمات کلیدی خود درگیر بازار رقابتی شدیدی هستید، شرکت‌های سئو کننده تمایلی به اینکه بدون دریافت هزینه سایتتان را بهینه کنند نشان نمی‌دهند.

مزایای سئو عملکردی

 • در این روش اگر نتیجه نهایی حاصل شود و رتبه سایت بالا بیاد هزینه‌ پرداخت خواهید کرد. در نتیجه ریسک سرمایه‌گذاری رو شرکت‌های ارائه‌کننده کاهش می‌یابد.
 • دقیقا می‌دانید در ازای چه چیزی ، هزینه سئو سایت را پرداخت می‌کنید.

معایب سئو عملکردی

 • در این روش سئوکار تا از پیروز شدن و به رتبه بالا رسیدن کار شما مطمئن نشود دست به کار نمی‌برد.
 • ممکن است رقابت بر سر کلمه کلیدی انتخاب شده از طرف شما، زیاد باشد و طبق این روش، چون هزینه‌ایی در ابتدا از شما گرفته نمی‌شود ممکن است شرکت سئو کننده به این امر توجه خاصی نداشته باشد و خیلی برایتان کارآیی نداشته باشد.
 • بدلیل اینکه رقابت بر سر کلمات کلیدی قوی زیاد است از کلمات کلیدی ضعیف‌تر با جستجو کمتر استفاده می‌شود که در این صورت پیشرفت چشمگیری در رونق کسب و کارتان ایجاد نخواهد کرد.

نکته: استفاده از روش سئوسازی عملکردی شاید در هر شرایطی مناسب برای کار شما نباشد. لازم است که خودتان در این زمینه تجربه و تخصص کافی داشته باشید. همچنین از سئو کار یا سئو کاران متخصص کمک بگیرید یا اگر در این زمینه دانش کافی ندارید وارد شراکت با شرکت‌های سئوسازی شوید تا در کار خود پیشرفت کنید.

هزینه سئو سایت

گریزی به معرفی کوتاه سئو

روش‌های گوناگونی برای سئو سایت وجود دارد که البته ثابت نیست. این‌که سئو کردن سایت بطور میانگین شامل چه هزینه‌هایی می‌شود بستگی به مراحل زیر دارد:

 • تعداد کلمات کلیدی
 • سختی کلمات کلیدی
 • آنالیز کلمات کلیدی
 • آنالیز رقبا
 • زبان برنامه نویسی سایت (مثلا سایت‌هایی با زبان javascript دشوارتر هستند)
 • محتوا (اینکه توسط چه کسی تولید شده است؟ منتوریکس یا خود کارگزار)
 • بسته به میزان فعالیت‌هایی که در سئو داخلی و خارجی و تکنیکال رخ می‌دهد
 • بهینه‌سازی نرخ تبدیل
 • آموزش و پشتیبانی و مشاوره

هزینه سئو وب سایت با توجه به تخصص سئو کار

شما به دنبال این هستید که با سئو کردن سایت خود بتوانید باعث رشد و بهبود یافتن وضعیت سایت خود شوید و قطعاً اگر شخص یا اشخاصی نا آشنا به کار نتوانند سایت شما را به نحو احسنت بهینه‌سازی کنند، قطعاً شما در همان ابتدا امر متوجه آن خواهید شد و با افراد غیر متخصص وارد همکاری نخواهید شد. از عوامل هزینه سئو کردن سایت می‌توان موارد زیر را بیان کرد.

 • گنجاندن مطالب محتوایی مناسب

شرکت‌ها یا افرادی که خدمات سئو کردن سایت را به صورت تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌دهند باید محتواهایی را در سایت بیان کنند که شامل ویژگی‌های زیر باشند:

 1. مطالب مطمعن: محتواهایی که توسط سئو کار در سایت مورد نظر بیان می‌شود، باید متناسب و مرتبط باشد و از گذاشتن لینک‌های باطل، مطالب نادرست و اشتباه پرهیز شود.
 2. قابل فهم بودن مطالب سایت:یک سئو کار متخصص و ماهر می‌داند محتواهای اصولی و اساسی با پشتوانه علمی همچنین با بیان آسان و معمولی، بیشتر مخاطب را جذب می‌کنند؛ ضمن اینکه در تعیین هزینه سئو سایت نیز بسیار تاثیرگذار است.
 3. تازگی مطالب: هر میزان مطالبی که در یک سایت عرضه می‌شود، تازه‌تر و جذاب‌تر باشد، با جلب توجه بیشتری روبرو خواهد شد و همینطور سبب امتیاز بخشیدن به سایت شما خواهد شد. هزینه Seo با توجه به محتوای به روز و به روزرسانی کردن مطالب قدیمی نیز تخمین زده خواهد شد.
 4. متابعت کردن از کلمه کلیدی: یکی از دیگر مواردی که بر هزینه سئو تاثیر می‌گذارد، کلمات کلیدی فرعی هستند که باید در حول و حوش مطالب سایت و کلمه کلیدی اصلی باشند. لازم است بدانید کلمه کلیدی اصلی در ارتقای رتبه سایت شما بسیار موثر است؛ همچنین کلمه کلیدی باید با توجه به تعداد بالای کلمات مورد جستجوی کاربر سنجیده شده و به کار برده شود. یکی از موارد مهم در مشخص کردن قیمت سئو و بهینه سازی سایت، کلمه کلیدی مناسب و مرتبط است. سئو کار با انتخاب کلمه کلیدی خوب کمک می‌کند که سایت شما بیشتر بازید شود و مخاطب از خواندن محتوای سایتتان به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابد.

عوامل موثر بر هزینه سئو سایت

کاربرد کلمه کلیدی موثر بر هزینه سئو وب سایت

شما به عنوان مشتری و کسی که تشویش و نگرانی بهینه سازی سایت خود را دارید، بهتر است از این مطالب تاثیر گذار بر هزینه سئو که نشان دهنده تخصص سئو کار نیز است، با خبر باشید؛ تا در این صورت از لیست قیمت سئو و تعرفه سئو سایت مرتبط با پیشرفت سایتتان آگاه باشید. سئو کار حرفه‌ای ضمن برگزیدن یک کلمه کلیدی خوب و متناسب با مفاهیم سایت شما، باید چگالی این کلمه را به بهترین شکل رعایت کند و آن را در طول و سرتاسر متن به شیوه درستی بگنجاند.

بخش‌هایی که باید به میزان مساوی کلمه کلیدی در آن به کار رود:

 • عنوان اصلی
 • عنوان 1
 • عنوان 2 و 3 و…
 • آدرس اینترنتی
 • مطالب مقاله
 • توضیح متا

سئو تصاویر و عکس‌ های محتوا

از دیگر مواردی که در هزینه سئو و قیمت سئو تاثیر گذار است، گنجاندن تصاویر مناسب و مرتبط با مطالب سایت به بهترین شکل ممکن است. تصاویری که در محتوای سایت گذاشته می‌شوند هم در قسمت مرور عکس‌ها به مشاهده در می‌آیند و هم اینکه کاربر را حین خواندن محتوای سایت با توجه بیشتر و دقت بالاتر همراه می‌کنند.

تصاویر گذاشته در لابلای متن کمک می‌کند که مخاطب جذب مطلب شده و بهتر بتواند مطلب شما را متوجه شود. عکس‌ها باید با کیفیت بالا و دانش خوب سئوکار، جای گذاری شوند تا تاثیر کُند کننده بر باز شدن سایت نداشته باشد. چند نکته در رابطه با کاربرد بهتر تصاویر در زیر بیان شده است.

 • تصاویر متن دار

تصاویر متن دار ضمن اینکه مخاطب عادی را با خلاصه مطالب به شکل بهتری آشنا می‌کند، بر پیگیری بهتر محتوای طولانی مقاله نیز اثر خواهد گذاشت؛ خصوصاً این مورد کمکی است به مخاطبین دچار بینایی محدود. بهتر است که متن‌های قرار داده شده در تصاویر خلاصه مهم هر بخش از مطلب بوده و از کلمه کلیدی اصلی برخوردار باشد.

 • پایین آوردن حجم عکس

یادتان باشد که یک مقاله با کیفیت دارای تصاویر با کیفیت و مرتبط است. همین موضوع بر هزینه سئو تاثیر خواهد گذاشت و اگر شما اطلاع کمی هم در این رابطه داشته باشید متوجه این موضوع خواهید شد. همانطور که می‌دانید سئو یعنی بهینه سازی سایت و تعرفه بهینه‌سازی سئو از این طریق تشخیص داده می‌شود.

در اغلب موارد پیش می‌آید که عکس‌هایی که شما می‌خواهید در محتوای سایت بگذارید دارای حجم بالایی هستند و سئو کار می‌تواند با توجه به تخصص خود در این زمینه اندازه تصاویر را تغییر دهد و آنها را فشرده سازی کند.

 • کاربرد تصاویر مناسب و مفید

همانطور که گفتیم سئو کار با توجه به تخصص و دانش سئوی خود می‌تواند در خواست مبلغی مناسب برای هزینه سئو داشته باشد که یکی از تخصص‌های سئو کار در زمینه کاربرد درست تصاویر است. بجای استفاده از تصاویر سایت‌ها باید سعی شود عکس‌هایی در متن گنجانده شود که در درک و فهم بهتر مطلب کمک کننده مخاطب باشد.

 • بالا بردن سرعت باز کردن سایت

اگر کاربر برای باز کردن سایت شما با زمان طولانی مواجه شود، ممکن است، آن را از پیگیری سایت مورد نظر منصرف کند؛ از این رو یکی دیگر از موارد مهم در تعیین هزینه سئو که نشان دهنده تخصص بالای سئو کار است، افزایش سرعت باز کردن سایت کاری شما است. در دنیای امروز و برای اکثر مخاطبانی که زمان برای آن‌ها مهم است، معطل کردن بیش از اندازه‌ شان در باز کردن سایت و خواندن مطلب می‌تواند آزار دهنده باشد.

هزینه سئو با توجه به قالب‌ بندی و ایمنی سایت

مورد مهم دیگری که بر هزینه سئو کردن سایت، تعیین هزینه سئو و دستمزد سئو کار تاثیر دارد، توجه به دو عامل مهم ساختار و فرم سایت و امنیت آن است که ما در این قسمت به طور کامل به این دو مورد خواهیم پرداخت.

 1. یک مورد از مسائل مربوط به ساختار لینک دهی، مطالب تازه گذاشته در سایت است. اگر این لینک‌ها به درستی تعبیه شده باشند کمک خواهند کرد که سایت شما در نمونه برترین سایت‌ها در جستجوگرها باشد و کاربر با سه کلیک ساده بتواند وارد سایت مورد نظر شده و مطالب را مطالعه کند.
 2. مورد دیگری که هم در تعیین هزینه Seo سایت تاثیر دارد و باعث دادن بهترین رتبه به سایت شما خواهد شد دسته ‌بندی و چیدمان قسمت‌های مختلف سایت است. هر مقدار که تعداد صفحات مقاله شما کمتر باشد مخاطب را با سردرگمی کمتری مواجه کرده و او رغبت بیشتری به خواندن مطلب نشان خواهد داد.

همچنان باید تاکید شود که در زمینه سئو کردن و بهینه سازی سایت، ساختار و قالب بندی آن در هزینه سئو موثر خواهد بود.

از مواردی که باعث می‌شود رتبه سایت شما در مرورگرها پایین بیاید امنیت کم سایت شما است و این موضوع بر قیمت سئو و قیمت خدمات سئو تاثیر خواهد گذاشت. با توجه به اهمیت این مطلب سعی کنید آدرس اینترنتی معتبر مطابق با گواهی SSL برای سایت خود انتخاب کنید. برای سایت‌های فروشگاهی از https استفاده کنید تا زمانی که مخاطب وارد سایت شما می‌شود با هشدار عدم ایمنی سایت از طرف مرورگر روبرو نشود. از نظر مسائل امنیتی و ایمنی سایتتان سعی کنید در مورد مسائل امنیتی آن، به طور مداوم به روزرسانی‌های مکرر را انجام دهید؛ چون این موضوع می‌تواند باعث رتبه بخشیدن به سایت شما شود.

هزینه سئو سایت

نکات مهم در زمینه قیمت سئو سازی

هر چند عوامل بسیاری بر هزينه سئوی سایت شما تاثیر گذار است اما تخصص فرد یا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سئو سایت در قیمت سئو سازی و بهینه سازی سایت بسیار اهمیت دارد و خوشبختانه در شیوه نوین سئو کاری از نوع عملکردی، دست مشتری بر نظارت و کنترل کار باز گذاشته شده است و شما به طور کامل می‌توانید پیگیر مطالب مهمی که ما عرضه کردیم باشید و باعث امتیاز گرفتن سایت و بازید بالای آن شوید.

در سایر روش‌های قدیمی که معمولاً تسلط سئوکار بر راندمان بهینه‌سازی سایت و مشتری بیشتر بود، به دشواری می‌توانسته است که با توجه به اطلاعات خود، نظر خود را اعمال کند. مخصوصاً در کار سئو کردن سایت به شیوه پروژه‌ای یا ماهانه، که تقریباً به کل حضور موثر مشتری و مالک سایت نادیده گرفته می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود که در انتها، خواسته مشتری برآورده نشود و او با نارضایتی کار را تحویل بگیرد.

خود سئو کار باید شخص به عنوان مشتری را مُحق بداند که بتواند نظرات خود را اعمال کند و مرتباً با او در تماس باشد. همچنین گاهی از او بخواهد که به جریان انجام کار نگاهی بیندازد و اگر پیشنهاد یا انتقادی دارد بیان کند؛ اما در نهایت این سئو کار است که با توجه به تجربه و تخصص خود، تصمیم نهایی را بر بهینه سازی سایت اعمال کرده و در این صورت قیمت سئو سازی سایت را با رغبت کامل مشتری دریافت می‌کند.

نتیجه‌گیری

با توجه به اهمیت هزینه سئو و قیمت سئو سازی سایت، لازم است بهترین روش سئوسازی را انتخاب کنید تا به نتیجه دلخواهتان، که همان رسیدن به بهترین رتبه سایت و پیروزی در بین رقباست، دست یابید. برای دست یافتن به بهترین نتیجه ممکن در این زمینه لازم است که از سئوکاران حرفه‌ای و یا شرکت‌های سئو سازی متخصص کمک بگیرید.

یکی از راه‌های اعتماد به شرکت‌های سئو بررسی سوابق و استفاده از کلمات کلیدی قوی و ارائه نمونه کارها در رابطه با سئو سایت می‌باشد.

یکی از شرکت‌های سئوسازی موفق در کشور، شرکت طراحی سایت تهران سایت است که تمامی خدمات سئوسازی خود را با هزینه سئو تضمینی انجام ‌می‌دهد. مجموعه  تهران سایت با چندین سال سابقه درخشان و ارائه رزومه قابل قبول در زمینه سئو سایت و با در اختیار داشتن تیم مجرب و حرفه‌ای در این زمینه آماده پاسخگویی به نیازتان می‌باشد.  برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان تهران سایت با شماره 02177711200 و یا 02177627589 تماس حاصل فرمائید.