تور مجازی گوگل | تور مجازی 360 درجه گوگل

به ما امتیاز بدهید

یکی از جنبه‌های شگفت‌انگیز فناوری روز در دو ده گذشته اینترنت است، در واقع اینترنت حجم انبوهی از اطلاعاتی است که برای هر کسی که به رایانه متصل باشد در دسترس می‌باشد. امروزه با استفاده از این علم روز سفر مجازی به هر لوکیشنی برای کاربران اینترنت امکان پذیر است!

تور مجازی گوگل

تور مجازی گوگل فناوری است که امکان بازدید از یک محیط واقعی را به صورت مجازی برای مخاطبان فراهم می‌کند. تور مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما ارایه می‌دهد.

وسعت دید در پانورامای ۳۶۰، وسیع‌تر از عکس است و خروجی این تکنیک مانند فیلم می‌باشد، با این تفاوت که کنترل دوربین در اختیار مخاطب قرار دارد و او می‌تواند تصور کند که در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد می‌تواند بچرخد، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتر مشاهده کند.

شرکت تهران سایت با افتخار از پيشگامان توليد سرویس حقيقت مجازی در ايران است. اين شرکت فعاليت خود را از سال ۱۳۸۶، با توليد و توسعه سرویس بومی تور مجازی و ساخت سخت افزارهای مورد نياز (ثبت شده در اداره ثبت اختراعات و اکتشافات جمهوری اسلامی ايران) شروع نمود و گروهی از با استعدادترین طراحان گرافیک و برنامه‌نویسان، تیم مولد تور مجازی را گردآوردی کرده است.

تهران سایت شرکت طراحی وب سایت، با سابقه ۱۹ سال طراحی موفق

بیش از ۱۰۰۰ پروژه موفق به زبان فارسی و بیش از ۱۰۰ وبسایت به زبان های مختلف جهان ، بیش از ۲۷۰۰ کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل و … از افتخارات ماست

هدف از ایجاد تور مجازی چیست؟

تور مجازی گوگل در اصل یک ابزار بازاریابی است که به راحتی باعث جذب مشتریان جدید و ارتقا‌ء کسب و کار شما می‌شود. این سرویس یک نمای «واقعیت مجازی» از کسب و کار شما است که به بیننده اجازه می‌دهد دقیقاً در مکان شما قرار بگیرد. تور مجازی بهترین راه برای نشان دادن دقیق موقعیت مکانی و خدمات شما به کاربران شما است.

تور مجازی نوعی عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی است که تصاویر 360 درجه از خیابان، محل کار، شرکت، ارگان، بیمارستان، کلینیک، فروشگاه، مراکز خرید، رستوران، کافی شاپ و هر مکان دیگری را در وبسایت شما، گوگل مپ و نتایج گوگل سرچ قرار می‌دهد.

سرویس عکاسی 360 درجه به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون حضور فیزیکی در یک مکان، نمایی کامل از محل مورد نظرشان را مشاهده و در فضایی 3 بعدی قدم گذاشته و حرکت کنند.

تور مجازی

آیا کسب و کار شما به یک تور مجازی نیاز دارد؟

زمینه کاری شما هرچه که باشد اگر برایش یک وبسایت طراحی کرده‌اید و موقعیت مکانی مشخصی دارید می‌توانید از مزایای این سرویس جذاب بهرمند شوید زیرا تور مجازی یک ابزار تحقیقاتی کلیدی برای کاربران محسوب می‌شود.

فضای مجازی بازآفرینی واقعیت است به همین دلیل هم سرویس تور مجازی گوگل به کاربران این اجازه را می‌دهد تا جستجوی آسان‌تری داشته باشند و به راحتی و با دیدی بازتر تصمیمی آگاهانه در مورد تجارت‌ها بگیرند.

تور مجازی چگونه بر افزایش درآمد شما تأثیر می‌گذارند؟

کاربران یا بازدیدکنندگان آنلاینی که وارد یک وبسایت می‌شوند نسبت به مراجعان حضوری زمان بیشتری را در وب‌سایت‌هایی که به سرویس تور مجازی مجهز هستند صرف می‌کنند، کاربران می‌توانند به راحتی در فضای کسب و کار شما حضور پیدا کنند و با جزییات هر آنچه که از برند شما و تجارتتان نیاز دارند جستجو کنند.

همین امر به شما این فرصت را می‌دهد تا فروش خود را افزایش داده و کسب و کار خود را گسترش دهید و در این راستا جذب نیرو داشته و ترافیک وبسایتتان را افزایش و دید خود را افزایش دهید.

هر سرویسی که با پیشرفت تکنولوژی ارایه می‌شود مزایا و معایبی دارد ولی با توجه به امکاناتی که ایجاد می‌کند می‌توان تصمیم گرفت که برای ما مفید است یا خیر!

معایب

  • گردشگری مجازی در دسترس همه نیست!
  • گردشگری مجازی مزایای اقتصادی گردشگری سنتی را ندارد!
  •  سرویس تور مجازی به هیچ وجه تعاملی نیست!
  • اینترنت ضعیف می‌تواند مشکل ساز باشد!

مزایا

  • یک قدم از رقبای خود جلوتر هستید.
  • در وقت مشتری شما صرفه جویی می‌شود.
  • به یک استراتژی بازاریابی هوشمند و مؤثر دسترسی دارید.
  • ارزش کسب و کار شما افزایش می‌یابد.
  • تورهای مجازی اطلاعات بصری فراوانی را ارائه می‌دهند.
  • فروش شما افزایش می‌یابد.

و آنچه به عنوان سرویس تور مجازی در شرکت تهران سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت به شرح زیر خواهد بود:

– اجرا در قالب html بدون نیاز به افزونه‌های جانبی مانند Flash Player یا Quick Time
– قابلیت نمایش در گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل‌های Andriod ، IOS و ویندوز
– پیاده سازی بصورت Responsive جهت نمایش در تبلت و موبایل
– امکان پیاده سازی نقشه مجموعه و نمایش محل و زاویه دید کاربر
– قابلیت بزرگنمایی بالای تصاویر با استفاده از فناوری Multi Resolution
– امکان حرکت انتقالی در بین نماهای دید
– امکان نشانه گذاری بر روی اماکن و اجسام موجود در تصاویر
– امکان درج زیر نویس و توضیحات برای هر یک از نماها
علاوه بر موارد فوق امکان اضافه نمودن قابلیت‌های منحصر به فرد بسیاری که مورد نظر کارفرما هستند نیز فراهم می‌باشد.

حال شرکت تهران سایت پس از اجرای بیش از یکصد پروژه تور مجازی از مجموعه‌های گردشگری و توریستی، موسسات فرهنگی و آموزشی، اماکن تجاری و خدمات شهری و کسب تجارب فراوان در این زمینه و بهبود فرآیند تولید سرویس بازدید مجازی آمادگی دارد تا این سرویس را دقیقاً طبق خواست شما و برندسازی کرده و ارایه دهد.

نمونه کارها