هر چند وقت یک بار ، با نمونه هایی از طراحی طراحی سایت و اپلیکیشن روبرو می شوم که واقعاً مرا به خود جلب می کند. این برنامه های وب ترکیبی زیبا از طراحی ، کاربرد و خلاقیت را شامل می شوند. آنها شاهکارها و نشانه های الهام بخشی هستند.زمان و فکر زیادی برای طراحی این برنامه های وب صرف شده است و اعتبار باید به طراحی ها اختصاص یابد.

 

طراحی سایت و اپلیکیشن

 

طراحی سایت و اپلیکیشن چیست؟

طراحی سایت و اپلیکیشن مسئله مهمی در هنگام ساختن یک برنامه وب است. این برنامه بر روی ظاهر و احساس برنامه وب تمرکز دارد.مرحله طراحی چندین جنبه مختلف را شامل می شود ، از جمله طراحی رابط کاربر (UI) ، قابلیت استفاده (UX) ، تولید محتوا و طراحی گرافیکی. در این پست ، ما عمدتا بر روی طراحی UI و UX تمرکز کرده ایم.

 

UI در برنامه وب چیست؟

UI مخفف User Interface است. UI بخشی از برنامه وب است که کاربر با آن ارتباط برقرار می کند. این اصطلاحات ساده است ، همه چیزهایی است که می بینید و لمس می کنید ، مانند دکمه ها ، رنگ ها ، فونت ها ، ناوبری و غیره

 

5 طراحی برتر طراحی سایت و اپلیکیشن

برنامه های تحت وب زیر از میان لیست 62 متقاضی ارسال شده توسط تیم Budibase انتخاب شده اند. امتیازدهی شدند بر اساس:

  • طرح
  • قابلیت استفاده
  • خلاقیت
  • رابط کاربری Intercom
  • اولین در لیست ما Intercom است.

اینترکام شرکت خود را به عنوان مجموعه ای از اولین محصولات پیام رسان توصیف می کند که برای تسریع رشد تجارت طراحی شده اند. مجموعه محصولات Intercom که در سال 2011 تاسیس شد ، چندین تکرار طراحی را تجربه کرده است ، از جمله اخیراً در مارس 2019.

 


امکانات سایت وردپرس


رابط کاربری بافر

بافر یکی از اصلی ترین سیستم عامل های مدیریت رسانه های و طراحی سایت و اپلیکیشن است. در سال 2014 ، بافر یکی از بزرگترین مشکلات به عنوان یک بازاریاب دیجیتال جوان را حل کرد – تعیین پست های رسانه های اجتماعی. از آن زمان ، Buffer رشد کرده و به تازگی عرضه آنها را به 3 محصول تقسیم کرده است

Notion

در مبحث طراحی سایت و اپلیکیشن من طرفدار بزرگ Notion هستم و از سال 2016 به عنوان یک کاربر مشتاق بوده ام. این احساس مینیمالیستی و کوچکی است که بوی خالی و عاری از حواس پرتی را برای کاربر فراهم می کند. هنگامی که من برای اولین بار از برنامه وب استفاده کردم ، در برخی موارد کند بود و پاسخ نمی داد. من تنها کسی نبودم که این را احساس کردم و در نهایت منجر به بازسازی کامل محصول شد.

خوشبختانه بازسازی نتیجه داد. Notion اکنون توسط بیش از 1،000،000 کاربر استفاده می شود و عملکرد بی نقصی دارد.برای من ، Notion انتخاب شماره 1 من برای بهترین نمونه طراحی مدرن برنامه های وب بود. استفاده از شکلک در برابر طراحی سایت و اپلیکیشن بود.

Netify

Netlify کارهای پیچیده در طراحی سایت و اپلیکیشن را انجام می دهد و آن را ساده می کند. Netlify برای وب سایت های ثابت راه حل های میزبانی و بازگشت سریع را ارائه می دهد. اولین تجربه من با Netlify در سال 2017 بود. قبل از Netlify ، از AWS برای میزبانی وب سایت های ثابت خود استفاده می کردم. در 2 دقیقه اول استفاده از Netlify ، من شوکه شدم. چگونه این روند پر زحمت ، که من غالباً از آن رنج می کشم ، چگونه آسان بوده است؟

در سال 2017 ، من کاملاً مطمئن هستم که بهترین فرد در فروش Netlify بوده ام. من آن را به تمام محافل اجتماعی خود معرفی کردم ، و در صورت امکان آن را تحسین کردم. Netlify ، تا حد زیادی بهترین UX من در یک برنامه است.

 

طراحی سایت و اپلیکیشن

Mailchimp UI

Mailchimp بیش از ده سال پیش به عنوان یک پروژه جانبی در طراحی سایت و اپلیکیشن آغاز به کار کرد. در سال 2009 آنها نسخه freemium را اضافه کردند و مشتریان آنها از 85،000 – 450،000 جهش کردند. امروزه آنها به میلیون ها استارتاپ / شرکت کوچک در سراسر جهان یک بستر بازاریابی ساده و زیبا ارائه می دهند (اکنون بیش تر از پلتفرم ایمیل مورد استفاده در گذشته است).

 


خلاقیت زیاد با طراحان وردپرسی


من از ابتدا کاربر Mailchimp بوده ام و مشاهده کرده ام که آنها چگونه UI / UX را در طول سالها تغییر داده اند. به طور مداوم بهتر می شود! در Mailchimp ، آنها طراحی را جدی می گیرند. آنها دارای ساختار طراحی سازگار در سراسر پلت فرم هستند و زبان طراحی آنها مشهود است. عناصر ساختاری مانند آرم ، پالت رنگ و تایپوگرافی طراحی را پایه و ثابت نگه می دارند. این باعث می شود اتاق طراحان آنها بیان شود.

نتیجه گیری

و اگر به دنبال ابزارهایی برای ساخت برنامه وب بعدی خود هستید ، با انتخاب Budibase زمان توسعه خود را کاهش دهید. به سادگی با ثبت نام کرده و شروع کنید.

منبع : www.budibase.com