با توجه به اینکه 75٪ از کاربران با توجه به طراحی سایت شرکت ، اعتبار آن را قضاوت می کنند ، سرمایه گذاری در سایت تقریباً همیشه جواب می دهد. مشکل یافتن قیمت مناسب طراحی وب متناسب با بودجه شماست. اولین و شاید مهمترین نکته هنگام بحث در مورد قیمت طراحی سایت این است که کاملاً تغییر پذیر است. از طریق کانال های مناسب ، می توانید با کمترین هزینه سالانه 20 دلار یک وب سایت را مدیریت کنید. و آنچه از طراحی وب به دست می آورید به آنچه قرار داده اید بستگی دارد.

در زیر ، ما بهترین روش های طراحی وب را به 3 دسته تقسیم می کنیم ، اما همچنین می توان آنها را با عنوان “کم ، متوسط و زیاد” خواند.

 

قیمت طراحی سایت

 

المان های مهم در برآورد قیمت طراحی سایت

کمترین قیمت طراحی سایت به روشهای DIY مانند الگوها تعلق دارد. این هزینه های مالی را با زمان جایگزین می کند. اما اگر از الگوی رایگان استفاده می کنید و می خواهید از این مزایای بیشتری بهره مند شوید ، وب سایت شما از برخی طراحان حرفه بهره مند می شود.

سطح متوسط و متداول ترین روش کار مستقیم با یک طراح مستقل برای انجام طراحی وب شما است. بسته به طراح ، این می تواند تعادل ایده آل شما بین هزینه و کیفیت باشد. شما باید کمی وقت و تلاش خود را صرف همکاری با طراح خود کنید ، اما در نهایت چیزی منحصر به فرد و سفارشی خواهید داشت.

گرانترین هزینه های طراحی وب با آژانس های طراحی وب ارائه می شود. عمدتاً برای بنگاه ها و شرکت های از قبل تاسیس شده ، آژانس ها از همه امور استفاده کرده و از طرف شما به حداقل تلاش نیاز دارند.

 

مدیریت هزینه

یکی دیگر از موارد مهم در قیمت طراحی سایت شما ، تفاوت بین ظاهر سایت و عملکرد آن است. سایتی را که به نظر خوب می آید برای سایتی که در واقع خوب است اشتباه نکنید. حقیقت این است که عملکرد یک سایت همیشه مهمتر از ظاهر آن است. این مورد به حداکثر ساختار مدرنیستی در دهه 1940 بازمی گردد ، “شکل همیشه از عملکرد پیروی می کند” ، به این معنی که هدف یک ساختار در درجه اول قرار می گیرد و نوع ساختار را حکم می کند. بنابراین قبل از اینکه به فکر طراحی سایت خود باشید ، باید بفهمید که برای انجام چه کارهایی به آن نیاز دارید.

برای روشن شدن این موضوع ، در اینجا یک بررسی اجمالی سریع ارائه می شود: “طراحی وب” یک اصطلاح چتری است که چند زمینه مختلف را در بر می گیرد ، گرچه تمایل دارند با هم تداخل داشته باشند:

 


هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟


 

قیمت طراحی سایت شامل مواردی مانند هزینه های توسعه ، هاست ، نگهداری یا سایر هزینه ها نمی شوند.
سایت هایی مانند WordPress ، Wix ، SquareSpace ، Weebly و Shopify دوره جدیدی از طراحی وب DIY را آغاز می کنند ، به هر کسی اجازه می دهد با حداقل هزینه سایت خود را بسازد و مدیریت کند. همچنین طیف گسترده ای از قالب های وب سایت را که توسط متخصصان حوزه طراحی و توسعه یافته اند ، ارائه می دهد.

انتخاب درست

اولین انتخاب شما این است که از کدام سایت استفاده کنید. سایت های مختلف سبک ها و صنایع مختلف را جذب می کنند. Shopify منحصرا تجارت الکترونیکی است ، وردپرس دارای جامعه بزرگی از طراحان شخص ثالث برای گزینه های سفارشی سازی بیشتر و غیره است.

این سایتها افرادی را که دانش قبلی کمی در طراحی دارند یا هیچ دانش خاصی ندارند ، هدف قرار می دهند ، بنابراین قابلیت استفاده آنها تقریباً با سهولت استفاده ، اغلب با قابلیت کشیدن و رها کردن ، ایجاد شده است. بی تجربگی در طراحی نباید شما را از استفاده از یکی از این سایت ها منصرف کند ، اما اگر به برخی از تکنیک های پیشرفته طراحی نیاز دارید ، باید زمان شخصی خود را برای تحقیق و یادگیری در نظر بگیرید.

 

 

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به طور گسترده ای متفاوت است ، از موارد رایگان برای پایه شروع می شود. یکی از بزرگترین تصورات غلط این است که این سایتهای DIY هزینه بالایی دارند ، اما در واقع شما غالباً هزینه اضافی را برای خرید اجزای جدید ، مضامین یا موارد الحاقی صرف می کنید. این سایت ها اغلب بهترین “قطعات طراحی” خود را در پشت دیوارپوش پنهان می کنند یا به سادگی قیمت بالاتری از اجزای استاندارد دریافت می کنند. برخی از سایت ها مانند وردپرس به شخص ثالث افزودنی اضافه می کنند که می تواند هر آنچه را که بخواهند شارژ کند.

به طور کلی ، این روش برای شرکتهایی که تازه کار خود را شروع می کنند یا سایتهایی که نیازهای پایه ندارند ، بهترین نتیجه را دارد. صفحات اصلی فرود ، فروشگاه های آنلاین برای “آخر هفته ها” ، سایتهای نمونه کارها – چیزی که نمی تواند به تنهایی از یک تجارت در طولانی مدت پشتیبانی کند. اگرچه اینها نقطه شروع خوبی برای کسی با بودجه بسیار اندک است ، اما ما دریافته ایم که بیشتر مشاغل در طی چند سال اول از یک سایت الگو استفاده می کنند.

یک طراح وب مستقل استخدام کنید

دامنه قیمت: 500 دلار – 5000 دلار +

متداول ترین روش برای طراحی وب و صرفه جویی در قیمت طراحی سایت ، استخدام فریلنسر برای تعادل هزینه و کیفیت محصول نهایی است. این همچنین یک حد وسط ثابت است بین اینکه همه کارها را خودتان انجام ندهید .

استخدام فریلنسر بیشتر یک همکاری است و تاثیر به سزایی در قیمت طراحی سایت شما خواهد داشت. شما یا کسی که در تیم شما است باید دیدگاه شرکت خود را دنبال کنید و توضیح دهید ، و برخی از زمینه های طراحی به ارتباطات رفت و برگشت کمک می کند.

علاوه بر این ، شما و شرکتتان ابتدا باید انتظارات واقعی و تصمیمات آگاهانه در مورد قیمت طراحی سایت را بدانید. اگر تمام تصمیمات مربوط به طراحی خود را به فریلنسر خود بسپارید ، به احتمال زیاد متفاوت از آنچه انتظار داشتید اتفاق خواهد افتاد. اما مطمئن باشید ، یک طراح حرفه ای چیزی را خلق می کند که هم کاربردی باشد و هم ظاهری زیبا.

کار با آژانس طراحی سایت

دامنه قیمت: 3000 دلار +

نمایندگی بهترین گزینه طراحی است که پول می تواند خریداری کند (اگرچه کیفیت نمایندگی های مختلف متفاوت است). استخدام آژانس برای طراحی سایت شما کار نهایی و کاملی را به همراه دارد ، اما قیمت طراحی سایت ، آن صرفا بالا است.

منبع : www.99designs.com