طراحی سایت وردپرس مانند درخواست طراحی سایت معمولی بوده و میتوان از شرکت و یا افراد دور کار متخصص و با تجربه کمک گرفت . فقط در درخواست این مورد باید یک سری عناوین را دانسته و پیگیر آن باشید تا به نحو احسن کار خود را پیش برده و موفق باشید.

وردپرس ازجمله سایت هایی است که بدون داشتن مهارت خاصی در برنامه نویسی و طراحی سایت میتوان ازز آن بهترین استفاده را کرد. به دلیل نیاز نداشتن به php و تقریبا رایط کاربری اسان و قابل درک هر فردی قادر است سایت شخصی خود را با ان راه اندازی کند . گاها نیز هستند کسانی که به هیچ وجه حوصله طراحی سایت و یا وقت آن را نارند . پس درخواست طراحی سایت وردپرس گزینه مناسبی برای آن ها است.

 

هدف خاصی دارید ؟
هدف ، بازدید کنندگان و موضوع وبسایت تعیین کننده موفقیت شما هستند . بعد از هدف داشتن باید نوع مخاطب را مشخص کرده ، هدف گذاری کنید و در شبکه های اجتماعی پیروزباشید.

 

طراحی سایت وردپرس

 

نوع کاربری وبسایت وردپرس شما

از دیگر نکات مهم در درخواست طراحی سایت وردپرس نوع توقعتان را مشخص کنید. و به نتیجه مشترک با طراح سایت برسید. نیاز ها را مطرح کرده نوع محتوا را توضیح دهید عکس عناوین و … .شناسایی این نیازها موجب می‌شود که هزینه پروژه را تخمین بزنید و روش انجام پروژه و ابزارهای مورد نیاز برای ساخت وبسایت وردپرسی را تعیین کنید.

عکس العمل بازدیدگنندگان

اگرکه بازدیدکننده هیچ اقدام خاصی انجام ندهد این یک فاجعه است و وبسایت را ترک میکند. در این مواقع بر اساس اهداف سایت باید فعالیت‌هایی را در نظر بگیرید.راه‌حل‌هایی که باید برای شرایطی که کاربر از وبسایت شما خسته می‌شود و پیش‌بینی‌هایی که باید انجام دهید:
عضویت
ثبت نام
ورود
خرید
دانلود
کلیک
پیوستن
فرم را پر کنید
درخواست پیشنهاد
ارسال یک پیام
درج تیکت
و…

غالبا در بیشتر موارد بازدیدکننده از طریق یکی از روش‌ها به فعالیت خود در سایت ادامه خواهد داد.

 

فعالیت‌ها را اولویت بندی کنید

با صاحب اصلی وبسایت جلیه ای داشته و اولویت‌های مورد نیاز سایت را با هم تنظیم کنید. فعالیت و هدف نهایی هنگام ورود بازدیدکننده به وبسایت و عملی که انتظار دارید کاربر انجام دهد.

 


امکانات یک سایت وردپرسی چقد است؟


 

چگونه یک کاربر وبسایت جدید را پیدا می‌کنند؟

در وهه اول پس از درخواست طراحی سایت وردپرس راه اندازی تعداد بازدید زیادی نخواهد داشت ، باید روی سئو سایت خود تمرکز کرده و با بکارگیری مهارت های لازمه آن را در موتور های جستجو بالا بیاورید تا به بازدید از مخاطبان هدف و دلخواهتان برسید.
داشتن ایده در درخواست طراحی سایت وردپرس مهم است. بعضی از ایده ها با استفاده از کمی خلاقیت و هوشمندی میتوانند بسیار کارساز باشند ایده میتواند از طرف طراح و یا مشتری باشد.

که بسیار کارساز است. اگر مشتری روی تهیه لیست ایمیل تمرکز دارد، باید در بخش‌های مختلف سایت مانند پست‌ها و بلاگ فیلدهایی برای دریافت اطلاعات کاربران و ایمیل تعبیه شود. ممکن است به طراحی صفحات فرود برای انتقال هدفمند ترافیک نیاز پیدا کنیم.برخی اشخاص در شبکه‌ها فعال‌اند یا جلسات خاصی دارند، در این صورت باید بخش‌های پیشنهادی یا بستر لازم برای شرکت در رویداهایی خاص را فراهم کنید.

بعضی اشخاص به تبلیغاتی پاپ آپی یا تبلیغات شبکه‌های اجتماعی مشغول هستند در این صورت ممکن است مجبور شوید محتوا را با پیام‌های تبلیغاتی او منطبق کنید یا از ابزارهای تست A / B برای بررسی صفحات فروش کمک بگیرید تا در نهایت موجب افزایش نرخ تبدیلات می شود و تا حدودی هزینه تان بالاتر میرود.

 

طراحی سایت وردپرس

 

بررسی پیشرفت

آگاه بودن و رعایت نکات مهم قبل از درخواست طراحی سایت وردپرس بسیار مهم است. شناسایی اهداف اصلی سایت و اهداف مشتری مهم بوده است اما کافی نیست. باید بدانید مشتری شما دقیقا به دنبال چه چیزی است، چگونه آن را تخمین می‌زند و بررسی می‌کند و موفقیت را در چه موردی می‌بیند. آیا اطلاعات وبسایت را ار طریق Google Analytics بررسی می‌کند؟

 

آیا هزینه تبدیلات را پیگیری است ؟

برای یکپارچه‌سازی سایت ورد پرس از ابزارهای مربوطه می‌گیرد؟
کارمند خاصی برای پیگیری و ارائه گزاراشات وجود دارد؟ گردش کار آنها چگونه است؟ به دنبال ابزارهایی برای ساده‌سازی کارهای خود هستند؟

 

نتیجه گیری
قبل از درخواست طراحی سایت وردپرس حتما به هزینه ها، نوع کافرما که میتواند شرکت و یا شخص باشد، اهداف ، نتایج ، نوع سایت و البته مطالب ذکر شده در بالا بسیار دقت کنید تا سایتی بهینه را طراحی کنید.، تعیین استراتژی، ایجاد نقشه سایت، نوشتن محتوا، طراحی سایت، توسعه قالب، تکمیل و محتواگذاری، پیاده سازی یکپارچگی، پیکربندی، جزئیات فنی و راه اندازی سایت ابتدا باید مورد هدف و منافع قرار بگیرد.

نتیجه گیری و ارزیابی اهداف و رعایت نکات مهم قبل از طراحی سایت موجب صرفه جویی در وقت، کاهش استرس و اظطراب، کنترل هزینه‌ها و حذف موانع بالقوه خواهد شد. به این ترتیب کار را بهتر انجام می‌دهید و محصول نهایی با کیفیت بالاتر تولید خواهد شد.

سئوتاک

آخرین سوالات کاربران در حوزه سئو

تاثیر دامنه روی سئو سایت

تاثیر دامنه روی سئو سایت

دامنه روی سئو سایت تاثیر داره ؟ مثلا اگر تو دامنه کلمه بازسازی باشه آیا تاثیری روی بالا آمدن سایت رو این کلمه داره ؟

بیشتر بخوانید
افزونه های سئو روی سایت

افزونه های سئو روی سایت

چه افزونه ای رو برای سئو پیشنهاد میکنید ؟

بیشتر بخوانید
ایندکس شدن محتوا در گوگل

ایندکس شدن محتوا در گوگل

چجوری متوجه بشیم محتوایی که درست کردیم توسط گوگل ایندکس شده ؟

بیشتر بخوانید

مشترک وفادار

پروژه فعال

ساعت پشتیبانی آنلاین

اعضای تیم فنی