طراحی وب سایت می بایست به طور قابل توجه ای منجر به هدایت ، فروش و تعامل عمیق تر با مخاطب شود . باید خلاقانه تر و زیبا تر از کاتالوگ و بروشور طراحی شود. طراحی سایت شرکت باید به گونه ای باشد که به عنوان موتور قدرتمند فروش عمل کند و فرصت های کلیدی فروش را فراهم کند.

 

آیا طراحی سایت اینقدر اهمیت دارد؟

کاملا بله.هر وقت می خواهید با شخص جدیدی ملاقات کنید و یا مشتری جدید ، همیشه دوست دارید که یک تاثیر یزرگ و برداشت اولیه
خوب روی او ایجاد کنید.نباید با وب سایت خود متفاوت رفتار کنید. از این گذشته، در دنیای امروز وبسایت در واقع ویترین کسب و
کار شما محسوب می شود. این دقیقا بازتاب فوری کسب و کار شماست. به این فکر کنید : آیا تا به حال در اینترنت به جستجو پرداخته
اید و یک وب سایت شما را به خاطر داشتن طراحی و چیدمان زیبا، از انچه فکر می کردید بیشتر مشغول مطالعه و بررسی کند ؟؟وب سایت
شما باید همینطور باشد. باید چیزی برای جلب توجه بازدیدکنددگان داشته باشد.

کسب و کار های بازریابی B2B

B2B منظره ای متفاوت از B2C است و وب سایت شما باید آن را بازتاب دهد. متخصصان و صاحبان مشاغل باید متفاوت
از مصرف کنندگان روزمره مورد توجه قرار گیرند. وب سایت شما می تواند به القاء اعتماد به برند و خدمات شما
کمک کند.

فروشگاه تجارت الکترونیک

در نسلی که امروزه مردم عاشق خرید آنلاین هستند ، رقابت بین فروشگاه های تجارت الکترونیکی هرگز به این شدت نبوده است. بنابراین داشتن یک وب سایت کاملا ریسپانسیو که تجربه کاربری عالی را ارائه می دهد بهترین شرط برای ایستادگی و رقابت می باشد

خدمات مراقبتی درمانی

اکنون مردم تقریباً در هر فعالیتی که انجام می دهند ، حتی برای بررسی برنامه معاینه پزشکی از فناوری و سایت استفاده می کنند. یک وب سایت بسازید که کاملاً کاربردی باشد و آنها بتوانند با کاربری ساده قرار ویزیت با شما و گرفتن خدمات رزرو کنند.

شرکت املاک و مستغلات

خرید یا فروش ملک یک تصمیم بزرگی است.اگر شما نتوانید مورد های خوب با اطلاعات کامل و کارهای انجام شده قبل را به خوبی نمایش دهید به طور قطع مشتری شما جای دیگری خدمات می گیرد. با داشتن یک وب سایت جذاب و تخصصی ، ویژگی و تخصص خود را معرفی کنید.

فروشگاه و مراکز زیبایی و تناسب اندام

وقتی صحبت از سلامتی و مراقبت از بدن می شود ، ما فقط به متخصصان اعتماد می کنیم. یک وب سایت به زیبایی و تخصص پیشنهادات خود ایجاد کنید و یک اعتماد با ارزش تجاری با مخاطبان هدف خود ایجاد کنید.

تجارت مواد غذایی

آیا برای مشتریان امکان دارد که بخواهند از خوردن غذاها و نوشیدنی های شما حتی بدون مزه کردن آن لذت ببرند؟ بله، ممکن است. وب سایت خود را به اندازه کافی با عکس ها و رسانه هایی جذاب کنید که مطمئناً مشتریان را برای گرسنگی بیشتر گرسنه می کنند.

خدمات مسافرتی و حرفه ای

تا زمانی که مشتری های شما نتوانند شما را شخصاً ملاقات کنند ، وب سایت شما غالباً به طور موقت نشان دهنده برند شما است! یک وب سایت طراحی کنید که نشان دهنده تخصص و حرفه ی شما برای تبدیل چشم انداز به مشتری واقعی باشد.

کسب و کارهای دیگر

این نمونه ها تنها معدود کسب و کارهایی هستند که طی این سالها در این تجارت با آنها کار کرده ایم ، بنابراین اگر صنعت خود را در اینجا مشاهده نمی کنید ، دیگر جای نگرانی نیست! ما هنوز می توانیم یک طراحی وب سایت ایجاد کنیم که برای برند شما مناسب باشد!

مراحل طراحی سایت در تهران سایت :

1- کاوش کسب و کار و طراحی مورد نیاز شما
کار ما با اختصاص یک طراح سایت از تیم طراحی به شما آغاز می شود تا به شما در طراحی وب سایت مورد نظرتان کمک کند. اما برای آنکه ما با کسب و کار و آنچه مدنظر شماست بیشتر آشنا شویم. می بایست به پرسشنامه ما پاسخ دهید. اگر می خواهید برخی از ویژگی های خاص برای سایت شما در نظر گرفته شود می توانید آنها را لیست کنید.
2- انتخاب نحوه طراحی سایت مورد نظر و فضای میزبانی

اگر دارای فضای میزبانی مناسبی هستید می توانید به ما دسترسی دهید تا از آن برای وب سایت شما استفاده کنیم و اگر خیر ما پکیج هایی برای شما در نظر داریدم. ساخت وب سایت وردپرس به محض دادن اطلاعات قابل انجام است.
با توجه به بودجه و نیاز شما ما 3 مدل طراحی سایت به شما پیشنهاد میکنیم :

طراحی اختصاصی ، طراحی قالب مشابه، برنامه نویسی سفارشی

a- طراحی اختصاصی
بعد از شنیدن توضیحات شما در مورد کسب و کارتان و خواسته شما از وب سایت چند نمونه کار روز دنیا بررسی می شود و به شما ایده هایی که می توانند به بهبود سایت شما کمک کنند داده می شود. این نوع طراحی سایت غالبا دارای ویژگی هایی است که به طور معمول در سطح اینترنت یافت می شود و می توان آنها را اجرا و پیاده سازی کرد و در نهایت با سفارشی سازی و استفاده از رنگ های سازمانی شما یک سایت اختصاصی طراحی نمود.

b- طراحی قالب آماده
طراحی با استفاده از قالب آماده به منزله استفاده از قالب های از پیش طراحی شده توسط تیم طراحی تهران سایت است که با توجه به کسب و کار شما و رنگ های مورد نظر شما سفارشی سازی می شود و از نظر قیمت وب سایت ارزان به حساب می آید.

c- برنامه نویسی سفارشی

برای طراحی این نوع سایت تیم طراحی از صفر شروع به طراحی می کند و هیچ قالب آماده ای وجود ندارد، پس شما فارق از طرحی خواهید بود که شبیه به سایت دیگری باشد و هرگز نگران گسترش سایت و داشتن ابزار محدود در وب سایتتان نخواهید بود.
این وب سایت های با کد نویسی با متد روز انجام می شود و کاملا دارای ساختار سئو شده می باشد.

3- یک پیش طراحی از وب سایت شما ایجاد می کنیم

بسته به نوع سایت و امکانات تیم طراحی بین 7 تا 20 روز زمان می برد تا طرح اولیه شما زده شود. پس از اماده سازی طرح آولیه آن را برای شما ارسال می کنیم تا شما لیست ویرایش های مورد نظر را به ما اعلام کنید. با استفاده از این لیست آماده، طراحی را انجام می دهیم و وب سایت را تکمیل می کنیم.

4- نسخه اصلی وب سایت را بارگذاری می کنیم

به محض تایید وب سایت طراحی شده ما نسخه اصلی را بارگزاری می کنیم. طرح تکمیل شده حالا به دامنه شما متصل می شود و قابلیت جستجو و نمایش دارد. حالا می تواند از تجربه داشتن یک وب سایت جدید با کاربری آسان بهره مند شوید.

5- آموزش و پشتیبانی

بعد از نهایی شدن سایت یک جلسه آموزشی رایگان برای شما برگزار می شود تا آموزش های لازم برای مدیریت محتوا سایت به شما داده شود. برخی از مشتریان بعد از آموزش، مدیریت و نگه داری سایت را به عهده می گیرند و برخی دیگر این کار را نمی کنند و نگهداری را به ما می سپارند که اساسا کار بهتری است. ما برنامه هایی برای نگهداری، به روز رسانی و امنیت سایت انجام می دهیم و به سایت ها کمک می کنیم که به طور مرتب امنیت و عملکردشان به روز شود. که می توانید در صورت لزوم، موردی یا به صورت قرار داد سالانه ماهانه با ما تماس بگیرید

چرا تهران سایت برای طراحی سایت؟

– ذخیره هزینه ها
چه کسی گفته که همیشه یک وب سایت زیبا وب سایت گرانی است؟ اجازه ندهید کسی شما را برای یک سایت بیش از حد در هزینه بیندازد. شما نیاز ندارید برای رسیدن به سایت مورد علاقتان حسابتان را خالی کنید. با استفاده از مشاوره ما می توانید با توجه به بودجه تان وب سایت مورد نظرتان را بدون کاهش کیفیت ظاهر سایت داشته باشید.

– سرعت عمل در طراحی

وب سایت را در سریع ترین زمان طراحی می کنیم. در اغلب پروژه ها روند طراحی و تحویل در کمتر از 30 روز صورت می گیرد. و ارزش زمان شما را می دانیم و برای آن ارزش قائل می شویم.

– بازاریابی شما را هدایت می کنیم
ما تنها تیم طراحی سایت نیستیم و بعد از طراحی مشتریان را رها نمی کنیم. ما یک تیم کامل دیجیتال مارکتینگ هستیم. پس می توانید اطمینان حاصل کنید که بعد از طراحی با مشاوره ما نرخ تبدیل و بازدید و در نتیجه ورودی خود را افزایش می دهید و در نهایت با تکنیک های فروش پیشنهادی تیم ما ورودی ها را به مشتریان تبدیل می کنید و سهم بازار بیشتری را کسب می کنید.
شرکت طراحی سایت تهران سایت در تهران مستقر می شود و گستره فعالیت جهانی اللخصوص در خاورمیانه با 17 سال تجربه در زمین بازاریابی و طراحی سایت دارد.