wordpress


انیمیشن خلاق با انتخاب های صحیح در تصویر،محتوا و شخصیت پردازی در ذهن ماندگار می شود.به آگهی های تلویزیون زمان کودکیتان فکر کنید.هنوز که هنوز است برخی تصاویر و جملات در ذهن شما باقی مانده و این حاصل تجربه لذتبخشی است که سازندگان انیمیشن ها برای شما بوجود آورده اند.جالب است بدانید که زیبایی بصری،تولید محتوای داستانی و تعریف موقعیت های متفاوت به تنهایی بر این ماندگاری تاثیر نمی گذارند بلکه همیشه تبلیغات به شیوه غیر مستقیم اعتماد بیشتری را جلب می کند.اگر فردی مستقیما به معرفی خود بپردازد،ممکن است او را باور نکنید و مردد شوید اما وقتی همان را از زبان شخصیت های انیمیشن می شنوید،به علت شباهت موقعیت یا نیازهایشان به شما،دلتان می خواهد که راهکار آنها را امتحان کنید.پس شخصیت های انیمیشن رابط تاثیرگذار شما با مخاطب هستند.
page wordpress

تولید محتوا برای انیمیشن

page wordpress

انیمیشن اختصاصی

اگر خدمات خاصی را ارائه می دهید یا ویژگی هایی دارید که شما را از رقبایتان متمایز می کند،به جای آنکه با توضیحات طولانی در مورد آنها مخاطب را خسته کنید،انیمیشن کوتاهی ساخته و در کمتر از یک دقیقه تمام آنچه مخاطب برای شناخت شما نیاز دارد را در اختیارش بگذارید.قطعا انیمیشن تولید شده برای شما با انیمیشن های دیگر متفاوت است زیرا کمتر ممکن است که فانتزی ذهن افراد حتی شبیه به هم باشد.پس ساخت انیمیشن تبلیغاتی فرصتی استثنایی برای نشان دادن امتیازات و تفاوت های شما در خدمات،برنامه ریزی و روش اجرای این برنامه هاست.با استفاده از انیمیشن تبلیغاتی می توانید تبلیغات خود در شبکه های اجتماعی را انحصاری کرده و محتوای خاص خودتان را تولید کنید که قابل استفاده در جای دیگر نیست.
انیمیشن تنها مختص داستان گویی و به شکل ویدئو تولید نمی شود بلکه می توان از آن در طراحی وب سایت نیز بهره گرفت.بسیاری از افراد هنگام ورود به یک سایت ترجیح می دهند به جای فرم های تکرار شونده و اشکال ثابت تصاویر متحرک زیبایی ببینند که چشمانشان را در مدت زمان طولانی آزار ندهد. بنابراین برای تولید یک انیمیشن تبلیغاتی موثر باید تولید آن را به متخصصینی سپرد که بتوانند خلاقانه ترین ایده ها را برای شما به تصویر بکشند و در طول پروسه تولید همواره در جریان اهداف و خواسته های شما قرار گیرند.
page wordpress

کاربرد انیمیشن در طراحی وب سایت

عوامل موثر بر تولید محتوا در انیمیشن

در پروسه تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی زمان و هزینه دو متغیر مهم و تاثیرگذار بر یکدیگر هستند.انیمیشن در زمان کوتاه تر و با هزینه کمتری نسبت به فیلم تولید می شود و هیچگونه محدودیتی در ساخت آن وجود ندارد.شما می توانید هر شخصیتی را در هر زمان و مکانی خلق کنید و هر پیامی را با آن منتقل کنید.دیگر نیاز به گروه های بزرگِ تولید،امکانات ویژه،تجهیزات گران قیمت و زمان بسیار زیاد برای ساخت یک فیلم تبلیغاتی ندارید.ساده بگوییم،انیمیشن تبلیغاتی هلوی پوست کنده ای است که مقابل مخاطب قرار می دهید. درست است که تولید انیمیشن زمان و هزینه زیادی را صرف نمی کند اما این به معنای سادگی انجام کار نیست.ایده اولیه ای که بر اساس اهداف شما در ذهن نویسنده شکل می گیرد تا تبدیل به سناریو،طراحی کاراکتر و لوکیشن،رنگ آمیزی،پویا نمایی و صداگذاری، نیاز به تخصص و خلاقیت در هر یک از بخش ها و مراحل تولید دارد تا خروجی نهایی تاثیر دلخواهتان را بر مخاطب بگذارد.اینکه شما از چه نماد و رنگ هایی در انتقال پیامتان بهره می گیرید یکی از نکات بسیار مهم در تولید محتوا برای انیمیشن است.قطعا آنچه برای تبلیغ یک محصول آرایشی استفاده می شود را نباید برای یک محصول خوراکی به کار ببریم.تمام این ها به اهداف و سلایق شما و همچنین آن بخش از حواس مخاطب است که قصد دارید درگیر کنید.

Layer

تولید محتوا

انواع انیمیشن:

محتوای انیمیشن باید علاوه بر انتقال پیام دلخواه شما در کوتاه ترین زمان،حاوی زیباترین تصاویر و جذاب ترین کاراکتر ها باشد.نوع اجرای انیمیشن نیز در این هدف گذاری بسیار تعیین کننده است.بنابراین لازم است انواع انیمیشن را بشناسیم.انیمیشن انواع مختلف دوبعدی و سه بعدی به شیوه های گوناگون دستی،کامپیوتری(CGI) و دیجیتال،استاپ موشن و... دارد که در این میان انیمیشن های دو بعدی دیجیتال و موشن گرافی ها بیشترین کاربرد و تاثیرگذاری را به علت بازدهی و کیفیت بیشتر در حوزه مارکتینگ دارند.چرا که در زمان کوتاه تر و با هزینه کمتر تولید می شوند.تهران سایت در این زمینه حرفه ای ترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

imag

تهران سایت: به همین منظور تهران سایت با اولویت قرار دادن کیفیت، در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به طراحی و تولید انیمیشن های اختصاصی برای شماست و تیمی از حرفه ای ترین نویسندگان،طراحان و انیماتورها را گرد هم آورده تا مطابق با سلایق و اهداف شما موثرترین و جذاب ترین انیمیشن ها را تولید کند.

Layer

مدیریت محتوا : محتوا نتایج مارکتینگ بهتری را به دنبال دارد.برنامه های مدیریت محتوا برای هدایت بهترورودی ها ، دستیابی به مشارکت ، تعامل ، آموزش و پرورش دادن.تهران سایت به اشخاص، سازمانها و شرکت ها کمک می کند تا برای بازاریابی محتوا برنامه ریزی ، آزمایش و بهینه سازی کنند تا منجر به فرصت های فروش شود. بازاریابی محتوا در هسته اصلی عمل تولید ورودی و هدایت است. ما به عنوان یک شریک استراتژی و اجرای برای مدیریت محتوا برای شما عمل می کنیم.

Layer

موشن گرافی: موشن گرافی همانطور که از نامش پیداست به هر طرح گرافیکی متحرک گفته می شود و لزوما در فرمت انیمیشن و ویدئو ارائه نخواهد شد.یکی از مهم ترین کارکرد های موشن گرافی در طراحی وب سایت های حرفه ای است و موجب افزایش جذابیت بصری وب سایت برای مخاطب و ماندگاری او در سایت می شود.طراحی و انتخاب موشن گرافی های مناسب برای وب سایت شما بر اساس اصول سئو سایت صورت خواهد گرفت .

Layer

کاربرد انیمیشن در شبکه های اجتماعی: شبکه های اجتماعی به جهت افزایش سرعت در ارتباطات ایجاد شده و امکانی فراهم آورده اند که بتوان مخاطبان اندک گذشته را به دنبال کنندگان گسترده تبدیل کرد.در این میان انیمیشن یکی از پر بازدیدترین انواع محتوا است که توسط افراد به اشتراک گذاشته می شود و از دیرباز ثابت کرده که بیشترین تاثیر را در ارتباط حسی با مخاطب و ماندگاری در ذهن او خواهد داشت.