طراحی وب معمولا جز پر درآمد ترین مشاغل بوده و خواهان بسیاری در دنیای پیشرفته علم و تکنولوژی دارد . هزینه طراحی وبسایت معمولاً حدود 75 دلار در ساعت است. یک وب سایت تجاری ممکن است بالقوه بین 5000 تا 10000 دلار هزینه داشته باشد که 6،760 دلار متوسط هزینه راه اندازی ، طراحی ، ساخت و ایجاد محتوا برای یک وب سایت اصلی است. این رقم همچنین شامل نگهداری و آموزش به مشتری است. هزینه وب سایت های سفارشی شده بیشتر است.

 

هزینه طراحی وبسایت

 

هزینه طراحی وبسایت ساعتی

طراحان وب مستقل ماهر و منطقی در هر ساعت حدود 75 دلار درآمد کسب می کنند. با توجه به ترفندهای CSS ، این رقم می تواند متفاوت باشد. کارشناسان وب تخمین می زنند که هزینه طراحی وب سایت 30 تا 80 دلار در ساعت و هزینه ساخت آن 100 تا 180 دلار در ساعت است. متخصصان آزاد معمولاً نرخ بالاتری نسبت به طراحان وب داخلی دارند زیرا بیمه درمانی و سایر مزایایی که کارمندان دریافت می کنند را دریافت نمی کنند. فریلنسرها همچنین امنیت شغلی بسیار کمتری دارند. آنها از قراردادی به قرارداد دیگر می روند. نرخ بالاتر عدم تعهد طولانی مدت مشتریان را جبران می کند.

 

چند فاکتور تعیین می کند که هزینه طراحی وبسایت برای یک فریلنسر در هر ساعت بیش از 75 دلار میباشد. یک فریلنسر ممکن است نرخ سود کمتری را برای یک سازمان غیرانتفاعی، یک دوست یا خانواده ارائه دهد. طول پروژه های بلند مدت ممکن است نرخ ساعتی کمی پایین تری داشته باشند. آیا به کمک یک برنامه نویس، توسعه دهنده یا طراح گرافیک نیاز خواهید داشت؟ بیشتر کار کنید آیا این پروژه مشابه پروژه دیگری است که شما انجام داده اید. اگر می توانید بسیاری از کارهای گذشته خود را کپی و جای گذاری کنید ، هزینه کمتری را پرداخت کنید (مگر اینکه خودتان این کار را نکنید).

 


هزینه طراحی سایت در تهران


تعداد صفحه صفحات بیشتر برای طراحی به معنای کار بیشتر است. هزینه های اضافی مانند وبلاگ یا تجارت الکترونیکی نیز می تواند هزینه بیشتری داشته باشد. سطح تعهد اگر می توانید به جای اینکه تمام وقت به پروژه متعهد شوید ، چند ساعت اینجا و آنجا کار کنید ، قیمت خود را پایین بیاورید. مشتری جدید یا قدیمی. برخی از طراحان وب برای اجرای پروژه از مشتری جدید هزینه کمتری دریافت می کنند ، هرچند که این می تواند سابقه بدی ایجاد کند.

 

هزینه طراحی وبسایت ثابت

مشتریان عاشق پرداخت نرخ های ثابت به طراحان وب هستند زیرا آنها دقیقاً می دانند که چه مبلغی را از قبل پرداخت می کنند. مطابق با CSS-Tricks فریلنسرهای طراحی وب از نرخ های ثابت متنفر هستند ، زیرا هرگز نمی توانید 100 درصد مطمئن باشید که یک پروژه چه مدت طول خواهد کشید ، بهتر است قبل از ارائه قیمت از مشتری به طور گسترده سوال کنید تا مطمئن شوید که بودجه و نیازهای پروژه او را درک می کنید.

در اینجا یک لیست قیمت طراحی وب اصلی وجود دارد:

راه اندازی: 160 دلار
طراحی و ساخت: 5000 دلار
ایجاد محتوا: 500 دلار
آموزش مشتری: 600 دلار
نگهداری: 500
کل: 6،760 دلار

به گفته کارشناس وب، متوسط هزینه هزینه طراحی وبسایت توسط یک طراح وب سایت مستقل 6،760 دلار است. این هزینه فقط سال اول را پوشش می دهد.

 

هزینه طراحی وبسایت

 

گفته شد، هزینه طراحی وبسایت می تواند متفاوت باشد. بسته به هزینه دامنه وب سایت و سایر عوامل، هزینه راه اندازی می تواند کمی 50 دلار باشد و به 200 دلار هم برسد. هزینه طراحی یک وب سایت سفارشی حداقل 5000 دلار است و می تواند 10 هزار دلار بالاتر باشد. بسته به میزان محتوای مشتری، ایجاد محتوا از 500 تا 5000 دلار متغیر است. و هزینه سالانه نگهداری وب سایت حدود 500 تا 1000 دلار هزینه دارد. یک شرکت طراحی وب هزینه های اضافی مانند تجهیزات ، آموزش و کنفرانس ها ، بیمه درمانی ، خدمات مجوز ، مجوزهای نرم افزار و موارد دیگر را پرداخت می کند. یک طراح وب مستقل باید حداقل نرخ ساعتی خود را برای تأمین تمام این هزینه ها تنظیم کند تا تجارت خود را ادامه دهد.

پایین رفتن از حداقل نرخ ساعتی یک سو پیشینه بد است. مشتریان انتظار این نرخ را دارند و شما شروع به ارزیابی خود با این نرخ می کنید، که حتی بدتر است. ممکن است کار کمتری داشته باشید ، اما بابت کاری که می گیرید حقوق خوبی دریافت خواهید کرد و وقت آن را دارید که کار را به خوبی انجام دهید. یک ماشین حساب رایگان طراحی وب سایت دارد که به شما کمک می کند نرخ ساعتی خود را بفهمید.

 


نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس


 

هزینه طراحی وبسایت در هر ساعت چقدر است؟

هزینه طراحی وبسایت برای طراحان وب بین 31 تا 42 دلار در ساعت درآمد دارند و متوسط آن 36 دلار در ساعت است. نکته مهم این است که این تعداد شامل همه طراحان وب از جمله کسانی است که در آژانس ها در خانه کار می کنند. فریلنسرها نرخ ساعتی بالاتری می گیرند زیرا هزینه های سربار بیشتری دارند. طراحان وب مستقل براساس سطح مهارت هزینه دریافت می کنند. به گفته کارشناس سازنده وب سایت، آنها برای طراحی وب سایت معمولاً بین 30 تا 80 دلار در ساعت هزینه می گیرند.

هزینه طراحی وبسایت برای هر وب سایت چقدر است
طبق 99 طراحان، طراحان وب مستقل برای هر وب سایت بین 500 تا بیش از 5000 دلار هزینه می گیرند. نرخ ثابت بستگی به پیچیدگی کار و سطح تجربه طراح دارد.

سئوتاک

آخرین سوالات کاربران در حوزه سئو

تاثیر دامنه روی سئو سایت

تاثیر دامنه روی سئو سایت

دامنه روی سئو سایت تاثیر داره ؟ مثلا اگر تو دامنه کلمه بازسازی باشه آیا تاثیری روی بالا آمدن سایت رو این کلمه داره ؟

بیشتر بخوانید
افزونه های سئو روی سایت

افزونه های سئو روی سایت

چه افزونه ای رو برای سئو پیشنهاد میکنید ؟

بیشتر بخوانید
ایندکس شدن محتوا در گوگل

ایندکس شدن محتوا در گوگل

چجوری متوجه بشیم محتوایی که درست کردیم توسط گوگل ایندکس شده ؟

بیشتر بخوانید

مشترک وفادار

پروژه فعال

ساعت پشتیبانی آنلاین

اعضای تیم فنی