امکانات طراحی سایت شرکتی چیست ؟

امروزه آن دسته شرکت هایی در بازار اینترنتی موفق خواهند بود که با تصمیمات و هوشمندی بتوانند ابزارهای مناسبی برای سایت خود درست کنند و بهترین استفاده را از ابزارهایی که دارند ببرند.

امکانات طراحی سایت شرکتی

دسترسی آسان، اطلاع رسانی سریع و قابلیت جذب مخاطب، جزء جدایی پیوست سایت می باشد.

امکانات مورد نیاز در زمینه ی طراحی سایت شرکتی و ارتقاء سایت :

  • کیفیت محتوا
  • ریسپانسیو بودن
  • آمار و اطلاعات
  • مقایسه محصولات
  • سیستم مدیریت محتوا و مطالب سایت
  • سئو
  • مدیریت اطلاعات تماس
  • سیستم مدریت کاربران

 

طراحی سایت شرکتی

 

کیفیت تولید محتوا در سئو سایت اثر مستقیم دارد!
اگر در طراحی سایت از محتوای با کیفیت برای محصولات و خدماتتان استفاده کنید با این کار مخاطبان بیشتری جذب می کنید که باعث در آمد بیشتر شما خواهد شد. هم چنین یک محتوای خوب میتواند پل ارتباطی بین مشتریان شما و شرکت شما /شود .همچنین تولید محتوا با کیفیت میتواند تاثیر زیادی بر سئوی سایت و کسب رتبه ی بالا در گوگل شود.. تولید محتوای با کیفیت اطلاعات مناسبی راجع به خدمات شما و محصولاتتان در اختیار مشتریان قرار میدهد.

 

طراحی سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو

قابلیت درک پذیری سایز تصاویر و اطلاعات و دستیابی به نمایش صحیح وب سایت طراحی شده درانواع موبایل و کامپیوتر و تبلت ها یکی از مهم ترین اصول رعایت شده در طراحی سایت شرکتی است که باید رعایت شود.

 

سئو سایت شرکتی

سئو با بهینه سازی موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این راه انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم. سئو درکل مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم. مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان است.

 


هزینه طراحی سایت در تهران


 

سئو سایت

الگوریتم های جدید گوگل به ویژه الگوریتم RankBrain سعی میکنند تا رفتار کاربران هنگام جستجو را بررسی کرده و متاسب با همان رتبه بندی نتیجه را بهینه کنند. هر زمان کاربر عبارتی را در گوگل جستجو میکند و یک یا چند نتیجه موجود در توضیحات و پیشنهاد گوگل را انتخاب خواهد کرد. گوگل به انتخاب کاربران توجه زیادی میکند. مثلا اگر یک سایت در رتبه بندی پایینی باشد ولی کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند گوگل رتبه بندی این سایت را بهبود خواهد داد.

علاوه براین زمان حضور کاربران در یک سایت تا جستجوی بعدی دوباره در گوگل اهمیت ویژه ای خواهد داشت. از زمانیکه کاربر وارد سایت شما میشود تا زمانیکه مجدد همان عبارت یا عبارتی مشابه با آن را در گوگل جستجو میکند Dwell Time نامیده میشود. اگر دوست دارید بدانید تاثیر رفتار کاربران بر سئو چیست پیشنهاد میکنیم مقاله RankBrain را مطالعه کنید.

 

طراحی سایت شرکتی

 

تاثیر کاربران سئو چیست؟

اگر خواهان کسب رتبه اول گوگل هستید، باید اصول سئو در طراحی سایت شرکتی رعایت شود.
سئو در طراحی سایت شرکتی برای موتورهای جستجو از اهمیت بالایی دارد. که باعث ارتقا بازخورد سایت شده و این میزان بازدید کنندگان وب سایت را افزایش می دهد. به این منظور که حضور کاربران در سایت شما بالا می رود. حالا این سوال پیش می آید که چرا برای سایت خود باید از سئو استفاده کنیم ؟

اکثر مردم از موتورهای جستجو برای پیدا کردن مطالب خود استفاده می کنند. و از آنجا فقط به صفحه اول گوگل توجه نشان می دهند بهینه سازی و سئو سایت شرکتی اهمیت زیادی پیدا می کند. بنابراین اگر از جمله کسانی هستید که به صفحه ی اول گوگل باشید اهمیت زیادی می دهید و خواهان ورود کاربران زیادی به سایتتان هستید داشتن سئو الزامی است. بنابراین این روش ،گزینه ای خوبی برای کسب درآمد است. اهورا وب علاوه بر طراحی سایت شرکتی به سئو و بهینه سازی سایت می پردازد.

 


درباره طراحی سایت اینترنتی بیشتر بدانید!!!


طراحی سایت شرکتی حرفه ای میخواهید ؟

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و جذاب، مهم ترین گام در برندینگ آنلاین برای شرکتها می باشد . یک وب سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت را قضاوت می کنند.
امروزه بیشتر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و در ذهنشان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل در مورد وب سایت آن شرکت جستجو کرده و در وهله ی اول از سایت آن بازدید می کنند.

نتیجه گیری
از دلایل مهم در طراحی سایت شرکتی سئو بوده که با برروز بودن آن میتوانید در 10 رتبه برتر مرتبط باشید.