در این مقاله چگونگی طراحی سایت فروشگاهی وردپرس و نحوه یادگیری بهتر و بهینه آن را می آموزید. اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید ، در اینجا یک راهنمای ساده گام به گام آورده شده است تقریباً هر کارآفرین موفقی که وجود دارد برای رونق کسب و کار خود فروش/اه ایترنتی دارد یا از طراحی سایت فروشگاهی وردپرس استفاده میکند.

 

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس

 

نام دامنه گیر

نام دامنه شما در طراحی سایت فروشگاهی وردپرس بسیار تاثیر گذار است چون باعث نحوه یافتن وب سایت از طریق مشتریان میشود.

 

برنامه کاری خود را تعیین کنید

هنگام طراحی سایت فروشگاهی وردپرس ، باید یک برنامه تجاری جامع برای شرکت خود ایجاد کنید که دقیقاً نحوه کار شما را مشخص کند:

انتخاب محصولات برای فروش
به دست آوردن موجودی
ایجاد وب سایت شما
بازاریابی وب سایت خود
رشد سهم بازار خود
مطابق با الزامات قانونی
رسیدگی به مالیات و سایر هزینه های عملیاتی.

WooCommerce را تنظیم کنید

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس بنیادی قدرتمند برای سایت شما ایجاد می کند. WooCommerce سایت وردپرس شما را به یک نیروگاه تجارت الکترونیکی تبدیل می کند – و نیز رایگان است. حتی بدون افزونه های پولی ، می توانید بهترین عناصر طراحی تجارت الکترونیکی را در همه مهمترین صفحات خود پیاده سازی کنید.

 


نرخ طراحی سایت با وردپرس


سئو در فروشگاه اینترنتی

همچنین می توانم در طراحی سایت فروشگاهی وردپرس پارامترهای خاصی را برای چگونگی نمایش محتوا در نتایج جستجو تنظیم کنیم – با ویرایش های سریع در حرکت کردن ، توضیح متن ها و عنوان محتوا این برای اهداف کلمات کلیدی قدرتمند است.

 

جذب با محتوا و جستجوگرها

اگر روی این مورد کار کنید به زمانی خواهید رسید که مخاطب هر روز و هرروز بیشتر میشود . و همین میتواند سبب رشد سایت فروشگاهی شما شده باشد. برای ارسال مشتریانی با انگیزه و آماده تصمیم گیری برای خرید به فروشگاه آنلاین خود ، به موتورهای جستجو نیاز دارید. روشی که شما برای این کار انجام می دهید محتوا است – محتوای زیادی.

در اینجا نحوه استفاده از محتوای دوستانه SEO برای امتیاز دهی به مشتریان جدید در طراحی سایت فروشگاهی وردپرس گفته شده است:

کلمات کلیدی را از برنامه کسب و کار خود بردارید و آنها را در ابزاری مانند Ahrefs قرار دهید تا ببینید کدام کلمات کلیدی تبلیغات محصول را تحریک می کنند. برای یافتن کلمات کلیدی مناسب برای هر محصول یا دسته در سایت خود ، تحقیقات بیشتری انجام دهید. در انتخاب اولین کلمات کلیدی خود بسیار انتخابی باشید ، ده مورد برتر را متمرکز کنید و سپس آن را انسجام دهید. مقالاتی در بلاگ ایجاد کنید که در مورد چگونگی استفاده مشتریان از محصولات شما آموزش می دهد. روی موارد مفید تمرکز کنید. گرفتن پاسخهای پیچیده و تجزیه آنها به راهنماهای قابل فهم تا حد زیادی کمک خواهد کرد.
اطمینان حاصل کنید که هر صفحه در سایت شما دارای موارد مناسب است:
عناوین صفحه ،
توضیحات متن ها ،
URL ،
برچسب های alt تصویر ، alt text
محتوایی که خواندن آن آسان است.
وبلاگ نویسان را پیدا می کنید که محصولات را بررسی می کنند و از آنها می خواهید که موارد شما را بررسی یا تحویل دهند
جستجوی گوگل

 

 

طراحی سایت فروشگاهی  وردپرس

 

با استفاده از ظاهر سایت ترافیک را افزایش دهید

تبلیغات
وقتی در حال خرید محصول یا خدمات هستید ، به چه کسی اعتماد دارید؟ به احتمال زیاد ، شما از چند نفر از دوستان خود س سوال خواهید کرد که مالک آنها چیست و آیا آنها محصولاتشان را دوست دارند یا نه. فروش اجتماعی راهی برای پول نقد در غریزه خریدار است که به دوستان و خانواده خود اعتماد کند. تبلیغ در سبکه های اجتماعی برای صفحه خاصی از وب سایت شما یک روش عالی برای تزریق نام تجاری شما به اخبار خبری مشتری شما است.

 


المان های جدید طراحی وب سایت چیست؟


 

آگهی اینستاگرام
اینستاگرام از پبازدید ترین شبکه های اجتماعی دنیاست که زیر نظر فیسبوک فعالیت میکند . با توجه به استفاده بسیار کم از فیسبوک در کشور ما . اینستاگرام گزین ی بسیار مناسبی برای تبلیغات کسب و کار خود است. چون شما با این اگهی به تقریبا کل کشور خدماتتان را ارائه میدهید . بلافاصله ، چیزی که بعد از اگهی رخ میدهد. اگر درست آگهی کرده باشید،( این برند و محصول سرگرمی از اهمیت بیشتری برخوردار است و من می توانم اعتماد کنم که احتمالاً یک روش جالب برای این کار است ) چیزی که مخاطب فکر میکند.

تبلیغات هدفمند اینستاگرام ایجاد کنید تا مشتریان ایده آل محصولات خود را درگیر کنید. و هنگامی که در وبلاگ خود ارسال می کنید ، می توانید پیوندهایی را با پستهای جذاب Instagram به اشتراک بگذارید تا به ترافیک کمک کند. فقط مطمئن شوید که لیست شما هدفمند است.

 

نتیجه گیری
با استفاده از وردپرس و WooCommerce می توانید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید ، که کار آسانی است! امیدوارم از این پست لذت برده باشید ، و اطمینان داشته باشید که راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود علم ساخت موشک نیست. این کار به زمان و آزمون و خطای زیادی نیاز دارد ، اما اگر مراحلی را که توضیح دادیم دنبال کنید ، در کمترین زمان فعالی و موفق خواهید شد!