با ما در این بخش همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس را در در اختیار شما بگذاریم. ما مطالعات بی شماری را در این باره داشته ایم که به خیلی از افراد کمک های بسیاری کرده است ، به همین دلیل است که در مقلاله امروز می خواهیم طیف وسیعی از دستورالعمل های قیمت گذاری وب سایت وردپرس را شرح دهیم که هم به عنوان منبعی برای جامعه و هم نقطه شروع بحث خواهند بود.
چند روایت مختلف در مورد نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس وجود دارد که به آنها میپردازیم.
معمولاً چیزی شبیه به این را دارند:
“وقتی که طراحان / توسعه دهندگان وردپرس که وارد نیستند ، مشاغل ایجاد سایت وردپرس را به عهده می گیرند، مشکلات بسیاری از جمله در تحویل دادن آن به وجود می آید.
و یا “هنگامی که افرادی که وارد و طراح وردپرس نیستند مسولیت ایجاد وبسایت وردپرس را بر عهده می گیرند ، برای موفقیت در گرفتن کار به شدت کاهش نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس را پیشنهاد می دهند و سپس راه حل های بدرد نخوری ارائه می دهند. این نه تنها مشتریان بالقوه را در هنگام خراب شدن سایت هایشان در برابر وردپرس مسموم می کند ، بلکه قیمت آنها را که مایل به پرداخت هزینه کار حرفه ای هستند به شدت کاهش می دهد. ”

طراحی وبسایت با ورد پرس

درک قیمت پایه یک وب سایت وردپرس DIY

بیایید جلوتر برویم و به قسمت نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس بپردازیم. این بخش برای مشتری های احتمالی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهند کمک بگیرند یا برای کسانی که به دنبال ارائه خدمات هستند اما نمی دانند چه هزینه ای را پرداخت کنند ، باید مفید واقع شود.
در حالی که وردپرس خود رایگان است ، راه اندازی یک وب سایت وردپرس رایگان نیست. برای اولین بار ، به دامنه و هاست نیاز دارید. سپس یک تم و پلاگین برای عملکرد سفارشی وجود دارد. همه اینها می توانند به سرعت جمع شوند.

تجزیه و تحلیل معمول هزینه های مورد نیاز برایراه اندازی ممکن است شبیه این باشد:

دامنه: 12 دلار در سال
هاست: 10 دلار در ماه – 30 دلار در ماه
تم برتر: 50 تا 200 دلار
پلاگین های برتر: 15 تا 200 دلار (هر کدام ؛ برخی خریدهای یکبار مصرف هستند ، برخی دیگر مجوزهای ماهانه / سالانه هستند.)
جمع کل: 200 تا 1000 دلار به بالا

البته این فرض بر این است که هیچ کس قبلاً دامنه مورد نظر شما را ندارد (که بسته به شرایط می تواند صدها یا حتی هزاران نفر را به شما بازگرداند) ، اینکه شما می توانید از تم و پلاگین های برتر استفاده کنید و شخصاً وقت و تجربه دارید همه چیز را درباره نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس، خودتان تنظیم کنید.

 


نرخ طراحی سایت با وردپرس


کلید راه اندازی و نگهداری وردپرس

همانطور که وردپرس تکامل یافته و پیشرفته است ، به نوعی استفاده از آن دشوارتر و آسان تر می شود. ساده تر به این معنا که اصول اولیه برای کاربران عادی ساده تر و در دسترس تر هستند. سخت تر از این لحاظ که هرچه قدرت و انعطاف پذیری آن افزایش می یابد ، طیف وسیعی از ابزارها و خدمات برای تبدیل وردپرس به تقریباً هر چیزی ظهور کرده اند و صد البته تاثیر به سزایی در نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس خواهد داشت .
از قضا ، ترکیبی از یک پلتفرم بالغ و اکوسفر در حال رشد ، منحنی یادگیری وردپرس را فراتر از آنچه بسیاری از افراد برای پیمایش راحت و یا علاقه مند دارند ، افزایش داده است.

این پیچیدگی کاربران توانمند وردپرس را به یک ارائه دهنده خدمات با ارزش تبدیل کرده است. من دوست دارم که آنها را شبیه کارشناسان فتوشاپ بدانم. آنها ممکن است نتوانند نرم افزاری را که استفاده می کنند بسازند اما می توانند کارهای قابل توجهی را مخصوصا در کاهش نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس انجام دهند.
در اینجاست که می بینم خدمات راه اندازی و نگهداری وردپرس ارائه دهندگان خدمات تعمیر و نگهداری در دسترس است. آنها نه طراحی یا توسعه سفارشی را ارائه می دهند بلکه تخصص بالایی را با تعداد مشخصی از ابزارهای وردپرس ارائه می دهند که متناسب با یک مکان درست و صحیح باشد.

طراحی وبسایت با ورد پرس

چند نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس در اینجا تهیه شده است :
ساعتی: 50 تا 100 دلار در ساعت
نرخ مسطح: 500 تا 1000 دلار +
ماهانه: 30 تا 50 دلار در ماه (علاوه بر هزینه های اولیه ساعتی یا ثابت)
موارد اضافی A-cart: 100 دلار ، 200 دلار و غیره برای هر سند استراتژی ، دوره آموزشی و غیره.
در کل: 500 تا 2500 دلار + (به علاوه خدمات ماهانه یا سبد خرید احتمالی)
آیا این هزینه بیشتر از DIY خواهد داشت؟ کاملا! اما نه به اندازه انجام هر کاری به صورت عادی ، و بگذارید بپذیریم ، این چیزی نیست که همه به آن نیاز دارند. برای یک شخص مناسب ، این نوع بسته خدمات راحتی ، آرامش خاطر و افزاری منحنی یادگیری وردپرس را فراهم می کند. نیازی به گفتن نیست که تمام نیازهای عملی آنلاین آنها را برآورده می کند.
این روش از نظر زمانی و البته در نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس بهترین کارایی را ارائه می دهد ، محدودیت های کمتری دارد (به موقع ، تعداد ویرایش ها ، ابزارها ، سرویس های الحاقی و غیره) ، و اساساً می تواند یک کار را به خوبی انجام دهد و خیلی سریع مشتری خود را از یک ایده به یک وب سایت کاملاً کارا در مدت زمان کوتاه برساند.

 

طراحی / توسعه سفارشی وردپرس

ارائه دهندگان این نوع خدمات در PHP ، CSS ، Javascript و MySQL تبحر خواهند داشت. آنها به احتمال زیاد به هسته کمک کرده اند و حداقل 3 سال تجربه وردپرس دارند. آنها ممکن است یک رهبر اندیشه وردپرس باشند ، و در گفتگوها در WordCamps یا مقالات آنلاین مشارکت داشته باشند
آنها قادر به ایجاد تم ها و پلاگین های سفارشی و همچنین حل مشکلات سازگاری با سایر ابزارهای مورد نیاز خواهند بود. آنها کدی را ارائه می دهند که سبک ، بی نقص و آسان است و دیگران می توانند با آن کار کنند در طرحی که منحصر به فرد شماست.

این یک سرویس رویایی واقعی است و اگر به آن نیاز دارید و توانایی پرداخت آن را دارید ، ارزش پرداخت نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس را دارد. بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان باکیفیت و قابل اعتماد که با توصیفی که در بالا داده ام متناسب هستند ، در بخشهای مرجع ارائه دهندگان محصولات / خدمات وردپرس مانند WPEngine ، StudioPress یا Woodhams یافت می شوند.

بسیاری از کارهای که به نرخ طراحی وبسایت با ورد پرس سفارشی هستند در محدوده قیمت زیر قرار دارد:
قالب وردپرس سفارشی: 3000 تا 6000 دلار (برای طراحی و توسعه)
وب سایت وردپرس سفارشی: 6000 تا 15000 دلار (برای طراحی و توسعه ، با قابلیت پلاگین سفارشی.)
سایت تجارت الکترونیکی وردپرس سفارشی: 6000 تا 20000 دلار
برنامه وب وردپرس سفارشی: $ 15،000 – $ 60،000

 

 

 

سئوتاک

آخرین سوالات کاربران در حوزه سئو

تاثیر دامنه روی سئو سایت

تاثیر دامنه روی سئو سایت

دامنه روی سئو سایت تاثیر داره ؟ مثلا اگر تو دامنه کلمه بازسازی باشه آیا تاثیری روی بالا آمدن سایت رو این کلمه داره ؟

بیشتر بخوانید
افزونه های سئو روی سایت

افزونه های سئو روی سایت

چه افزونه ای رو برای سئو پیشنهاد میکنید ؟

بیشتر بخوانید
ایندکس شدن محتوا در گوگل

ایندکس شدن محتوا در گوگل

چجوری متوجه بشیم محتوایی که درست کردیم توسط گوگل ایندکس شده ؟

بیشتر بخوانید

مشترک وفادار

پروژه فعال

ساعت پشتیبانی آنلاین

اعضای تیم فنی