برای طراحی سایت به روشی آسان و بدون دردسر تنها لازم است که یک سایت برای طراحی سایت پیدا کرده و پس از آن. محتوا را نوشته ، سیستم عامل را انتخاب کرده و فریم های تأیید شده را به کار ببرید . تنها چیزی که باقی مانده این است که بنشینید و یک طرح زیبا را پیاده کنید که هم شما و هم مشتری از آن راضی باشید. این در موارد میتوانید خلاقیت را ضمیمه کار خود کنید و از آن بهره بگیرید. هنگامی که در تلاش برای یافتن سایت برای طراحی سایت جذابی هستید ، به دنبال چند منبع بگردید تا دوباره خلاقیت خود را جلب کنید. در زیر لیستی از وب سایت های مورد علاقه برای یافتن سایت برای طراحی سایت ذکر شده است.

سایت برای طراحی سایت

 

الهام از طراحی سایت

معرفی یک سایت برای طراحی سایت و همچنین الهام گرفتن از طرح های مختلف، Webdesign Inspiration است. وب سایت های برجسته در Webdesign Inspiring متنوع هستند و می توان آنها را براساس صنعت ، نوع و رنگ طبقه بندی کرد.

هیولای الگو

بررسی Temple Monster جایی عالی برای دریافت ایده های مختلف درباره چگونگی طرح مطالب است ممکن است الهام گرفتن از سایتی که طرح های از پیش ساخته شده را می فروشد ، عجیب باشد ، اما. می توانید الگو های زیادی از این سایت برای طراحی سایت بگیرید.

یکی دیگر از گالری های عالی وبرترین سایت برای طراحی سایت هنگام جستجوی الهام در طراحی وب سایت CSS Nectar است. وب سایت های برجسته براساس طراحی ، کدگذاری و خلاقیت رتبه بندی می شوند و می توان آنها را بر اساس رنگ ، ویژگی ، کشور و دسته بندی کرد.

مانند CSS Nectar ، Awwwards دارای یک سیستم رتبه بندی برای وب سایت های برجسته است و هر روز سایت جدیدی را برای نمایش انتخاب می کند. آنها همچنین تجزیه و تحلیل عمیق تری از سایت ها را ارائه می دهند و به کاربران امکان می دهند درباره طرح ها نظر دهند. سایتهایی که در اینجا به نمایش در می آیند غالباً پرتحرک و مدرن هستند ، وقتی برای الهام از چیزی کمتر سنتی نیاز دارید بسیار عالی است.

 

 


طراحی سایت اینترنتی


 

هترین گالری طراحی سایت

الهام از طراحی وب سایت

چیزی که در مورد طراحی سایت اهمیت زیادی دارد ، توانایی مشاهده تصاویر از صفحه های داخلی در نمای جزئیات برای هر سایت است. این عالی است وقتی شما می خواهید بدون اینکه خودتان از هر یک از صفحات عبور کنید ، ببینید صفحات دیگر در یک سایت چگونه هستند. این می تواند کمک کند تا عمیق تر از طراحی وب سایت فقط در خارج از صفحه اصلی الهام بگیرید.

siteInspire
آنچه در مورد siteInspire و سایت برای طراحی سایت دارای اهمیت است ،این است که می توان آن را بر اساس سکویی که سایت در آن مرتب شده مرتب کرد. شما همچنین روشهای سنتی تری برای فیلتر کردن سایتها مانند سبک ها ، انواع و موضوعات دارید. این امکان وجود دارد که از طراحی وب سایت که برای پلت فرم خاصی تهیه شده است الهام گرفت تا بتوان نحوه ساخت آن را با سهولت بیشتری تجسم کرد.

یک قدم جلوتر با الهام از طراحی وب سایت
بعضی اوقات یافتن الهام از طراحی وب سایت با نگاه کردن به جزئیات صفحه وب امکان پذیر میشود . گالری های زیر طرح ها را در تمام زمینه های طراحی شامل عکاسی ، تصویرگری و تایپوگرافی به نمایش می گذارند. این سایت ها برای الهام بخشیدن به طرح های رنگی ، عکاسی وب سایت قدرتمند و سایر عناصر طراحی استفاده میشود.

 

سایت برای طراحی سایت

 

الهام از طراحی سایت

شبکه سنگ تراشی Designspiration امکان مشاهده همزمان چندین تصویر را به راحتی فراهم می کند. از نمونه های زیبایی از هنرهای زیبا ، عکاسی ، تصویرگری و موارد دیگر الهام بگیرید.

Pinterest

الهام از طراحی وب سایت

Pinterest می تواند یک منبع عالی برای انواع الهام طراحی باشد زیرا که از تنوع زیادی در انواع تصویر مربوطه برخوردار است. برای مشاهده دسته هایی مانند عکس و تصویر می توانید از پیوند “کاوش” استفاده کنید ، یا “طراحی وب” را برای فیلتر کردن تصاویر وب سایت های مختلف وارد کنید. Pinterest از تصاویر به صورت عمودی استفاده می کند ، به این معنی که می توانید هنگام مشاهده عکسهای کوچک ، تعداد بیشتری از وب سایت را مشاهده کنید.

Behance
گالری Behanceرا با ویژگی های مختلف از معماری و هنرهای زیبا گرفته تا طراحی گرافیک و تبلیغات میتوان جستجو کرد و همچنین این سایت از تنوع زیادی در انوع فرم ها برخوردار است.

 


هزینه طراحی سایت در تهران


 

از بالا به سمت شمال
گالری های طراحی در From Up North کارهای طراحی گرافیکی از طراحی بسته، وب و رابط کاربری را شامل می شوند. با گالری های طراحی وب آنها میتوان شروع کرد، سپس با تبلیغات ، تایپوگرافی و حتی نقل قول های الهام بخش.

نتیجه گیری
ما میتوانیم با بهره گیری از امکانات و همچنین قدرت تفکر به خلاقیت خود در زمینه های مختلف بپردازیم. اما قطعا نگاه کردن به نمونه کارهای مختلف وسعت تفکر را افزایش میدهد و باعث میشود در زمینه های مختلف به موفقیت های زیادی دست پیدا کنیم!