در اینجا یک سری ابزار برای مدیریت سایت ورد پرس در اختیار شما قرار میدهیم .برای این کار :

به سرعت نرم افزار وردپرس را در تمام وب سایت های خود به روز کنید
به روزرسانی موضوع و پلاگین را در وب سایت های خود رصد کرده و به راحتی نصب کنید
به طور خودکار از سایت های وردپرسی خود پشتیبان تهیه کرده و آن را در مکانی خارج از سایت ذخیره کنید
کاربران ، نظرات و سایر گزینه های وردپرس را مدیریت کنید
مدیریت سایت های خود با استفاده از یک ابزار مدیریت چند سایت به شما کمک می کند بدون ورود به هر سایت جداگانه ، همه سایت های خود را تحت نظر داشته باشید.

 

مدیریت سایت با وردپرس

 

چه یک کاربر شخصی باشید ، چه یک فریلنسر یا یک آژانس ، با استفاده از یکی از این ابزارها می توانید در کار خود صرفه جویی کنید. ارائه خدمات مدیریت سایت با وردپرس به مشاغل نیز ایده محبوب تجارت آنلاین است. شما می توانید از این ابزارهای مدیریت سایت وردپرس برای کمک به رشد تجارت آزاد خود استفاده کنید.

 

InfiniteWP

InfiniteWP ابزاری قدرتمند برای مدیریت سایت با وردپرس است که برای آژانس ها ، توسعه دهندگان و فریلنسرها بهینه شده است. می توانید وب سایت های نامحدودی را به صورت رایگان مدیریت کنید. با این حال ، نسخه رایگان محدود به مدیریت افزونه ، طرح زمینه و به روزرسانی های اصلی وردپرس است. همچنین به شما امکان می دهد پشتیبان های سایت درخواستی خود را ایجاد کنید ، اما برای ذخیره آنها در مکان ذخیره سازی از راه دور به یک افزودنی پولی نیاز دارید.

 


طراحی سایت با وردپرس


قدرت واقعی InfiniteWP با برنامه حق بیمه آنها باز می شود که شامل تمام ویژگی های پرداخت شده مانند: استقرار آسان وب سایت ، تنظیم وب سایت ، اسکن بدافزار ، نظارت بر زمان ، گزارش های مشتری ، مدیریت نظرات ، انتشار پست ها و صفحات ، احراز هویت عامل ، لینک شکسته جستجوگر و موارد دیگر را شامل میشود InfiniteWP به شما امکان می دهد ابزار مدیریت سایت با وردپرس را مستقیماً در سایت خود نصب کنید. می توانید آن را از طریق پلاگین نصب ، از طریق cPanel نصب کنید یا به صورت دستی در سرور خود بارگذاری کنید.
پس از راه اندازی ، برای مدیریت سایت با وردپرس می توانید وب سایت هایی را که می خواهید مدیریت کنید اضافه کنید و سپس پلاگین InfiniteWP client را در آن وب سایت ها نصب کنید. این پلاگین مشتری وب سایت های شما را به پنل مدیریت InfiniteWP متصل می کند. این به شما امکان کنترل بی حد و حصر سایت های مدیریت شده را می دهد.

 

iThemes

iThemes Sync ابزاری قدرتمند برای مدیریت سایت با وردپرس است که توسط افرادی در پس افزونه محبوب BackupBuddy آورده شده است. این به صورت یک نسخه رایگان محدود است که می توانید در 10 سایت از آن استفاده کنید.نسخه رایگان به شما امکان می دهد به روزرسانی های وردپرس را از یک داشبورد مدیریت کنید. همچنین می توانید تم ها و پلاگین ها را از WordPress.org یا با بارگذاری دستی آنها نصب کنید.
قدرت واقعی مدیریت سایت با وردپرس همراه با برنامه های پولی است که به شما امکان می دهد به نظارت به موقع ، گزارش های مشتری ، مدیریت کاربر ، امنیت و ادغام با ذخیره سازی cloud BackupBuddy ، کنسول جستجوی Google و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

 

این با یک رابط بصری آسان برای استفاده همراه است که مدیریت سایت را نسیم می کند. قیمت گذاری: برنامه های پرداختی از 11 دلار در ماه (برای هر سال صورتحساب) برای 10 سایت شروع می شود.

 

Jetpack

Jetpack یک مجموعه افزونه قدرتمند است که دارای چندین ویژگی مدیریت سایت با وردپرس است. برای شروع استفاده از Jetpack به یک حساب WordPress.com نیاز دارید. (تفاوت WordPress.com در مقابل WordPress.org را بررسی کنید). افزونه رایگان Jetpack به عنوان رابط بین وب سایت شما و سرورهای WordPress.com عمل می کند. برای مدیریت همه سایت های WordPress خود از داشبورد WordPress.com استفاده خواهید کرد.

مدیریت جت پک

با استفاده از نسخه رایگان قادر خواهید بود افزونه های وردپرس و به روزرسانی های اصلی را در همه وب سایت های خود مدیریت کنید. همچنین با نظارت بر زمان خرابی و محافظت اولیه در برابر حمله نیروی بی رحم ارائه می شود. با این حال ، برای دریافت ویژگی های بیشتر ، باید برنامه های پولی آنها را ارتقا دهید. برنامه هایی با ویژگی های مختلف از جمله پشتیبان گیری خودکار با Jetpack ، اسکن بدافزار ، رفع مشکلات امنیتی ، گزارش فعالیت سایت و موارد دیگر وجود دارد.
قیمت گذاری: برنامه های رایگان + پولی با شروع از 39 دلار در سال.

 

CMS

 

CMS Commander یک ابزار مدیریتی وب سایت وردپرس است. وب سایت های خود را از داشبورد فرمانده CMS مدیریت خواهید کرد. برای اتصال همه وب سایت های خود ، باید پلاگین مشتری را در هر سایت نصب کنید. این شامل همه ویژگی های معمول مانند به روزرسانی های 1 کلیک ، مدیریت پشتیبان گیری ، احراز هویت 2 عاملی ، اسکنر بدافزار اصلی ، مارک تجاری سفارشی و موارد دیگر است.

 

مدیریت سایت با وردپرس

 

آنچه CMS Commander را کمی متفاوت از سایر ابزارهای این لیست می کند ، ویژگی های مدیریت محتوای آن است. به شما امکان می دهد از منابع شخص ثالث مانند YouTube ، Flickr ، Yelp و موارد دیگر برای افزودن محتوا استفاده کنید.این برنامه همچنین با خدمات چرخش مقاله برای بازنویسی محتوا و ارسال آن به چندین وب سایت شما ارتباط برقرار می کند. برای بازاریابان شرکت های وابسته ، ادغام با شبکه های وابسته معروف مانند آمازون ، ShareaSale ، کمیسیون اتصال و غیره را ارائه می دهد.
قیمت گذاری: برنامه ها از 8 دلار در ماه برای صاحبان وب سایت های شخصی شروع می شود. برنامه های تجاری آژانس ها و شبکه های سایت بزرگ از 30 دلار در ماه شروع می شود.

 

نتیجه گیری
مدیریت وردپرس بسیار کار راحتی بوده و چندین پلاگین برای این کار وجود دارند که به شما معرفی کرده ایم . که با پرداخت هزینه امکانات بیشتری را برای شما در اختیار میگذارند .

 

منبع : www.wpbeginner.com