طراحی سایت پدافند غیر عامل

طراحی سایت پدافند غیر عامل

به دلیل تسهیل در پاسخگویی تهران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

چند نمونه طراحی سایت پدافند غیر عامل ببینید و ایده بگیرید

شرکت تهران سایت مفتخر است ؛ با بیش از 100 نمونه کار موفق در حوزه طراحی سایت پدافند غیر عامل ، کنار شما باشد تا به درآمد عالی از طریق وبسایت خود برسید.

مشکلی در بارگذاری نمونه کار بوجود آمد. لطفا دقایقی دیگر امتحان کنید.

طراحی سایت پدافند غیر‌عامل، یکی از انواع طراحی سایت است که عموماً برای سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی متفاوتی انجام می‌شود. پدافند، یا همان دفاع، به معنای حفظ جان و امنیت مردم، صیانت از تمامیت اراضی و همچنین تضمین امنیت افراد در هر شرایطی می‌باشد.

اهمیت طراحی سایت پدافند غیر عامل

پدافند غیر‌عامل را نیز، می‌توان اینگونه تعریف کرد که به هر عملی که با استفاده از امکانات و وسایل در دسترس، با هدف مقاومت و جلوگیری در برابر دشمنان انجام می‌گیرد.

طراحی سایت پدافند غیر‌عامل، در حقیقت باعث کاهش آسیب پذیری، افزایش بازدارندگی، ارتقاء پایداری ملی و همچنین، تداوم فعالیت‌های ضروری می‌شود که مدیریت بحران را، در برابر اقدامات نظامی و تهدید‌ها، تقویت می‌کند.

طراحی سایت پدافند غیر‌عامل چه مراحلی دارد؟

معمولا طراحی انواع سایت، مراحل مختلفی دارد که در ادامه، به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.
مرحله 1: طراحی برای وایر فریم
ابتدا یک نمای کلی سایت، بر اساس نوع سایت و نیاز مشتری ایجاد می کنیم. این نمای کلی، شامل: یک نقشه کلی از صفحات سایت و همچنین موقعیت و چیدمان عناصر مختلف است. به این مرحله از طراحی وب سایت، طراحی وایرفریم گفته می‌شود.

مرحله 2: طراحی گرافیکی وب سایت
پس از تعیین محل المان‌های وب سایت، نیاز به طراحی وب سایت دارید. در این مرحله، وب سایت با توجه به نوع فعالیت اینترنتی و با استفاده از نرم افزارهای مخصوص، گرافیک و رنگ‌بندی می‌شود.

مرحله 3: برنامه‌نویسی و کد‌نویسی
بسته به طراحی وب سایت و نیاز مشتری می توان از روش‌های مختلفی برای مدیریت وب سایت در این مرحله استفاده کرد.

سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس یا طراحی یک چارچوب برنامه‌نویسی تخصصی می‌توانند انتخاب‌های مناسبی برای طراحی سایت پدافند غیر‌عامل باشند. تصمیم گیری در این بخش بر اساس هزینه و نیاز مشتری، انجام می‌شود.

مرحله 4: راه اندازی سایت
پس از انجام 3 مرحله فوق، سایت را در بستر اینترنت جهانی راه اندازی می‌کنیم. در این مرحله پس از آماده‌سازی «هاست» و «نام دامنه مناسب»، سایت را پیکربندی کرده و در دسترس عموم قرار می‌دهیم.

شرایط طراحی سایت پدافند غیر‌عامل

شرایط طراحی وب سایت، عامل مهمی است که باید در نظر گرفته شود. راه اندازی یک وب سایت، مانند راه اندازی یک تجارت است و باید مکان، نام، مدیر و غیره را در نظر بگیرید. راه اندازی یک وب سایت موفق، به 4 جزء اصلی نیاز دارد که عبارتند از:

 • نام دامنه مناسب را انتخاب کنید
 • هاست (اجاره فضا برای ورود، ذخیره اطلاعات و محتوای صفحه)
 • طراحی قالب کاربردی و زیبا
 • سیستم کنترل و مدیریت وبسایت پدافند غیر‌عامل

هزینه طراحی سایت پدافند غیر‌عامل چگونه برآورد می شود؟

برای برآورد هزینه طراحی سایت پدافند غیر‌عامل، ابتدا به سوالات زیر پاسخ دهید:

 1. چه شرایط و امکاناتی را را برای سایت خود در نظر می گیرید؟
 2. یک وب سایت چقدر برای کسب و کار شما مفید است؟
 3. به پوسته سفارشی نیاز دارید؟
 4. علاوه بر کنترل پنل وب سایت، آیا به کنترل پنل حساب کاربران نیز، نیاز دارید؟

با پاسخ صحیح و کامل به سوالات ما، می‌توانید تا حدودی هزینه طراحی سایت پدافند غیر‌عامل را پیش بینی کنید. توجه داشته باشید که عوامل زیادی بر هزینه‌های طراحی سایت شما تاثیر می گذارد. این عوامل شامل:

 • دامنه یا آدرس وب

دامنه، آدرس وب سایت شما است که می‌تواند پسوندهای مختلفی مانند com., ir., coو… داشته باشد. قیمت این دامنه‌ها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین اولین چیزی که باید به آن توجه کنیم نام دامنه است.

آدرس وب برای یک یا پنج سال اجاره داده می‌شود و تا زمانی که اجاره را پرداخت کنید متعلق به شما است. در صورت امتناع از پرداخت اجاره، دامنه سایت آزاد شده و ممکن است متعلق به متقاضی دیگری باشد.

 • هزینه هاست

باید بدانید که هاست، کامپیوتری است که در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته به اینترنت متصل است، بنابراین پس از میزبانی وب سایت، از هر جایی می‌توان به آن دسترسی داشت.

میزبانی وب سایت و موقعیت مکانی شما (در ایران یا سایر کشورها)، می تواند بر هزینه های شما تأثیر بگذارد. زیرا هرکسی می تواند در هر زمانی از روز، با وارد کردن آدرس وب سایت، به محتوای ارائه شده دسترسی داشته باشد.

بنابراین یک میزبان وب مطمئن بسیار دارای اهمیت بوده و قیمت آن به صورت ماهانه یا سالانه محاسبه می شود.

 • هزینه طراحی سایت

همانطور که قبلا اشاره کردیم، طراحی وبسایت مدرن، با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های برنامه نویسی مختلف انجام می‌شود و معمولاً به دو صورت انجام می شود:

 1. طراحی سایت با کد نویسی
 2. طراحی سایت با استفاده از سیستم آماده

انتخاب یکی از این روش‌ها بستگی به کاری دارد که می‌خواهید انجام دهید، البته برای هر روشی باید هزینه‌ای جداگانه برای طراحی سایت پرداخت کنید.

علاوه بر این عواملی مانند مهارت طراح، روش‌های طراحی، ایمنی ساخت و ساز و … در قیمت گذاری طراحی سایت نیز موثر است.

جهت کسب اطلاعات دقیق از تعرفه‌های طراحی سایت می‌توانید به صفحه هزینه طراحی سایت مراجعه کنید.

طراحی سایت پدافند غیر عامل با تهران سایت

طراحی سایت پدافند غیر‌عامل، جزو یکی از موضوعات طراحی سایت محسوب می‌شود که در این مقاله، به بررسی مراحل، شرایط طراحی سایت پدافند غیر‌عامل و همچنین، به برآورد هزینه‌های جانبی طراحی وبسایت در این زمینه نیز پرداختیم.

به دلیل حساسیت بالای امنیت طراحی وبسایت، پیشنهاد می‌کنیم این کار را، با کمک متخصصان خبره انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی سایت پدافند غیر‌عامل، و دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره‌گیری 77711200-021 با کارشناسان تهران سایت در ارتباط باشید.

تیم تهران‌سایت در کنار شماست تا با خیالی آسوده در این مسیر گام بردارید

برای دریافت مشاوره رایگان ، فرم زیر را پر کرده و ثبت کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .