دلایلی که ممکن است وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد داشته باشد

طراحی مجدد وب سایت به نظر عجیب است – چون واقعا هست. طراحی مجدد وب سایت که به خوبی اجرا شده است می تواند تغییرات چشمگیری را به همراه داشته باشد و ما فقط در مورد ظاهر صحبت نمی کنیم.

 

در نگاه اول ، وب سایت شما مطابق انتظارات شما ممکن است در حال کار و عملکرد باشد. اما آیا می دانید با طراحی مجدد وب سایت می توانید جنبه های مهم وب سایت خود را تقویت کنید؟ عملکرد کلی را افزایش داده ، تجربه کاربر را بیشتر کنید ، به اهداف بازاریابی دیجیتال خود برسید و تصویر برند خود را در یک طراحی مجدد بهبود دهید.

اما سؤال باقی مانده است ، آیا وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد؟

طراحی مجدد وب سایت خود ارزیابی

طراحی مجدد وب سایت یک ضرورت است. این فقط مربوط به پیگیری روندهای طراحی نیست. طراحی مجدد وب سایت ناشی از نیاز به پیگیری در حال تحول در صنعت ، فن آوری و خواسته های مشتری است. برای رشد کسب و کار شما ، وب سایت شما باید از پتانسیل بازاریابی برند شما نهایت استفاده را ببرد.

اما چه زمانی می دانید که آیا زمان مناسب برای طراحی مجدد وب سایت شماست؟

لازم است این موارد را در نظر بگیرید:

مسائل مربوط به عملکرد

آیا باید عملکرد جدید به وب سایت اضافه کنید یا اینکه عملکرد  فعلی وب سایت شما دیگر آنطور که باید کار نمی کند؟

طراحی قدیمی

روند طراحی مداوم در حال تغییر و به روز شدن است. اگرمدت زیادی است که سایت شما طراحی شده ، ممکن است چندین عنصر طراحی آن به نظر قدیمی برسند ، ممکن است این به بازدید کننده این تصور را بدهد که وب سایت شما برای مدتی فعال نبوده است.

نقشه سایت و پیشرفت سازمان

ممکن است در ابتدا مشهود نباشد ، اما نقشه سایت و ساختار وب سایت شما می تواند مانع دسترسی بازدید کنندگان شما به اطلاعات لازم یا انجام کارهایی شود که منجر به فروش می شود.

محتوای قدیمی

محتوای همیشه سبز در وب سایت های تجاری امکان پذیر نیست. محتوای منسوخ شده ، به ویژه مطالب مربوط به محصولات و خدمات می تواند برای تلاشهای شما جهت پیشرفت مخرب باشد.

برندسازی مجدد

ماندن در عرصه رقابت و داشتن سهم بازار، کار زیادی را می طلبد اما تلاش مجدد یک شرکت برای برندسازی و شروع قوی تر یا توسعه بیشتر بدون طراحی مجدد سایت منطبق با نیاز ها و طراحی روز کامل نمی شود.

 

ما همان شرکتی هستیم که برای طراحی مجدد سایت به ما احتیاج دارید!

مواردی وجود دارد که در وب سایت شما کار نمی کند. شما به یک اصلاح محکم نیاز دارید ، نه یک وصله. تیم طراحی برنده تهران سایت نتایج برجسته ای را در اختیارتان قرار می دهد که شامل موارد زیر می شود:

 

 • یک وب سایت منحصر به فرد و طراحی سفارشی با جذابیت زیبایی شناسی عالی
 • وب سایت بسیار کاربردی با UI کاربر پسند و تجربه عالی UX
 • طراحی مجدد وب سایت بسیار ریسپانسیو و سازگار با هر وسیله
 • وب سایت بهینه سازی شده برای موتور جستجو برای بازدید بیشتر
 • وب سایت با بهینه سازی نرخ تبدیل که درآمد بازاریابی دیجیتال را افزایش می دهد
 • یک وب سایت به روز و دارای عملکرد فنی عالی

 

 

راه حل طراحی مجدد سفارشی سایت

تیم طراحی سایت تهران سایت به خوبی می داند که هر وب سایت متفاوت است. راه حل هایی که ممکن است برای یک وب سایت کار کند ممکن است برای یک وب سایت دیگر کار نکند حتی اگر از همان نوع باشد یا همان محصولات را بفروشد. به همین دلیل ما راه حل های طراحی مجدد سفارشی را ارائه می دهیم که مناسب برای نیاز وب سایت شما هستند.

خدمات طراحی مجدد وب سایت داخلی همه جانبه ما شامل موارد زیر است:

 • خدمات نگهداری سایت
 • به روزرسانی های منظم سایت
 • خدمات جستجوگرها
 • بهینه سازی سایت برای ارتقا در موتورهای جستجو
 • محتوای وب سایت ، نرخ تبدیل و تجزیه و تحلیل کاربردی

 

 

رویکرد ما در طراحی مجدد سایت

طراحان وب به منظور ایجاد تعادل بین زیبایی شناسی و عملکرد ، از چندین اصل طراحی پیروی می کنند. طراحی مجدد وب از همان مجموعه قوانین و اصول پیروی می کند اما بیشتر اوقات ، یک طراحی مجدد روی نقاط ضعف در طراحی سایت تمرکز دارد. به عنوان مثال ، یک وب سایت دارای متن در مقایسه با وب سایت هایی که عناصر بصری بیشتری دارند ، بازدید کنندگان کمتری را جذب و نگه می دارد.

در اینجا سه مورد  اصلی وجود دارد که در طراحی مجدد سایت به توجه ویژه ای نیاز دارند:

 

طراحی تجربه کاربر

طراحی UX تمرکز اصلی اکثر پروژه های طراحی مجدد سایت است. و یک دلیل واضح و خوب دارد.  بازدید کنندگان اغلب یک وب سایت را بدون انجام هیچ کاری ترک می کنند زیرا سایت دارای طراحی نادرست و غیر قابل دسترسی و اطمینان است. . به طور خلاصه ، وب سایت به سختی قابل استفاده برای مخاطبان هدف خود است. برای رفع این مشکل ، طراحان وب سایت به مهمترین قسمت سایت شما رجوع می کنند:” بازدید کنندگان”. قبل از برنامه ریزی فروش به آنها و تبدیل بازدید کننده به مشتری نیازهای بازار هدف خود را بفهمید .

 

 

طراحی سایت ریسپانسیو

اکثر مشتریان شما از طریق موبایل مشغول جستجو و پیدا کردن خدمت در اینترنت می شوند. بدون طراحی ریسپانسیو سایت، وب سایت شما بلا استفاده می شود و عملکرد آن از بین می رود . کاربران تلفن همراه وب سایت هاییی که نمایشی خوبی در موبایل دارند را انتخاب می کنند و ریسپانسیو نبودن سایت شما باعث می شود که بخش عمده از بازار را از دست بدهید .

بهینه سازی موتور جستجو

این یک عنصر طراحی نیست ، اما سئو در هر پروژه طراحی مجدد بسیار حیاتی است. یک وب سایت با طراحی مجدد و بدون بهینه سازی مناسب فقط یک وب سایت زیبا است که هیچ کس آن را نمی بیند. سئو بیشتر جلوه های مثبت طراحی مجدد وب سایت را تقویت می کند. سئو یک ابزار نیست ، اما یک فرایندی است که نه تنها بهینه سازی رتبه شما در نتایج موتور های جستجو بلکه عملکرد کلی وب سایت شما را نیز افزایش می دهد.

برای رسیدن به ورودی بیشتر طراحی مجدد سایت خود را به تهران سایت بسپارید

عملکرد کلی وب سایت خود را با یک راه حل مجدد که باعث ایجاد ترافیک ، هدایت بازدید کننده و تبدیل بازدید کننده به مشتری می شود، بهبود ببخشید. ما به سایت شما نه تنها رنگ تازه بلکه روح و انرژی تازه و قدرتمندی می بخشیم .

 

وب سایت شما ویترین کسب و کار شما در دنیای دیجیتال و مجازی است. بیشتر اوقات ، این اولین نقطه ارتباط شما با مشتریان است که تصور نمی کردند اصلاً کسب و کار شما وجود داشته باشد. تجربه کلی یک بازدید کننده – اولین تصور از سایت شما باعث ایجاد تعصب بر کسب و کار و برند شما می شود و بالعکس. به همین دلیل به وب سایتی نیاز دارید که بازدید کنندگان را به حمایت از نام تجاری خود مشغول کند و آنها را ترغیب کند تا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند و تبدیل به مشتری شوند.