طراحی سایت فرآیند برنامه ریزی ، ایده پردازی و تنظیم مطالب بصورت آنلاین است. امروزه ، طراحی وب سایت فراتر از زیبایی و ظاهر است و شامل عملکرد کلی وب سایت است. طراحی سایت همچنین شامل برنامه های وب ، برنامه های تلفن همراه و طراحی رابط کاربر است .طراحی سایت می تواند تأثیر زیادی در عملکرد شما در موتورهای جستجو مانند Google داشته باشد. این مقاله به شما اطلاعات مفیدی در مورد چگونگی ایجاد وب سایتی می دهد که نه تنها باعث میشود خوب به نظر برسد ، بلکه عملکرد مناسبی دارد و رتبه بالایی در جستجو دارد.

برخی از افراد به دلایل مختلفی چون نداشتن تخصص و یا زمان درخواست طراحی سایت را دارند. بسیاری نیز هستند که با شیوه های محتلف و تخصص های مربوطه این کار را به عهئه میگیرند. درخواست طراحی سایت یک روش معمول برای شرکت ها و افرادی است که قصد صرفه جویی در هزینه هارا دارند. در این مطلب به چگونگی درخواست طراحی یک وبسایت میپردازیم.

 

درخواست طراحی سایت

 

ثبت یک دامنه

 

قبل از درخواست طراحی سایت درباره قیمت ثبت کردن دامنه و تمدید مجدد آن و تحقیق کنید. هزینه ثبت دامنه برای دامنه های ir در حدود 20 هزار تومان و برای دامنه های com در حدود 50 هزار تومان می باشد. در باره نام دامنه حتما قبل از ثبت آن با متخصص سئو کنید.

 

هاست

 

در درخواست طراحی سایت فضای هاستینگ را به شرکت های متخصص بسپارید تا در اینده پشتیبانی هاست شمارا نیز به عهده بگیرند و مسولیت آن را بپیذیرند. بنابراین خدمات هاستینگ خود را تحت نظر طراح وب سایت انجام دهید و همچنین از میزان فضای هاستینگ اختصاص داده شده و پهنای باند ماهیانه و همچنین تعرفه ارتقاء هاستینگ با خبر شوید. بسته به نوع زبان برنامه نویسی که طراح وب سایت شما استفاده میکند ، سیستم عامل سرور شما انتخاب میشود. برای سایت هایی که با PHP نوشته شده اند، سرور لینوکس و برای سایت های نوشته شده با زبان برنامه نویسی ASP.NET سرور ویندوزمناسب است.

 

قالب سایت

وب سایت قسمت بعدی در درخواست طراحی سایت به طور مختصر یا میتوانید قالب را از سایت خریداری کرده و یا اینکه گرافیست برایتان طراحی کند و به شرکت ارائه دهید. پیشنهاد میشود که قبل از انتخاب قالب به وبسایت مراجعه کرده و چندین طرح را بررسی کنید تا پیش فرضی از طرح انولع قالب داشته باشید.

 


هزینه طراحی سایت در تهران


 

وارد کردن اطلاعات سایت

پس اجرای قالب مورد نظر مرحله بعدی در درخواست طراحی سایت مرحله درج مطالب و اطلاعات وب سایت است. در این مرحله کارفرما باید اطلاعات مورد نیاز وب سایت شمارا را به طراح مربوطه ارائه نماید تا طراح مطالب وب سایت را بارگذاری نماید. در این قسمت مطالب سایت خود را به صورت دسته بندی و مرتب شده به شرکت طراح سایت ارسال کنید. همچنین می توانید اطلاعات سایت را خودتان در سایت بارگذاری نمایید. و علاوه بر آن میتوانید با استفاده از سیستم های مدیریت محتوایی آموزش های لازم را کارفرما داده تا مطالب وب سایت را خود در سایت بارگذاری نماید. درج و مدیریت مطالب وب سایت کار آسانی است و در حد مدیریت وبلاگ است و البته آشنایی با آن نیاز به کار بر روی آن دارد.

 

امنیت و حریم سایت

یکی از معدود مواردی که در درخواست طراحی سایت به آن توجه نمی گردد ایمن سازی وب سایت شما می باشد. یک سایت برای آنکه دچار مشکلات امنیتی نگردد حتما باید از روش های مختلف ایمن سازی گردد تا در آینده مشکلی برای سایت به وجود نیاید.

 

بهینه سازی سایت

سایت بهینه سازی شده باعث افزایش سرعت آن میشود و همچنین بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو می گردد که این عملیات معمولا از طریق انتخاب عنوان و عبارت مناسب برای صفحات، بهینه سازی کدهای وب سایت، بهینه سازی آدرس دهی و ساختار صفحات، فعال سازی سیستم کش وب سایت، فعال سازی سیستم های فشرده انجام می گردد. بهینه سازی درست و و با قاعده وب سایت تاثیر بسیاری در موفقیت وب سایت خواهد داشت و بنابراین حتما از طراح سایت در درخواست طراحی سایت، روش های بهینه سازی را بپرسید.

علاوه بر آن شرکتی را برای راه اندازی وب سایت خود انتخاب نمایید که به مقوله بهینه سازی توجه می نماید. در عملیات بهینه سازی وب سایت کلیه خطاهای سئو که بسیار مهم است برطرف می گردد و سایت را برای موتورهای جستجو بهینه سازی و آماده به کار میکند.

 

درخواست طراحی سایت

 

پشتیبانی و پیگیری

در عنوان طراحی سایت حتما این مورد را جویا باشید چون با توجه به آنکه وب سایت شما در طول سال آینده می بایست آنلاین باشد تا همه کاربران بتوانند آن را مشاهده نمایند، پشتیبانی وب سایت بسیار مهم می باشد و بنابراین بهتر است از نحوه پشتیبانی شرکت طراح وب سایت با خبر شوید. چک کردن پروفایل و نمونه کارهای گذشته و سابقه و تجربه کاری شرکت می تواند بیانگر توانمندی مجموعه باشد. همچنین برای اطمیمنان از نحوه پشتیبانی مناسب شرکت طراحی سایت می توانید از برخی از شرکت هایی که توسط شرکت مذکور سایت برایشان راه اندازی شده در مورد نحوه پشتیبانی و رضایت مندی ایشان پرس و جو نمایید.

 

توجه به سئو

پس از آنکه سایتیی راه اندازی شد ، می توانید عملیات بالا آوردن وب سایت در انواع موتورهای جستجو بر روی وب سایت خود را انجام دهید. سئو روش های مختلفیرا شامل میشود.تشخیص آنکه طراح از روش درستی استفاده می نماید و یا خیر ممکن است در توان شما نباشد بنابراین به شما توصیه می نمایم کار سئو و بهینه سازی وب سایت خود را به شرکت های معتبر طراحی وب سایت واگذار نمایید.

نتیجه گیری
طراحی سایت در ابتدا برای صرفه جویی در زمان و هزینه باید با در نظر گرفتن همه عناوین ذکر شده با فرد یا شرکتی متخصص و کاربلد سپرده شود .

 

 

 

سئوتاک

آخرین سوالات کاربران در حوزه سئو

تاثیر دامنه روی سئو سایت

تاثیر دامنه روی سئو سایت

دامنه روی سئو سایت تاثیر داره ؟ مثلا اگر تو دامنه کلمه بازسازی باشه آیا تاثیری روی بالا آمدن سایت رو این کلمه داره ؟

بیشتر بخوانید
افزونه های سئو روی سایت

افزونه های سئو روی سایت

چه افزونه ای رو برای سئو پیشنهاد میکنید ؟

بیشتر بخوانید
ایندکس شدن محتوا در گوگل

ایندکس شدن محتوا در گوگل

چجوری متوجه بشیم محتوایی که درست کردیم توسط گوگل ایندکس شده ؟

بیشتر بخوانید

مشترک وفادار

پروژه فعال

ساعت پشتیبانی آنلاین

اعضای تیم فنی