آژانس خلاقیت تهران سایت ، علاوه بر فعالیت در ایران ، در کشورهای همسایه و مدرن نیز فعالیت خود را ادامه می‌دهد. بعنوان یک هولدینگ فعال در عرصه طراحی سایت و سئو سایت و اجرای کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ ، وظیفه خود میدانیم تا بهترین کیفیت را به ارمغان بیاوریم.

خدمات طراحی سایت در قبرس چگونه است؟

اگر به طراحی وبسایت در قبرس نیاز دارید ، در اولین مرحله ، باید سفارش خود را از طریق صفحه ثبت سفارش ، درخواست خود را ثبت کنید و در کمترین فرصت ، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

اگر مقیم کشور قبرس هستید ، پس از تماس کارشناسان تهران سایت ، زمان ملاقات حضوری بین شما و کارشناسان ما در دفتر مستقر در قبرس شمالی اعلام خواهد شد.

قابل ذکر است تمامی قراردادهای طراحی سایتی که در قبرس منعقد میگردند ، توسط تیم فنی تهران سایت مستقر در تهران اجرایی خواهند شد. همچنین ، خدمات طراحی سایت در قبرس با تخفیف ویژه و قیمت پایین تر از تعرفه داخل کشور ایران اجرا خواهند شد.

 

تحویل وبسایت به مشتری در قبرس به چه صورت انجام خواهد گرفت؟

پس از عقد قرارداد و اجرای وبسایت مشتری عزیز ، آموزش از طریق جلسات آنلاین و از طریق نرم افزار Skype انجام خواهد پذیرفت. همچنین ، ویدیوی آموزشی کار با بخش های مختلف وبسایت بصورت اختصاصی در پنل کاربری شما در سیستم پرتال مشتریان تهران سایت قرار خواهد گرفت که با ورود نام کاربری و رمز عبور در سامانه ، میتوانید آموزش های لازم را مشاهده کنید.

 

پشتیبانی طراحی وبسایت در قبرس

کارشناسان فنی تهران سایت در 24 ساعت شبانه روز و طول هفته ، در سیستم پرتال مشتریان آنلاین و آماده خدمت گذاری به شما عزیزان هستند.

سوالات و مشکلات خود را میتوانید به طریق زیر ثبت نمایید :

  • ثبت سوالات و مشکلات بصورت متنی و مستند در بخش تیکت
  • گفتگو با کارشناسان ما از طریق سیستم چت آنلاین تهران سایت
  • تماس تلفنی با دفتر فنی تهران سایت در تهران