وردپرس بیش از 39٪ از محیط وب را شامل میشود – رقمی که هر روز افزایش می یابد. همه چیز ، از وب سایت های ساده ، وبلاگ ها ، پرتال های پیچیده و وب سایت های سازمانی و حتی برنامه های کاربردی ، با وردپرس ساخته می شوند.

وردپرس ترکیبی از سادگی برای کاربران و ناشران با پیچیدگی های زیرین برای توسعه دهندگان است. این باعث می شود که در عین سادگی استفاده از آن انعطاف پذیر باشد. در لیست زیر برخی از امکانات سایت وردپرس ذکر شده است که بصورت استاندارد می شود. با این حال ، به معنای واقعی کلمه هزاران افزونه وجود دارد که عملکرد وردپرس را گسترش می دهد ، بنابراین عملکرد واقعی تقریباً بی حد و مرز است.

امکانات سایت وردپرس

شما همچنین آزادید که هر کاری را که دوست دارید با کد وردپرس انجام دهید ، آن را تمدید کنید یا به هر روشی تغییر دهید یا از آن برای پروژه های تجاری بدون هیچ گونه هزینه مجوز استفاده کنید. این زیبایی نرم افزار رایگان است ، رایگان نه تنها در مورد قیمت بلکه به میزان آزادی کنترل کامل بر آن اشاره دارد. در اینجا برخی از امکانات سایت وردپرس وجود دارد که فکر می کنیم شما آنها را دوست خواهید داشت.

 

سادگی
سادگی از اصلی ترین امکانات سایت وردپرس است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا به سرعت آنلاین شوید و منتشر کنید. هیچ مشکلی در ایجاد سایت و محتوای موجود در آن وجود ندارد. وردپرس برای این کار ساخته شده است.

انعطاف پذیری
با وردپرس می توانید هر نوع سایتی را که می خواهید ایجاد کنید: یک وبلاگ شخصی یا یک وب سایت ، فتوبلاگ ، وب سایت تجاری ، یک نمونه کار حرفه ای ، یک وب سایت دولتی ، یک مجله یا یک سایت خبری ، یک انجمن آنلاین ، حتی یک شبکه وب سایت. شما می توانید سایت خود را با مضامین زیبا کنید و آن را با پلاگین توسعه دهید. حتی می توانید برنامه خود را بسازید.

سهولت در انتشار
اگر تاکنون سندی را ایجاد کرده اید یا در حال ایجاد محتوا با وردپرس هستید، می توانید پست ها و صفحات را ایجاد کنید ، به راحتی قالب بندی کنید ، رسانه را اپلود کنید و با کلیک یک گزینه محتوای شما به صورت زنده و در وب قرار داده میشود. و این جز امکانات سایت وردپرس است که این سایت را از مابقی سایت ها متمتایز میکند.

 


تعرفه طراحی سایت با وردپرس


ابزارهای انتشار
وردپرس مدیریت محتوای خود را برای شما آسان می کند. پیش نویس ایجاد کنید ، برنامه زمان بندی را منتشر کنید و به بازبینی های پست خود نگاه کنید. محتوای خود را عمومی یا خصوصی کنید و پست ها و صفحات را با رمز عبور ایمن کنید.

مدیریت کاربری
همه به دسترسی یکسان به وب سایت شما احتیاج ندارند. ادمین ها سایت را مدیریت می کنند ، ویراستاران با محتوا کار می کنند ، نویسندگان و همکاران آن محتوا را می نویسند و مشترکین نمایه ای دارند که می توانند مدیریت کنند. با این کار می توانید انواع مختلفی از مشارکت کنندگان را در وب سایت خود داشته باشید و به دیگران اجازه دهید به راحتی عضوی از انجمن شما باشند و از امکانات سایت وردپرس استفاده کنند.

مدیریت رسانه
گفته میشود یک عکس هزار کلمه را بیان می کند ، به همین دلیل برای شما مهم است که بتوانید به سرعت و به راحتی تصاویر و رسانه ها را در وردپرس بارگذاری کنید. فایل خود را در قسمت آپلود بکشید و رها کنید تا آن را به امکانات سایت وردپرس خود اضافه کنید. متن و alt text را اضافه کنید و تصاویر و گالری ها را در محتوای خود وارد کنید. ما حتی چند ابزار ویرایش تصویر اضافه کرده ایم که می توانید با آنها سرگرم شوید.

امکانات سایت وردپرس

رعایت استانداردهای کامل

اگرهر کد تولید شده در وردپرس کاملاً با استانداردهای تعیین شده توسط W3C مطابقت داشته باشد، این بدان معنی است که وب سایت شما در مرورگر کار می کند . در حالی که سازگاری رو به جلو با نسل بعدی مرورگر را حفظ می کند. وب سایت شما اکنون و در آینده چیز زیبایی است.

سیستم تم آسان
وردپرس سه تم پیش فرض دارد ، اما اگر برای شما مناسب نباشد ، یک فهرست با هزاران موضوع مختلف برای ایجاد یک سایت زیبا وجود دارد.

با افزونه ها کار کنید

امکانات سایت وردپرس دارای تنوع بسیاری برای هر کاربر است. برای هر ویژگی که در قسمت اصلی وردپرس نیست ، یک فهرست با هزاران افزونه وجود دارد. گالری های پیچیده ، شبکه های اجتماعی ، انجمن ها ، ابزارک های رسانه های اجتماعی ، محافظت در برابر هرزنامه ، تقویم ها ، کنترل های دقیق برای بهینه سازی موتور جستجو و فرم ها را میتوانید اضافه کنید.

نظرات داخلی
وبلاگ شما خانه شما است و نظرات را برای دوستان و پیروان شما فراهم می کند تا با محتوای شما درگیر شوند. ابزارهای نظر گذاری وردپرس هر آنچه را که برای تبدیل شدن به یک مجال بحث و تعدیل آن بحث لازم دارید به شما می دهد.

ویژگی های توسعه دهنده

برای توسعه دهندگان ، موارد خوبی را در قسمت زیر قرار داده ایم که می توانید برای گسترش سایت خود از امکانات سایت وردپرس به هر جهتی که مورد علاقه شما باشد ، استفاده کنند.


طراحی سایت شرکتی اختصاصی چیست؟


سیستم پلاگین

WordPress API ایجاد پلاگین را برای گسترش وردپرس را برای شما امکان پذیر می کند. قابلیت گسترش وردپرس در هزاران قسمت موجود است. هنگامی که افزونه خود را ایجاد کردید ، حتی یک قسمت ذخیره افزونه برای میزبانی آن در اختیار شما قرار داده ایم.

سیستم تم

برای مشتری ها ، سایر کاربران وردپرس یا خودتان تم های وردپرس ایجاد کنید. امکانات سایت وردپرس از این قبیل است که قابلیت ایجاد تم ها را به سادگی یا پیچیدگی که می خواهید ایجاد می کند. اگر می خواهید موضوع خود را به صورت رایگان انتشار بدهید می توانید آن را در قسمت ذخیره تم به کاربران بدهید.

چارچوب برنامه
اگر می خواهید برنامه ای ایجاد کنید ، امکانات سایت وردپرس می تواند در این زمینه کمک رسان شما باشد. وردپرس بسیاری از ویژگی های مورد نیاز برنامه شما را فراهم می کند: ترجمه ها ، مدیریت کاربر ، درخواست های HTTP ، پایگاه داده ، مسیریابی URL و بسیاری موارد دیگر. برای تعامل با آن می توانید از REST API ما نیز استفاده کنید.

امکانات سایت وردپرس

انواع محتوای سفارشی شده

وردپرس دارای انواع محتوای پیش فرض است ، اما برای انعطاف پذیری بیشتر می توانید چند خط کد اضافه کنید تا انواع پست سفارشی و طبقه بندی شده خود را ایجاد کنید. وردپرس را به هر جهتی که می خواهید ببرید.

نتیجه گیری
امکانات کاربردی و متنوعی برای ایجاد سایت با ورد پرس همچون سادگی ، انعطاف پذیری ، مدیریت کاربری و ….. وجود دارد که این سایت را نسبت به سایت های دیگر متمایز میکند.

 

منبع : www.wordpress.org

 

سئوتاک

آخرین سوالات کاربران در حوزه سئو

تاثیر دامنه روی سئو سایت

تاثیر دامنه روی سئو سایت

دامنه روی سئو سایت تاثیر داره ؟ مثلا اگر تو دامنه کلمه بازسازی باشه آیا تاثیری روی بالا آمدن سایت رو این کلمه داره ؟

بیشتر بخوانید
افزونه های سئو روی سایت

افزونه های سئو روی سایت

چه افزونه ای رو برای سئو پیشنهاد میکنید ؟

بیشتر بخوانید
ایندکس شدن محتوا در گوگل

ایندکس شدن محتوا در گوگل

چجوری متوجه بشیم محتوایی که درست کردیم توسط گوگل ایندکس شده ؟

بیشتر بخوانید

مشترک وفادار

پروژه فعال

ساعت پشتیبانی آنلاین

اعضای تیم فنی